Мікрофінансова компанія Заплатка (Zaplatka): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Заплатка (Zaplatka): відгуки клієнтів і умови кредитування

Несподівані фінансові проблеми можуть спіткати всіх, але не кожен здатен впоратися з ними самостійно. У такому випадку доводиться позичати гроші, зокрема, звертатися за послугами мікрофінансових організацій. Однією з таких є «Заплатка», переваги й недоліки якої слід розглянути «під лупою».

Благо, перших у компанії більш ніж достатньо. Одна з головних мотивацій для українців звертатися саме сюди - видається кредит без паспорта, довідок з роботи і поручительських зобов'язань.

Акції

Безумовно, головна перевага цієї МФО. Особливу увагу варто звернути на такі пропозиції:

  1. програма лояльності для клієнтів, які звертаються регулярно;
  2. кредит під 0% усім новим клієнтам;
  3. тиждень без пені та штрафів.

Суть першої акції полягає в поступовому збільшенні максимально допустимої суми кредиту й терміну, на який її можна взяти, зі зменшенням кредитної ставки при кожному новому зверненні. Клієнту доступні 4 рівні: «перший» (від 500 до 3000 гривень на 20 днів максимум, 1,5% на день), «стандартний» (від 500 до 5000 гривень до 30 днів, 1,5%), «постійний» ( ті ж сума й термін, що і в попередньому, але тепер 1,3% на день) і «VIP» (від 500 до 7000 грн., до 30 днів під 1,1% на день).

Друга акція безпосередньо пов'язана з рівнем «перший» і означає те, що за перші 5 днів користування кредитом відсотки не нараховуються. Тобто, взявши гроші на 15 днів, позичальник платить тільки за 10 днів користування ними.

Третя акція — можливість для тих, хто не встигає вчасно погасити заборгованість, не псувати свою кредитну історію, взявши безкоштовну відстрочку на 7 діб. Для того щоб скористатися послугою, слід відкрити сайт «Заплатка», перейти в особистий кабінет і погодитись на участь. Після цього надається особистий одноразовий ідентифікатор.

МФО економить час людей, які звернулись за її послугами — оформити кредит і отримати кошти можна протягом 15 хвилин під час першого звернення, і впродовж 5 хвилин — при наступних. Потрібні документи: паспорт та ІПН, для пенсіонерів на додачу копія пенсійного посвідчення, а для підприємців — копія свідоцтва ФОП.

У разі рішення позичальника повернути гроші кредитору достроково, він має на це право. Тоді відсотки будуть нараховані тільки за дні фактичного використання позичених коштів.

У разі якщо клієнт-новачок вирішить повернути гроші протягом перших 5 днів, жодної копійки комісії йому нараховано не буде, оскільки перші 5 днів, як вже було зазначено раніше, новачками не оплачуються. Отже, повернути потрібно буде рівно ту ж суму, яку позичив.

Недоліки

Користувачі, які пишуть про МФО «Заплатка» відгуки, відзначають деякі дивні речі в її роботі, які можна віднести до недоліків. У першу чергу — вимога надання контактів батьків для всіх позичальників віком від 18 до 26 років. За законом людина після досягнення повноліття отримує повну цивільну дієздатність і може сама відповідати за всі свої дії, включаючи фінансові, а тому ця вимога виглядає трохи дивною.

Інший мінус — не цілодобовий сервіс. Тоді як чимало МФО готові надавати позики в режимі 24/7, в «Заплатці» при подачі заявки після 9 вечора розглянуть її тільки з 8 ранку наступного дня.

Повернутися до списку МФО