Мікрофінансова компанія Ukrcash (Укркеш): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Ukrcash (Укркеш): відгуки клієнтів і умови кредитування

У більшості мікрокредитних компаній на вас чекають стандартні умови кредитування, єдині для всіх категорій громадян. Але в Ukrcash (інша назва — «ІНТЕРКЕШ КРЕДИТ») подбали про те, щоб кожен клієнт знайшов оптимальні умови кредитування, які найбільше підходять для різних ситуацій. Для цього на сайті ukrcash.net є 4 кредитних програми:

  • Позика до зарплати вирізняється невеликими сумами — людина може отримати від 500 до 5000 грн, на термін від 1 до 21 дня. Процентна ставка складе 2% на день.
  • Якщо вам потрібна позика більшого розміру, Ви можете скористатися такою пропозицією — взяти від 5 до 50 тисяч гривень, на термін від 3 до 12 міс., під 2,4% на день.
  • Для підприємців підготований інший варіант — від 5 до 100 000 гривень, на термін від 3 до 12 міс., за ставкою 2,4% на день.
  • Ще більше грошей можна позичити під заставу автомобіля — в цьому разі позичальник може претендувати на кредит у розмірі 20–300 тисяч гривень, на термін від 12 до 24 місяців, за ставкою 1,5% на добу.

Як видно з перерахованих вище умов, в «Укркеш» можна взяти і позику без застави, і позику під заставу автотранспортного засобу. Це нехарактерно для мікрофінансових організацій, зате позитивно сприйнято позичальниками — відгуки клієнтів виразно свідчать про потрібність такої послуги.

Зрозуміло, що деякі види кредиту неможливо оформити в режимі онлайн. Але у компанії є безліч відділень в Закарпатській області, точні адреси яких зазначені в розділі «Контакти». Жителі інших регіонів країни можуть скористатися сайтом для подачі онлайн-заявки.

Іншим приємним сюрпризом для позичальників стане велика кількість акцій. У компанії не можна отримати знижку за промокодом, проте є чимало інших можливостей для економії. Наприклад, нові клієнти, які оформили позику до 1000 гривень, повністю звільняються від оплати процентної ставки протягом перших 7 днів. А програма лояльності для регулярних клієнтів дозволяє отримати знижку 7% — саме на стільки може бути зменшена переплата за кредитом. Ще одна акція дозволяє збільшити знижку на відсотки рівно в два рази (діятиме ця програма до кінця зими).

Вхід у особистий кабінет стає можливим відразу після проходження реєстрації, і тут можна, наприклад, комфортно погашати свою позику онлайн чи активувати опцію продовження термінів договору.

Повернутися до списку МФО