Где взять кредит в Украине с плохой кредитной историей - SRAVNI

Де взяти кредит в Україні?

Оформленням кредиту вже нікого не здивуєш, бо майже кожен другий житель України брав позику у банку на ті чи інші потреби. Досить часто не вистачає грошей навіть на побутові дрібниці, не говорячи про дорогі покупки (квартири, автомобілі). Де взяти кредит на сьогоднішній день з мінімальною переплатою? Це питання хвилює багатьох людей, бо ніхто не хоче переплачувати та залишати велику суму у банку. Завдяки різноманіттю програм у фінансових організаціях, вже не виникає питання «де взяти кредит без відмови», бо кожен клієнт може знайти для себе найкращу пропозицію навіть з поганою кредитною історією. На що потрібно звернути увагу при виборі банку та чи є інші варіанти, за допомогою яких можна вирішити фінансові проблеми з мінімальним ризиком для свого бюджету?

В якому банку краще взяти кредит готівкою?

Довідки про доходи, кредитна історія, поручителі, виписки по рахункам – усе це характеризує типову банківську організацію, яка видає позики громадянам. Але, чи завжди потрібні перераховані документи? Можливо, є альтернативні варіанти? Так, банківська система не стоїть на місці та постійно розвивається, тому найвигідніші кредити готівкою можна взяти, наприклад, у ПриватБанку, або Ощадбанку.

Які види кредитування пропонуються:

 1. Швидкі позики готівкою без довідок про доходи. Для отримання кредиту вам необхідно звернутися особисто у відділення або скористатися інструментами у мобільному додатку. Звичайно, без перевірки кандидата по кредитній історії банк не може видати велику суму та фіксує досить великий процент за обслуговування.
 2. Стандартний кредит готівкою, при оформлені якого необхідна та сама довідка та хороша кредитна історія. При повній перевірці кандидата він може отримати 300 і навіть 500 гривень готівкою.
 3. Програми із забезпеченням. Якщо вам потрібна не просто позичка, а достатньо великий кредит, приготуйтесь запропонувати заставу або знайдіть поручителя для розділення обов'язків між позичальником.

Де вигідно взяти кредит готівкою, якщо мова йде про банк? У цьому питанні необхідно розібратися самостійно та врахувати наступні фактори:

 • яка сума необхідна;
 • на який термін оформлюється;
 • чи є конкретна ціль придбання;
 • в якому стані знаходиться кредитна історія;
 • чи є відкриті договори у інших банках;
 • яку заставу ви можете запропонувати.

Майже кожен банк працює по однаковій системі, тому вибір конкретної організації буде залежати від самого позичальника.

Швидкий кредит у ПриватБанку

У це важко повірити, але найбільший банк України також може запропонувати швидкі позики онлайн на картку, які можна оформити усього за 20 хвилин. Щоб розпочати роботу, потрібно перейти на сторінку сайту з відповідною послугою і скористатись кредитним калькулятором.

Які умови швидкої позики у ПриватБанку:

 • максимальна сума 25 000 гривень;
 • термін 10 або 20 місяців;
 • не потрібні довідки про доходи;
 • схвалення по паспорту і коду ІПН;
 • застава та поручителі не потрібні;
 • відсоткова ставка 23% річних.

У вас з'являється більше шансів на отримання кредиту, якщо у цьому банку ви вже маєте відкритий рахунок з історією фінансових операцій.

Де взяти кредит з прострочкою?

Не всі громадяни мають достатній рівень прибутку, тому нерідко у них є незакриті кредити у минулому, які не дозволяють отримати позику у банку. Де взяти кредит з прострочкою, щоб не відказали? Це питання ви точно не вирішите у банківській організації, враховуючи високий рівень перевірки клієнтів та ретельне вивчення кредитної історії. Набагато простіше та швидше взяти позику в мікрофінансовій компанії, яких на Україні існує досить багато. Основна перевага усіх МФО полягає у тому, що вони дають змогу взяти кредит на карточку з будь-якою кредитною історією.

Переваги МФО

Які переваги швидких кредитів на картку у МФО:

 1. Невеликий перелік документів, які необхідні для оформлення. Вам знадобиться тільки внутрішній паспорт і код платника податків.
 2. Доступні позики для усіх категорій громадян (інвалідів, студентів, непрацюючих людей, військовослужбовців та інших).
 3. Швидке оформлення. Протягом 15-20 хвилин кредитор перевіряє клієнта по електронним базам даних та виносить рішення по займу.
 4. Візьміть кредит, де б ви не знаходились. Оскільки операції з оформлення здійснюються на сайті МФО, вам не потрібно виходити за дому або відпрошуватися з роботи.
 5. Ніяких поручителів, довідок про доходи та інших папірців.
 6. Відсутні комісії при внутрішніх зарахуваннях та відправлені коштів з власного кабінету на сайті компанії.

Якщо вам цього замало, уявіть, що позику у мікрофінансовій організації ви можете взяти без відсотків при першому зверненні. Так, це дійсно правда. Просто заповніть заявку і отримайте гроші без комісій та відсотків.

Де взяти кредит онлайн?

Якщо ви не можете визначитись з вибором мікрофінансової організації, зверніться до сервісу підбору «СРАВНІ» та знайдіть найліпші пропозиції на кредитному ринку за декілька хвилин. Наша компанія займається пошуком кредиторів по заданим параметрам і спеціалізується на швидких кредитах на території України. У нас ви дізнаєтесь, де взяти гроші щоб погасити кредит та зможете швидко вирівняти своє фінансове становище з мінімальними зусиллями.

Як оформити кредит в МФО:

 1. На поточній сторінці сервісу «СРАВНІ» знайдіть кредитний калькулятор та вкажіть суму і термін, після чого пошуковий робот почне відбирати компанії по встановленим параметрам.
 2. Як тільки ви отримаєте результат, перейдіть на будь-який сайт МФО і зареєструйте новий власний кабінет для зручної роботи.
 3. Повністю заповніть персональні дані та прикріпіть банківську картку, на яку ви плануєте прийняти гроші.
 4. Подайте заявку з бажаною сумою кредиту і дочекайтесь відповіді від керівництва МФО. Після отримання договору підпишіть його онлайн та отримайте кошти на картку.

Тепер ви знаєте, де взяти кредит та як його правильно оформити. Щоб не отримати відмову, уважно ставтесь до заповнення анкети. Також не забувайте, що підписаний онлайн договір має юридичну силу та буде використовуватися у якості доказу вашої прострочки при настанні такої ситуації. Саме тому, якщо є вірогідність затримки платежів, краще оформити пролонгацію на сайті МФО та збільшити термін кредитування.

Як взяти гроші без кредиту?

Враховуючи великі переплати та нестерпні умови зі стороні фінансових компаній, багато хто шукає, де взяти гроші без кредиту. Найпростіший варіант – це звернутися до родичів або друзів, які не будуть вимагати відсотки та з радістю допоможуть. Але, якщо вам потрібна велика сума, тоді взяти кошти без оформлення кредиту можна тільки у ломбарді. Нажаль, останні досить низько оцінюють майно, заробляючи на негараздах простих людей, тому такий варіант використовується у крайньому випадку, коли банки та МФО не дають гроші. Наприклад, при ринковій ціні телевізору в 10 000 гривень ломбард зможе дати всього 5-6 тисяч. Пам'ятайте, що заставу ви не отримаєте назад, якщо гроші не знайдуться вчасно або ви не зможете викупити її по запропонованій ціні.

Повернутися до списку статей
DMCA.com Protection Status