Де взяти кредит з 20 років в Україні - SRAVNI

Де взяти кредит з 20 років в Україні?

Молоді люди у віці від 18 до 25 років, як прийнято вважати, ще не мають свого житла, мало заробляють та не відрізняються стабільністю у фінансовому плані. Так і є, бо деякі громадяни в 20 років ще навчаються та отримують освіту, розпочинаючи свій особистий шлях. Не звертаючи на це, фінансові проблеми можуть виникнути навіть у 18 років, і причини для цього не завжди пов'язані з забаганками купівлі телефону чи модного одягу. Як би там не складалося, та кредит з 20 років вважається найризикованішим у порівнянні з іншими категоріями населення. Відсутність нормальної довідки про доходи або погана кредитна історія перекреслюють можливість отримати гроші у банку, які іноді дуже необхідні. Щоб взяти кредит з 20 років без відказу, можна звернутися до мікрофінансових організацій, яким не важлива кредитна історія. Чому це так доступно? Справа у тому, що МФО пропонують вигідні умови, з однієї сторони, та високу відсоткову ставку з другої, що робить такий спосіб вирішення фінансових проблем менш привабливими. Але, яка різниця, коли кошти вам перераховують на картку без відказу та протягом 30 хвилин?

На яких умовах надається мікрокредит у 20 років?

Як говорилось раніше, молоді люди автоматично потрапляють у групу ризику, тому для них існують особливі умови кредитування:

 • вік не менше 20 років;
 • термін позики не більше 30 днів;
 • схвалення по паспорту та ІПН;
 • зарахування коштів на банківську картку;
 • відносно висока відсоткова ставка.

Якщо бути точнішими, то ставка по відсоткам складає не менше 1,5%. Порівнюючи с заможними та постійними клієнтами, у них процент не перевищує 1,5% (середній 1%-1,4%).

Для чого молоді люди беруть позику у МФО:

 • оплата навчання в учбовому закладі;
 • придбання мобільного телефону;
 • оплата лікування;
 • погашення щомісячного платежу по іпотеці;
 • позаплановий ремонт автомобіля.

Насправді, список потреб набагато більший, бо у кожної людини може статися будь-яка ситуація, яка може вирішитися за допомогою грошей. Мікрокредитні організації ніколи не цікавляться, куди саме будуть витрачені кошти, що є безперечною перевагою.

Які переваги позики для 20-ти річних громадян?

Позика з 20 років онлайн на картку – це вже одна велика перевага, тому що без зайвих проблем ви отримуєте гроші прямо на картку, не виходячи з дому.

Більше переваг для вас:

 1. Гроші тут і зараз. Немає різниці, де саме ви знаходитесь, бо кредити з 21 року оформлюються дистанційно по всій території України.
 2. Не потрібна довідка про доходи та бездоганна кредитна історія. Враховуючи невелику суму займу, вас не перевіряють по банківській системі.
 3. Швидкість оформлення. Від початку заповнення анкети і до завершення, коли ви отримуєте кошти, проходить у середньому 20-30 хвилин.
 4. Звертайтесь у будь-який час та день. МФО не встановлює графік роботи та не перериває свою діяльність у свята.
 5. Підбір МФО та заповнення заявки відбувається у напівавтоматичному режимі, що виключає необхідність дзвінків від кредитора.
 6. Повернути кошти ви можете також онлайн.

Щоб дізнатися про усі переваги або прямо зараз взяти позику 20 років, заповніть коротку анкету на головній сторінці «SRAVNI» та очікуйте схвалення.

Як знайти кредитну організацію?

Враховуючи сучасні технології пошуку та різноманітні фільтри, клієнтам сервісу підбору «СРАВНИ» не потрібно витрачати на пошуки багато часу. Система автоматично встановить, який саме кредитор вам підходить, враховуючи суму та термін позики. Таким чином, кредит готівкою з 20 років стає доступним для кожного громадянина України.

На що ми звертаємо увагу при виборі МФО:

 • чи є ліцензія на видачу кредитів від НБУ;
 • історія надання послуг за усі роки;
 • відгуки людей, які користувались позиками;
 • актуальність запропонованих послуг;
 • конкурентні особливості.

Існує багато історій, у яких люди після отриманого мікрокредиту мали проблеми з поверненням, та занадто високими відсотковими ставками. Оформлюючи позику через брокера «SRAVNI» ці ситуації просто не допустимі.

Як оформити кредит у 20 років?

Як вже говорилося, для надання мікропозики вам потрібно мати лише паспорт та швидкий інтернет для оперативного здійснення онлайн операцій.

Ваші дії:

 1. На сайті «СРАВНІ» заповнюєте заявку, отримуєте пропозиції від перевірених МФО та порівнюєте умови, обираючи для себе оптимальний варіант.
 2. Переходите на сайт мікрофінансової організації та повторно вказуєте необхідну суму, умови надання та термін. На основі отриманої інформації кредитор приймає рішення, яке ви побачите у власному кабінеті.
 3. Щоб створити персональний кабінет, необхідно зареєструватися і вказати мінімум даних: ПІБ, номер телефону та електрону пошту.
 4. Чекаєте на схвалення і паралельно завантажуєте якісні фотографії (краще скани) паспорту та ідентифікаційного коду.
 5. При позитивному результаті у власному кабінеті ви знайдете кредитний договір, після підтвердження якого гроші будуть зараховані на вашу картку.

Для безпроблемного зарахування коштів, потрібно прикріпити пластикову картку та підтвердити її дієздатність за допомогою звершення мінімального платежу.

Не хвилюйтесь, якщо вам щось не зрозуміло, бо на протязі усієї процедури оформлення є багато підказок. У крайньому випадку на сайті є підтримка по телефону або у текстовому режимі.

Чи можна у МФО взяти кредит на рік?

Іноді фінансові негаразди вимушують нас брати позики на великі суми, щоб розрахуватися з боргами. Але, якщо мова йде про мікрофінансові організації, взяти кредит онлайн на рік майже неможливо, бо специфіка МФО має інший характер.

Чому брати онлайн кредит на рік недоречно:

 • щоденне збільшення відсоткового боргу;
 • чимала процентна ставка (від 0,1 до 2% на добу);
 • невелика сума позики, яку можна віддати за 30-60 днів.

Щоб прояснити ситуацію, приведемо простий приклад. Ви взяли кредит на суму 10 000 гривень під 0,9% на 365 днів. Кожен день користування позикою обійдеться в 90 гривень. Через рік сума, нарахована з відсотків, досягне 32 850 гривень. Загальний борг складатиме 42 850 грн. Таким чином, ви переплатите майже 400%. Звісно, для нових клієнтів є послуга безвідсоткового надання позики, але сума і термін будуть мінімальними.

Як швидко та без відсотків погасити кредит?

У власному кабінеті МФО є спеціальні інструменти, які дозволяють розрахуватися з кредитором, використовуючи прикріплену банківську картку. В залежності від конкретної організації, способи грошового переказу найрізноманітніші: готівкою через термінали самообслуговування або касу банку, електронними грошима, через мобільний додаток по реквізитам компанії. Якщо ви обрали найперший варіант, то комісія буде мінімальною. Будьте уважні коли переводите гроші через касу, тому що на вихідних це зробити неможливо.

Якщо ви не знаєте, які банки надають кредити з поганою кредитною історією та хочете дізнатися про можливість отримати гроші для себе, звертайтесь до цілодобової підтримки «SRAVNI». Ми зробимо оформлення вашої позики максимально швидкою та зручною.

Повернутися до списку статей
DMCA.com Protection Status