Мікрофінансова компанія Твої Гроші (Tvoigroshi): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Твої Гроші (Tvoigroshi): відгуки клієнтів і умови кредитування

Іноді гроші можуть терміново знадобитися в найнесподіваніший момент, наприклад, вночі. Оскільки ситуації бувають всякі, варто знати, де взяти позику онлайн на карту цілодобово в Україні. Очевидно, що в банк, ломбард або офіс якоїсь МФО можна звернутися тільки в робочі години, а єдиним варіантом з режимом роботи 24/7 є МФО, які надають позики через Інтернет.

Ринок кредитування в Україні багатий на пропозиції різних МФО. Читаючи відгуки про «Твої Гроші», можна відзначити декілька переваг, якими вона активно залучає українців.

Процентна ставка для першого кредиту

Це головне, на що звертають увагу клієнти-новачки будь-якої МФК. У Tvoigroshi для новачків вона становить 0,01% (хоча для постійних позичальників підвищується на + 1,99%). Онлайн-калькулятор на офіційному сайті організації дозволяє розрахувати суму, яку слід буде сплатити у підсумку, в залежності від суми позики і терміну договору. Під час першого звернення переплата практично відсутня — наприклад, взявши 2500 грн на 14 днів, позичальник буде повинен повернути лише 2503,50 грн.

Різноманітність способів отримання позики

Незважаючи на те, що суть і одне з головних достоїнств онлайн-кредитів — це можливість отримати гроші через Інтернет, не виходячи з дому, «Твої Гроші» надають право вибору — оформити позику на карту або отримати її готівкою в одному з відділень компанії. В обох випадках забезпечена оперативність роботи — оформлення заявки та отримання коштів, незалежно від обраного клієнтом способу, не триватиме більше 20 хвилин під час першого звернення і 10 — при наступних.

Для постійних клієнтів також є варіант отримання коштів навіть без входу в особистий кабінет на сайті «Твої Гроші» — за допомогою опції «СМС-кредит». Щоб скористатися нею, слід відправити СМС такого формату: 2500*14*хххххххххххххххх, де 2500 — потрібна сума, 14 — кількість днів, на які вона буде видана, а решта символів — номер карти без пробілів. Кошти надійдуть протягом хвилини після відправлення коду підтвердження, отриманого у зворотному повідомленні.

Інші переваги

Українці, які мали досвід співпраці з «Твої Гроші», позитивно відгукуються про такі особливості компанії, як:

  • Дострокове погашення боргу. Гарантується перерахунок заборгованості з нарахуванням відсотків тільки за дні фактичного користування виданими грошима.
  • Проведення акцій з реальною можливістю виграти гроші. Наприклад, у листопаді 2018 проводилася акція «Грошовий листопад», призовий фонд якої становив 30 тисяч гривень. Ознайомитися з деталями актуальних спеціальних пропозицій можна в розділі «Акції».

Недоліки

Звісно, клієнти цієї МФО відзначали й деякі недоліки в її роботі:

  1. Відносно висока процентна ставка для постійних клієнтів. На день — 2%.
  2. Порівняно складна процедура пролонгації та відносно невеликий максимально допустимий її термін — 16 днів.
Повернутися до списку МФО