Кредит для тих, хто в декреті - SRAVNI

Кредит для тих, хто в декреті

Декретна відпустка у більшій мірі асоціюється з періодом, коли жінка не працює та не заробляє гроші, отримуючи грошову допомогу від держави. Звичайно, розмір виплат на дитину в Україні не дозволяє витрачати багато, бо коштів ледве вистачає на елементарні дитячі потреби. У зв'язку з цим, кредит для тих, хто в декреті отримати достатньо важко і нерідко у банківському відділенні можуть відказати. Банки України постійно оптимізують свої послуги та надають позики жінкам по спеціальним програмам, але для оформлення кредиту потребується багато часу. Що робити, коли гроші необхідні сьогодні, і, бажано, вже зараз? На такі випадки існує послуга від мікрофінансових організацій під назвою «позика в декреті», завдяки якій навіть з маленькою дитиною можна отримати бажану суму на спрощених умовах.

Особливості позики у декретній відпустці

Як ми вже говорили, жінки з немовлятами на руках не можуть працювати на думку банків. Але, у наш час навіть мами заробляють більше своїх чоловіків, виконуючи певну роботу дистанційно. Менеджмент, адміністратор онлайн магазину, переклад документів з іноземних мов, викладання різних предметів та репетиторство через Інтернет, консультація клієнтів та багато інших професій не потребують присутності людини на робочому місці у офісі. Саме тому безробітна мама нерідко забезпечує себе сама та може оплачувати кредит. Мікрофінансові організації це розуміють та без проблем схвалюють кредит в декретній відпустці.

Особливості позики у декреті:

 1. Невелика сума займу. При першому звернені до МФО вам не довірять значну суму коштів, тому ви можете отримати у середньому від 100 до 5000 гривень.
 2. Короткі терміни погашення. У більшості випадків термін не перевищує 30 днів, чого сповна вистачає на повернення боргу.
 3. Висока відсоткова ставка. В залежності від суми та персонального кредитного рейтингу, позика надається під 1-2%.

Варто відмітити, що короткий термін кредитування оправданий, оскільки щоденно вам нараховують відсотки і вже за місяць може накопитися до 50% від початкової суми. Таким чином, швидке погашення повністю у ваших інтересах.

Де знайти мікрофінансові організації?

Сервіс підбору позик в Україні «SRAVNI» працює вже багато років, тому у нас ви знайдете чесного кредитора, який запропонує вигідні умови без обману.

Як ми відбираємо МФО:

 • перевіряємо усі документи;
 • порівнюємо відсоткові ставки з конкурентами;
 • вивчаємо список послуг та визначаємо їх актуальність;
 • дивимось на відгуки нових та постійних клієнтів;
 • звертаємо увагу на юридичну чистоту діяльності компанії.

Як бачите, взяти позику в декреті можна не тільки швидко, але й безпечно. Вам не потрібно вивчати діяльність компанії та порівнювати пропозиції декількох МФО, бо цю роботу ми вже зробили за вас.

Як взяти позику в декреті?

Кредит онлайн для мам в декреті оформити достатньо просто завдяки послідовним діям та швидкому заповненню анкети онлайн. Вам не потрібно готувати довідку про доходи, хвилюватись за кредитну історію чи шукати поручителів. Мікрофінансові організації вважають, що вищеперераховані моменти не повинні вганяти людину у дискомфорт та тягнути час, коли гроші потрібні терміново.

Беремо кредит по наступній схемі:

 1. На сайті кредитного брокера «СРАВНІ» вказуємо суму, яка вам необхідна для вирішення фінансової задачі, а також термін, за який ви готові розрахуватись по кредиту.
 2. Після аналізу перед вашими очима вийде інформація одразу про декількох кредиторів, які готові надати кошти на ваших умовах.
 3. Переходите на обраний сайт МФО та реєструєте персональні дані для створення власного кабінету, де ви зможете контролювати витрати та стежити за статусом зарахування коштів.
 4. Щоб кредитор перевів гроші на картку, необхідно її прикріпити та підтвердити тестовий платіж (це безкоштовно).
 5. Після отримання договору прочитайте його уважно та погодьтеся з усіма умовами.
 6. Буквально через 10-15 хвилин на рахунок буде переведена обговорена сума.

Якщо вам щось не сподобалось, або умови договору відрізняються від попередніх домовленостей, краще звернутися до спеціалістів МФО та обговорити усі питання.

Чому користуватись мікрокредитом у декреті вигідно?

Знаходячись у декретній відпустці гроші можуть знадобитись у будь-який момент. Мова йде не тільки про купівлю речей першої необхідності, але й про лікування та користування різними послугами. Ніколи не вгадаєш, коли саме знадобляться гроші, тому МФО і мають багато переваг перед банками:

 1. Швидко гроші. Як правило, кредит в декреті потрібен на невелику суму, тому і отримання його не повинно перевищувати 20-30 хвилин. Саме цим показником і відрізняються МФО, бо на оформлення дійсно потрібно від 5 до 30 хвилин.
 2. Дистанційне розглядання заявок. Якщо ви знаходитесь вдома та доглядаєте за дитиною, вам не дуже зручно їхати до офісу та проходити процедуру оформлення позики.
 3. Цілодобовий доступ. Раптово знадобились гроші у ночі? Це не проблема, бо мікрофінансові організації надають послуги кредитування у будь-який час та день.
 4. Мінімум документів – від вас потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код, який є у кожного громадянина України.
 5. Відсутність телефонних дзвінків – це досить вагома перевага, бо маленька дитина часто спить і зайві розмови по телефону можуть бути недоречними.
 6. Лояльне відношення до позичальників. МФО без відказу схвалюють кредит навіть якщо у вас погана кредитна історія.
 7. Цілодобова підтримка по телефону та по електронній пошті.

Кредит на картку онлайн в декреті оформити не складно, як ви вже зрозуміли. Вам достатньо мати інтернет під рукою та внутрішній паспорт.

Як зробити розрахунки по кредиту?

Щоб вам було зручно, позика онлайн якщо в декреті розраховується автоматично на головній сторінці «СРАВНІ». Але, щоб перевірити достовірність даних, можна самостійно проконтролювати суму та відсоткову ставку.

Приведемо наступний приклад:

 1. Сума кредиту 5 000 гривень, відсоткова ставка 1,3%, термін 10 днів.
 2. За кожен день користування з вас списують по 65 гривень (5000 + 1,3% = 5 065).
 3. Через 10 днів ви повинні віддати кредитору 5 650 гривень (65 х 10 + 5 000).

Як бачите, підрахувати суму позики не так складно, але для більш швидкого розрахунку та виключення помилок, скористайтесь вбудованим кредитним калькулятором.

Як повернути кредит?

Повернення позики – це найважливіший етап, який чітко прописаний у договорі на конкретну дату. В залежності від суми займу, вам складуть індивідуальний графік погашення.

Щоб віддати гроші кредитору, ви можете скористатись одним із запропонованих варіантів:

 • перевести онлайн через мобільний додаток;
 • відправити кошти у власному кабінеті МФО;
 • заплатити по реквізитам у відділенні банку;
 • готівкою у терміналі самообслуговування.

За деякі способи переводу потрібно оплатити комісію, тому краще заздалегідь дізнатися про тарифи банку. Також слід мати на увазі, що деякі переводи не доходять до отримувача у вихідні дні.

Повернутися до списку статей
DMCA.com Protection Status