Где взять кредит на ремонт автомобиля?

Де взяти онлайн кредит на ремонт авто?

Ремонт автомобіля – це далеко не завжди спланована задача, бо він може зламатися у будь-який момент. Особливо це стосується старших моделей, у яких то двигун то підвіска виходить з ладу майже кожного місяця. Що робити у ситуації, коли машина не в робочому стані, але вона дуже потрібна на кожен день? Звісно, є варіант позики у рідних або друзів, які прийдуть у потрібний момент та допоможуть з грошима. Але в реальному житті усе не так просто, як здається. Коли мова йде про гроші, їх завжди немає, причому у всіх, а самим простим рішенням стає кредитування. Позика на ремонт авто у наш час не є проблемою у плані вибору банків, але отримати кошти можуть далеко не усі громадяни. Погана кредитна історія, тимчасова непрацездатність, інвалідність, замалий вік та інші нюанси не дають змогу взяти гроші в банку.

На щастя, такі фінансові організації, як МФО, надають кредит на ремонт авто швидко та без зайвих проблем. Не потрібно працювати або мати хорошу кредитну історію, бо достатньо мати при собі лише паспорт та ідентифікаційний код для підтвердження особистості. Як знайти мікрофінансову організацію та без проблем отримати позику на витрати у автосервісі ми поговоримо далі.

Як знайти МФО?

Щоб отримати кредит на картку онлайн на ремонт машини, вам достатньо пошукати відповідні компанії у Інтернеті. Є багато сайтів з оголошеннями, де вам запропонують вигідні умови кредитування. Але чи можуть усі МФО гарантувати безпеку вашим коштам? Сервіс підбору «SRAVNI» допомагає підібрати мікрофінансові організації з оптимальними умовами надання позики. Ми не пропонуємо маловідомі та не перевірені компанії з низьким рейтингом, тому ви можете бути спокійними, звертаючись за фінансовою допомогою.

На що ми звертаємо увагу при виборі МФО:

 • наявність документів, виданих відповідними органами;
 • рейтинг серед конкурентів по Україні;
 • тривалість надання кредитів;
 • відгуки нових та постійних клієнтів;
 • обсяг запропонованих послуг;
 • актуальність пропозицій на фінансовому ринку.

Вам більше не потрібно хвилюватись, що вас обманять з відсотковою ставкою або не перерахують кошти взагалі, вкравши персональну інформацію. Кожна компанія перевіряється по багатьом параметрам. Щоб знайти МФО, необхідно на головній сторінці скористуватися кредитним калькулятором та вказати суму, яка потребується для ремонту автомобіля. Після аналізу даних система автоматично підбере декількох кредиторів з різними умовами і вам необхідно тільки зробити вибір.

Що потрібно для оформлення кредиту?

На відміну від банків, кредит на ремонт автомобіля взяти набагато простіше, бо ви не шукаєте поручителів та не оформлюєте довідку про доходи, без якої у відділенні банку на вас навіть не будуть дивитися.

Що потрібно для оформлення позики у МФО:

 1. Паспорт громадянина України. Важливо, щоб він не був прострочений та не мав видимих пошкоджень. Якщо ви забули оновити паспорт у 25 років, можуть виникнути певні проблеми при оформлені кредиту.
 2. Ідентифікаційний код, або код платника податків. Цей невеликий папірець з персональним номером є у кожного громадянина, який досягнув 18 років.
 3. Мобільний номер телефону, за допомогою якого ви будете підтверджувати усі дії дистанційно на сайті МФО.
 4. Банківська картка. Немає значення, послугами якого банку ви користуєтесь, головне, щоб тип пластику був VISA або MASTERCARD.
 5. Електронна пошта необхідна для підтвердження акаунту на сайті при створенні особистого кабінету.
 6. Інтернет – без нього ніяк не взяти позику на ремонт авто онлайн.

Із перерахованого списку вище ви бачите, що вам абсолютно нічого не потрібно підготовлювати заздалегідь, бо усі документи та мобільний телефон є у кожної сучасної людини.

Процедура оформлення позики

Якщо позика на ремонт автомобіля потрібна негайно, можете одразу розпочати оформлення.

Для цього вам необхідно виповнити наступні дії:

 1. Виконуєте всі дії, які описані у розділі «як знайти МФО».
 2. Після вибору конкретної мікрофінансової організації, необхідно перейти на офіційний сайт та зареєструватися.
 3. Підтверджуємо реєстрацію персонального кабінету по електронній пошті і прикріплюємо банківську картку. Для прикріплення вас попросять зробити платіж у розмірі однієї гривні, яка повернеться на рахунок одразу.
 4. Перейшовши на сайт МФО, ви вже вказали суму та термін кредитування, тому вам зостається тільки дочекатись рішення. Після схвалення необхідно ознайомитись з договором і погодитись з його умовами.
 5. Кінцева зупинка – отримання коштів на картку онлайн.

На перший погляд може здатися, що позика на ремонт авто на картку онлайн оформлюється довго. Але, спираючись на досвід наших постійних клієнтів, середній час на оформлення позики складає всього 20-30 хвилин.

У чому переваги мікрокредиту?

Без автомобіля вже неможливо представити собі робочий день. Хтось використовує транспортний засіб для поїздки на роботу, а хтось працює на ньому цілодобово. Саме тому кредит на ремонт машини потрібен негайно у більшості випадків.

Чому саме мікрокредит:

 • ви не займаєтесь збиранням довідок та пошуком поручителів;
 • отримуєте гроші буквально через 20-30 хвилин;
 • заповнюєте заявку онлайн у будь-якому місці, де є Інтернет;
 • отримуєте приємне повідомлення про схвалення позики у 99% випадків;
 • можете не переживати за погану кредитну історію;
 • за грошима не потрібно нікуди їхати, бо вони приходять на карту;
 • можете самостійно регулювати термін кредитування.

Найважливіша перевага – це швидкість оформлення, що дуже актуально у сучасному ритмі життя. Іноді у автомобілі поломка не значна та її можна усунути за декілька годин при наявності грошей.

Чи є недоліки у мікропозиці?

Відповідь на це запитання однозначна: «Звісно є». Але, ці недоліки у більшій мірі пов'язані з самою людиною, яка вчасно не може розрахуватись з боргами та створює для себе проблеми.

Які особливості позики у МФО:

 • відсоткова ставка фіксована;
 • відсотки нараховуються кожен день;
 • термін кредитування невеликий;
 • невелика сума грошей у порівнянні з банком;
 • значні штрафи при порушенні умов договору.

Звісно, найбільший недолік – це висока відсоткова ставка. Середній відсоток по кредиту у банку складає від 10 до 25% річних, а у МФО ці показники досягають 700%. Саме тому подібні послуги надаються тільки на 30 або 60 днів та розраховані на ситуації «до зарплати». Взяти позику на ремонт авто онлайн на картку на цілий рік не буде доречно, враховуючи щоденне зменшення вашого бюджету.

Як правильно розрахувати кредит?

Наприклад, ви хочете взяти 7 000 гривень для ремонту двигуна автомобіля та плануєте віддати кошти через 10 днів. Кредитор після розглядання заявки встановив відсоткову ставку у розмірі 1,5%. Таким чином, кожен день обслуговування вашого рахунку буде обходитись у 105 гривень (7 000 + 1,5% = 7 105). За 10 днів сума накопиться і складатиме вже 8 050 гривень (105 х 10 + 7 000). Насправді, це невеликі переплати, враховуючи швидкість отримання позики. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до спеціалістів сервісу підбору «СРАВНІ».

 

Повернутися до списку статей
DMCA.com Protection Status