Где взять срочно кредит - мгновенные займы до 15 000 гривен

Де взяти миттєвий кредит?

Потрібен миттєвий кредит на картку в Україні, але ви не знаєте, до кого звернутися з таким незвичайним проханням? У банку вам навряд чи схвалять подібну позику, бо потрібно ретельно перевірити людину, вивчити його кредитну історію та впевнитись, що саме ця людина достойна стати клієнтом фінансової організації. Так, можна звернутися у ломбард та стати володарем певної суми грошей, залишивши під заставу цінну річ. Але, багаторічна практика демонструє, наскільки це не вигідно на фоні низької оцінки майна та нерідкого обману. Таким чином, займ на картку отримати можна тільки у мікрофінансових організаціях, для яких ваш соціальний статус та стан кредитної історії не важливий. Як таке взагалі можливо та чи мають мікрокредити «підводне каміння»?.

Особливості миттєвих позик

Якщо розібрати умови будь-якого банку або іншої компанії, то «підводне каміння» можна знайти у будь-якому випадку. Але, стосовно МФО, тут вам одразу називають реальні цифри, скільки ви повинні віддати грошей по закінченні терміну обслуговування та що буде при несвоєчасному погашенні боргу.

У результаті, миттєвий кредит на картку має наступні особливості:

 1. Відсоткова ставка – завжди фіксована та нараховується кожного дня. Наприклад, якщо у вас позика під 1,5% на добу, через 10 днів переплата складатиме 15% від загальної суми.
 2. Термін дії договору не перевищує 30-60 днів, в залежності від МФО. Це зроблено у цілях безпеки для запобігання ситуацій, пов'язаних з невиплатою кредиту.
 3. Відсутність комісій всередині системи. Ви оплачуєте тільки ту комісію, як встановлена вашим банком.
 4. Штраф за прострочку може досягати до 50% від тіла кредиту (при умові, якщо не була оформлена послуга пролонгації).

Усі МФО мають доступ до бази даних, де зберігаються кредитні історії громадян. Саме тому, якщо ви оформили миттєвий кредит на карту та не повернули його вчасно, ваші дані будуть передані до БКІ України. Варто відмітити, що пролонгація не є безкоштовною і тарифи на таку послугу можна дізнатися у кредитора перед оформленням позики.

Умови миттєвого кредитування

Перш ніж взяти миттєвий кредит онлайн, необхідно ознайомитись з його умовами та визначити необхідність в його оформленні.

Представимо стандартні умови, які характерні для більшості мікрофінансових організацій в Україні:

 1. Вікові рамки знаходяться у діапазоні від 18 до 70 років. В деяких компаніях допускаються тільки кандидати з 20 років.
 2. Офіційне працевлаштування не є обов’язковим, але буде вашою перевагою.
 3. Обробка заявки кандидата займає 5-10 хвилин, а самі позики видаються цілодобово, без вихідних та без перерви.
 4. Миттєві кредити онлайн зараховуються виключно на ту картку, яка належить клієнту. Неможна вказувати рахунок іншої людини і навіть близького родича.
 5. Гроші надходять майже одразу, але перед цим картка повинна бути підтверджена за допомогою проведення транзакції на суму від 1 до 5 гривень, які повертаються.

Завдяки перерахованим особливостям миттєві гроші стають доступними для будь-яких категорій громадян і навіть з поганою кредитною історією. Ви не витрачаєте час на поїздку до банку та не заморочуєтесь з документами, що є великою перевагою.

Хто може розраховувати на миттєвий кредит?

Ринок швидких позик має досить жорстку конкуренцію, завдяки чому кредит на картку миттєво отримують не тільки працюючі офіційно громадяни, але й люди, соціальний статус яких не відповідає встановленим нормам кредитування. Наприклад, до МФО можуть звернутися пенсіонери, інваліди 1 та 2 групи, студенти денної форми навчання, заробітчани та інші. Справа у тому, що для отримання позики потрібен лише паспорт і код ІПН, який є у кожного українця.

Що потрібно для отримання кредиту:

 • паспорт і код;
 • активний номер мобільного телефону;
 • діюча електронна пошта;
 • банківська картка на своє ім’я;
 • постійний доступ до інтернету.

Оскільки гроші на картку миттєво оформлюються онлайн, потрібно вказувати тільки свою пошту та мобільний телефон, тому що всі підтвердження на сайті здійснюються через SMS та електронні листи.

Як взяти миттєву позику онлайн?

Перед початком роботи на сайті мікрофінансової організації необхідно визначитися з сумою та терміном. Клієнти МФО самі вирішують, скільки взяти грошей та на протязі якого часу вони їх повернуть. На головній сторінці сервісу підбору «SRAVNI» є кредитний калькулятор, у якому ви вказуєте вищеназвані параметри. Система підбере для вас МФО за декілька хвилин, після чого необхідно обрати кредитора та перейти на його сайт для реєстрації власного акаунту.

Обов'язково прикріпіть банківську картку та вкажіть номер телефону, бо на нього ви отримаєте підтвердження. Миттєві гроші на картку будуть зараховані одразу, як тільки ви отримаєте схвалення і погодитесь з умовами договору. При виникненні будь-яких проблем з оформленням клієнт можуть звернутися до спеціалістів онлайн.

Як оформити позику без відмови?

На жаль, кредит на карту моментально можуть отримати не всі громадяни України. Хоча, це трапляється не часто, але вірогідність відмови має своє місце і ви повинні дотримуватись деяких правил, які підвищують шанси на кредит.

Поради позичальникам:

 • користуйтесь тільки своїм паспортом;
 • не намагайтесь отримати кошти на картку, яка вам не належить;
 • без помилок заповнюйте анкету на сайті;
 • вказуйте суму позики, яка відповідає вашому кредитному рейтингу;
 • будь-які шахрайські дії в сторону МФО караються блокуванням акаунту назавжди.

Якщо ви намагаєтесь оформити кредит на карту на тривалий термін, тоді мікрофінансова організація може запросити довідку про доходи, яка підтвердить платоспроможність на декілька місяців вперед. Відсоткова ставку у такому разі не буде перевищувати 0,1% на добу.

Повернення кредиту МФО

Якщо вдалося взяти кредит на вашу карту, борг можна повернути таким же швидким способом. У власному кабінеті є спеціальний розділ, де за допомогою декількох кліків гроші автоматично списуються з прикріпленої картки. Маючи на руках готівку, можна звернутися до відділення банку та через касу здійснити платіж по реквізитам. У мобільному додатку також є інструменти для здійснення онлайн платежів на користь мікрофінансової компанії.

Переваги миттєвої позики онлайн

Щоб отримати кредит на карту миттєво, достатньо мати під рукою мобільний або стаціонарний гаджет з підключеним інтернетом. Усі інші папірці та інструменти знаходяться на сайті кредитного брокеру «СРАВНІ», що досить зручно.

Перерахуємо основні переваги миттєвих позик:

 • цілодобове обслуговування та підтримка клієнтів;
 • кошти у борг без відмови;
 • онлайн оформлення через сайт МФО;
 • моментальне зарахування грошей на картку;
 • не потрібні довідки про доходи та поручителі;
 • прозорі умови кредитування.

Сервіс підбору позик «СРАВНІ» щодня працює над тим, щоб ви отримували тільки актуальні пропозиції від рейтингових МФО по всій Україні. З нами ви не зіштовхнетесь з шахраями та без проблем оформите гроші у борг, не виходячи з дому. Якщо у вас виникли проблеми з отриманням позики, обов'язково пишіть нам онлайн.

Повернутися до списку статей
DMCA.com Protection Status