Де взяти позику цілодобово: кредит 24/7

Де взяти позику цілодобово: кредит 24/7

У ситуації, коли гроші потрібні швидко, у нагоді стає кредит 24/7. Експрес-позики дозволяють отримати кошти швидко і не бігати з папірцями, збираючи повний пакет документів. Однак навіть у такої привабливої пропозиції є свої особливості і недоліки, про які потрібно знати заздалегідь. Чи дають миттєвий кредит на картку? Така можливість безумовно існує. В Україні можна навіть взяти онлайн-кредит на картку за 15 хвилин. Але перш ніж хапатися за таку можливість, ви повинні розуміти, за рахунок чого така пропозиція стає доступною, і чим вона відрізняється від стандартних варіантів запозичення.

Особливості миттєвого кредитування

Головна причина, по якій кредити на картку зазвичай не дають миттєво ― це збір інформації про позичальника. Частково цим займаєтеся ви самі, збираючи повний пакет документів, а потім банк перевіряє дані ще раз, шукає інформацію про вас в своїх базах, зв'язується з вашими роботодавцем та ін. При видачі швидкого онлайн-кредиту на картку така перевірка не проводиться взагалі або зводиться до мінімуму. Це вигідно для вас, якщо ви не можете зібрати повний пакет документів або взагалі хотіли б приховати деякі відомості.

Але поставте себе на місце кредитора. До вас приходить незнайома людина і просить грошей. При цьому ви взагалі нічого не знаєте, де вона працює, скільки заробляє, чи повернула вона старі борги тощо. Дали б ви миттєвий кредит такій людині? Напевно, ви б захотіли перестрахуватися, видавши такому позичальнику невелику суму і про всяк випадок призначивши великий відсоток, щоб «це було того варте», і ризик виправдався.

Так само поводиться і банк. Якщо ви берете кредит 24/7 на карту миттєво, то будьте готові, що ви отримаєте меншу суму під завищену ставку в порівнянні зі звичайними позиками, де збирається повний пакет документів. Тому експрес-кредити мають право на існування, але краще брати їх тільки в самій екстреній ситуації. В іншому випадку, ви даремно погоджуєтеся на менш вигідні умови.

Варіанти експрес-кредитування

Існує кілька способів отримати кредит миттєво:

  • швидкі позики в банку, які оформляються по 1-2 документам;
  • так звані «позики на місцях» - наприклад, в магазинах побутової техніки, салонах хутра, торгових центрах, де вам швидко видають кредит під конкретну покупку;
  • запит на збільшення кредитного ліміту на кредитній картці, якщо вона оформлена заздалегідь;
  • мікропозики.

Швидку позику в банку дійсно можна взяти в мінімальні терміни, по паспорту і ще з одним документом (наприклад, водійське посвідчення). Тим не менш, це не кредит 24/7, так як ви обмежені робочими годинами, вночі вам ніхто позику не видасть.

Позики, що оформляються в магазинах під конкретну покупку, дійсно видаються швидше звичайної позики в банку. Але тут є великий мінус - ви обмежені у виборі кредитора. Гроші в борг можна взяти тільки у тих банків і МФО, які є партнерами того чи іншого магазину.

Це здається незначним, адже ви все одно вибираєте з декількох кредитних організацій. На ділі ж ви втрачаєте вигідні умови. Наприклад, ви є зарплатним клієнтом банку А, його офіси є біля вашого будинку і роботи, і вам зручно обслуговуватися там. Цей банк А міг би запропонувати вам знижену ставку «для своїх», але в магазині вам доводиться брати позику під більш високий відсоток у банку Б, В або Г.

Кредитки можуть вважатися формою експрес-позик, якщо вони оформлені заздалегідь. Наприклад, ви отримали кредитку разом з зарплатною карткою, але не активували її. У будь-який момент ви можете зробити покупку з її допомогою, і виходить, що банк видає вам миттєвий кредит. Насправді тут доведеться сплатити комісію за зняття або переказ коштів.

Де взяти онлайн-кредит на картку?

Якщо говорити саме про онлайн-кредитування, то варіанти скорочуються. Багато банків дозволяють подати заявку на кредит 24/7, але рішення про видачу позики все одно приймається кредитним менеджером, коли настане наступний робочий день. Більш того, вам все одно в якийсь момент доведеться відвідати офіс банку, пред'явити оригінали документів, підписати папери та ін.

Винятком з цього правила є той випадок, коли ви вже є клієнтом банку (наприклад, у вас є дебетова або зарплатна картка). У кредитора вже є всі необхідні дані, тому він готовий видати онлайн-кредит на картку в режимі 24/7.

Ще один цікавий варіант - це покупки в магазинах через інтернет. На деяких сайтах ви можете побачити можливість подати онлайн-заявку на позику. Наприклад, ви хочете купити пральну машину через інтернет і на сайті магазина-посередника оформляєте позику у банка-партнера. Схвалення приходить досить швидко, але такий варіант не підходить, якщо вам потрібен нецільовий кредит на свої потреби, а не під конкретну покупку.

Як взяти позику в МФО онлайн?

Мікрофінансові організації ― це, мабуть, найкраща можливість взяти онлайн-кредит на картку за 15 хвилин. Все робиться через інтернет, і вам не доведеться відвідувати офіс МФО. Схвалення по кредиту видається онлайн 24 на 7, що дуже зручно, якщо гроші знадобилися терміново - наприклад, пізно ввечері або навіть вночі.

Що стосується умов запозичення, потрібно бути готовим до наступного:

  • невелика сума кредиту, якої вистачить на покриття несподіваних витрат або на не заплановану покупку;
  • короткий термін позики, завдяки чому кредитний тягар залишається підйомним, і заборгованість зручно погасити з наступної зарплати або премії;
  • прийнятна відсоткова ставка, яка в поєднанні з попереднім пунктом забезпечує невелику переплату.

Щоб вибрати МФО, в якій можна вигідно взяти онлайн-кредит на картку, краще скористатися нашим сервісом «SRAVNI». Тут зібрані пропозиції з усіх мікрокредітних організацій України. Ви можете задати потрібну вам суму і термін мікропозики, і система сформує тільки ті варіанти, які відповідають вашим запитам.

Більш того, через вітрину мікрокредітних пропозицій «СРАВНІ» ви можете знайти унікальні варіанти позик під 0%. Зазвичай таке доступно тільки новим клієнтам МФО або ж в порядку акційної пропозиції. Де такі мікропозики видаються в даний момент, ви можете побачити на нашому сайті.

Повернутися до списку статей
DMCA.com Protection Status