Кредит для инвалидов — как взять?

Де можна взяти кредит інвалідам: позики з групою інвалідності

Інвалідність в Україні хоч і не висока (приблизно 2,6 мільйонів чоловік), але кожного року статистика дещо погіршується. Існує 3 групи інвалідності: 1,2 та 3. Кожна з них ділиться, в залежності від стану здоров'я, працездатності громадянина та інших факторів. Відносно здорові люди працюють, отримують зарплатню та витрачають її на власні потреби. У свою чергу, інваліди нічим не відрізняються від звичайних людей, бо вони так само одягаються, харчуються, відпочивають. Стосовно грошових витрат у них значно більші потреби, оскільки деякі вади здоров'я потребують постійного лікування, особливо якщо мова йде про першу групу. Як бути інвалідам, яким терміново потрібні гроші, при тому, що  кредитування людей з обмеженими можливостями носить складний характер? Дійсно, щоб отримати позику для даної категорії громадян, треба не один день ходити по банкам та вистояти у довгих чергах. А якщо людина не може пересуватися за станом здоров'я?

Які банки дають кредит інвалідам?

Щоб знайти, який банк дає кредит без відмови та дійсно оформити там позику, потрібно досить багато часу. Існують спеціальні програми для підтримки людей з вадами здоров'я, але далеко не усі вони підходять для окремих громадян. Звертаючись до мікрофінансових організацій, у вас набагато більше шансів на схвалення кредитної заявки, оскільки кредитна історія не перевіряється, а довідка про доходи не потрібна. Для швидкого пошуку фінансової організації, де ви зможете отримати кредит інвалідам без відказу, скористайтесь сервісом підбору «СРАВНІ». Ми зацікавлені у тому, щоб клієнт отримав фінансову допомогу якнайшвидше, бо ці дорогоцінні часи можуть зіграти важливу роль у житті громадянина. Сервіс автоматично підбирає кредитора на ваших умовах і ви відразу можете перейти до процедури оформлення.

Особливості кредитування інвалідів в Україні

Пільговий кредит інвалідам надається фінансовими організаціями згідно групи, яка вказана у посвідчені.

Такий підхід має логічну підставу, бо кожна група інвалідності відображає тяжкість стану здоров'я:

 1. 1 група – це практично безнадійна ситуація, якщо мова йде про взяття позики. З першою групою люди мають часткову або повну непрацездатність, тому єдиним джерелом їх доходу являється пенсія. Якщо розмір державних виплат достатньо великий, то банк може схвалити заявку на позику.
 2. 2 група – це переважно працездатні громадяни, які крім соціальної допомоги можуть отримувати заробітну плату. Саме тому, позика інвалідам у даному випадку доступна майже без обмежень.
 3. Кредит інвалідам 3 групи практично не має обмежень, оскільки функціонування опорно-рухового апарату та діяльність головного мозку знаходиться на достойному рівні. Наприклад, це люди з певними проблемами зору.

Що дає 3 група інвалідності у пільговому плані? Для таких громадян практично не передбачені знижки по відсотковій ставці, тому кредити вони отримують на загальних підставах. Відмітимо, що для працівників банку важлива працездатність та платоспроможність клієнта, а для МФО це не має особливого значення.

Як взяти кредит інвалідові в Україні?

Маючи на руках лише паспорт та мобільний телефон, інвалід будь-якої групи може подати заявку на сайті «СРАВНІ» та отримати позику без відказу.

Що саме потрібно для оформлення та як це зробити, якнайшвидше:

 1. Заповніть коротку заявку на головній сторінці «SRAVNI» та очікуйте на відповідь. Через деякий час система у автоматичному режимі підбере кредитора для подальшого оформлення.
 2. Перейдіть на сайт МФО, умови якої вам підійшли найбільше, та почніть просту реєстрацію. Від вас не потрібно тільки ПІБ, адреса, номер телефону та адреса електронної пошти.
 3. Після завершення реєстрації та підтвердження створення особистого кабінету, можна прикріпити карту вашого банку, якою ви користуєтесь.
 4. Якщо кредитор схвалить позику, необхідно отримати та прочитати умови договору, після чого система запропонує підтвердити позику через SMS повідомлення.
 5. По завершенню усіх етапів на картку прийдуть бажані кошти.

Електронний договір має юридичну силу та може використовуватись МФО при вирішенні проблемних ситуацій, пов'язаних з порушенням його умов. Надання послуг здійснюється тільки повнолітнім громадянам, яким виповнилося 18 років.

Переваги мікрокредиту для інвалідів

Входячи у групу інвалідності, люди мають різні вади здоров'я. Хтось втратив зір, а хтось не може фізично пересуватися на далекі відстані, тому візит до відділення банку стає для них справжнім випробуванням. Саме тому житло в кредит для інвалідів та дрібні позики краще оформлювати дистанційно.

Які переваги для інвалідів при оформлені мікрокредиту:

 1. Мобільність. Не потрібно покидати територію проживання та їхати у відділення банку, бо усі операції проводяться дистанційно на сайті кредитору.
 2. Швидкість. Прийняття рішення по кредиту та процес видачі коштів надзвичайно швидкий. У цілому оформлення не займає більше 20-30 хвилин.
 3. Документи. Для такого виду позики характерно те, що вам не потрібні довідки про доходи. Також не знадобляться поручителі, що вже економить час.
 4. Доступність. Маючи Інтернет під рукою, можна знаходитись у будь-якій точці України та спокійно подати заявку на кредит інвалідам.
 5. Режим роботи. МФО працюють цілодобово та без вихідних на відміну від банків.
 6. Контролювати витрати та погасити борг можна у власному кабінеті на сайті мікрофінансової організації.

Переваги мікрокредиту очевидні, тому для швидкого поліпшення свого фінансового стану подавайте заявку прямо зараз.

Розрахунок кредиту онлайн

Щоб розрахувати мікрокредит та отримати повну інформацію про термін та відсоткову ставку, ви можете скористатися кредитним калькулятором на сайті «SRAVNI». Майте на увазі, що це приблизний розрахунок, який може корегуватися кредитором в залежності від статусу клієнта. Щоб побачити, як проводиться розрахунок по кредиту, приведем наступний приклад:

 1. Ви подали заявку на позику у розмірі 9 000 гривень під 1,3% на термін 12 днів.
 2. Щоденно ваш борг буде збільшуватись на 117 гривень (9 000 + 1,3% = 9 117 грн.)
 3. В останній день сума боргу складатиме разом з відсотками 10 404 грн (117 х 12 + 9 000).
 4. Щоб не платити більше, погасіть борг достроково та отримайте вигідний кредит без переплат. Чим раніше ви розрахуєтесь з МФО, тим менше сума боргу.

Хочемо вас попередити, що деякі фінансові організації не отримують оплату по вихідним дням, тому краще виконувати усі операції погашення посеред неділі.

Чому варто скористатись сервісом підбору «SRAVNI»?

Наш сервіс пропонує послуги підбору МФО, основуючись на індивідуальних можливостях кожного клієнта. Важко знайти добросовісного кредитора самостійно, бо пропозицій в Інтернеті багато, але не всі вони відображають реальну інформацію про послуги. У нас ви знайдете тільки перевірені сайти, які пропонують вигідні позики на законних умовах. Якщо вам потрібен перелік банків, які надають кредити інвалідам 2 групи чи інша важлива інформація, звертайтесь до наших спеціалістів прямо зараз.

 

Повернутися до списку статей
DMCA.com Protection Status