Мікрофінансова компанія Ультракеш (Ultracash): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Ультракеш (Ultracash): відгуки клієнтів і умови кредитування

Онлайн-кредитування в Україні розвивається дуже швидко. Ті, хто не бажає стояти в чергах і заповнювати купу документів, все частіше звертаються за допомогою до МФО, що працюють через глобальну Мережу. Однією з таких компаній є «Ультра Кеш». Спробуємо розібратися, чому чимало клієнтів вибирають саме її.

Звертаючись за грошима оформляючи кредит цілодобово в будь-яку фінансову установу, потрібно знати, коли і скільки доведеться повернути. Калькулятор кредиту на сайті компанії розраховує підсумкову суму до погашення, залежно від розміру позики і терміну, на який він був наданий. Ввівши туди суму позики і кількість днів, клієнт буде точно знати розмір переплати.

Вигідні умови надання позики

Стандартна відсоткова ставка дорівнює 1,76%. На офіційному сайті «Ультра Кеш» є онлайн-калькулятор, що дозволяє розрахувати суму, яку потрібно повернути після закінчення терміну позики. Залежить вона від тривалості договору та суми позики.

Наприклад, взявши 1000 гривень на 10 днів, віддати доведеться 1176 гривень. Але тільки якщо цей кредит — не ваш перший. Клієнтам-новачкам пропонується ставка в 1,4%, та у разі першого звернення при взятті тієї ж тисячі на десятиденний термін до погашення буде нараховано 1132 гривні. Максимальна сума для новачків становить 3000 гривень, постійні клієнти можуть позичати до 10000.

Простота й оперативність

Для того щоб взяти гроші в Ultracash, необхідно лише вибрати цікаві для вас суму й термін кредитування на головній сторінці сайту, зареєструватися тут, заповнити всі обов'язкові поля анкети, додати файли документів (паспорт, ідентифікаційний код) та підтвердити свою згоду із запропонованими умовами. Після цього слід натиснути на кнопку «Подати заявку» та пройти верифікацію своєї банківської платіжної картки.

Вся процедура, включаючи переказ грошей на карту за заявкою, триває не довше 20 хвилин. Надалі гроші можна буде позичати через особистий кабінет на сайті «Ультра Кеш», що триватиме ще менше часу.

Основні переваги, які виділяють клієнти, пишучи відгуки про «Ультра Кеш»:

  • Можливість здійснювати пролонгацію, не обмежену в кількості. Граничний термін однієї пролонгації — 30 днів. Для продовження кредитного договору слід лише оплатити нараховані відсотки без оплати «тіла» кредиту;
  • Широкі можливості з погашення — за допомогою особистого кабінету, банку чи терміналу;
  • Відсутність прихованих комісій і будь-яких інших «підводних каменів». Компанія Ultracash гарантує прозорість умов за кредитними договорами. Відсутня також і комісія за оформлення;
  • Можливість дострокового погашення з оплатою відсотків тільки за дні фактичного користування. Клієнтам навіть вигідно виплачувати борг раніше, тому що в такому випадку до казни компанії доведеться заплатити менше;
  • Можливість подати заявку та отримати кошти де завгодно, незалежно від місця свого розташування. Все, що вам потрібно — доступ до Інтернет, вік від 18 років та наявність вищезазначених документів.

Відсутність запитань про мету отримання коштів, застав і поручителів.

Повернутися до списку МФО