Де взяти кредит на весілля та весільні витрати - SRAVNI

Де взяти кредит на весілля та весільні витрати?

Весілля – це не просто свято, а цілий ритуал створення нової сім'ї, у якому двоє людей обіцяють бути вірними один одному у горі і радості. Як все організувати, обрати місце зустрічі, усіх запросити, замовити тамаду, підібрати вбрання для наречених, домовитись за автомобіль, орендувати аксесуари та вирішити багато інших задач? Звісно, усе це не проблема, якщо є гроші, причому не малі. Усі ми знаємо, скільки коштує організація весілля на Україні, тому більшість людей намагаються зекономити та відказують собі у забавах або пишних вбраннях. Та чи можна економити на такому?  
Щоб не відмовляти собі у радощах та по-справжньому відгуляти незабутню урочисту подію, можна взяти кредит на весілля та забути про фінансові проблеми. Разом з тим виникає інше питання: «Де оформити позику?». В Україні є багато банків, які надають послуги кредитування весілля та пропонують вигідні умови. Але, гроші можна отримати далеко не в усіх відділеннях, бо на шляху зустрічаються різні перепони. Хтось працює неофіційно, а у когось жахлива кредитна історія, яка перекриває можливості кредитування. Справа у тому, що весілля у більшості випадків планується за декілька днів, тому немає часу на очікування та схвалення позики. Що ж робити у такому випадку?

Позика на весілля у МФО

Мікрокредитні організації дають змогу отримати необхідну суму грошей у найкоротший термін та вирішити поточні питання, пов'язані з організацією будь-якого свята. Позика на весілля не є виключенням та знаходиться однією з перших у списку найпопулярніших кредитних послуг. Чому, не дивлячись на високу відсоткову ставку люди звертаються саме у МФО?

Справа в тому, що мікрокредит має багато переваг, з якими не зрівняється ні один банк:

 1. Швидкість оформлення. Вам знадобиться всього 20-30 хвилин, щоб заповнити заявку, отримати схвалення та забрати гроші.
 2. Не прив'язаність до конкретного місця. Вам не потрібно йти до офісу МФО, бо усі операції проводяться дистанційно на сайті. Скажемо більше, вам не будуть дзвонити та задавати незручні запитання.
 3. Немає режиму роботи. Ви можете звернутися за позикою навіть у вихідні та у нічний час.
 4. Схвалення тільки по паспорту та ідентифікаційному коду. Після завантаження фотографій паспорту деякі МФО просять сфотографуватися за документом у руках на фоні обличчя для підтвердження особистості.
 5. Доступно для кожного. Якщо вам 18 років і більше, тоді вам 100% схвалять позику без перевірки кредитної історії.
 6. Гнучкі умови по відсотковій ставці та сумі займу.

У наш час позика на весілля онлайн на картку не являється проблемою. Більше того, за допомогою даної послуги вирішуються фінансові проблеми, які напередодні весілля зовсім недоречні.

Які вимоги до позичальників:

 • повнолітні громадяни України;
 • паспорт та ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон з Інтернетом;
 • банківська картка (Приватбанк, ВТБ, Райффайзен та інші);
 • активна електронна пошта.

Як ви вже змогли відмітити, у списку немає ані слова про місце роботи, кредитну історію та довідки про доходи, бо мікрофінансові організації так не працюють. Просто заповніть анкету та отримайте гроші протягом години.

До якої МФО краще звернутися?

На кредитному ринку ви можете знайти безліч пропозицій від топових та маловідомих МФО, які пропонують вигідні умови кредитування. Але, чи все насправді так гладко, як пишуть на сайтах? На жаль, онлайн кредит на весілля можуть надати шахраї, які потім будуть вимагати великі проценти, а ви і не зрозумієте, як так сталося. Найважча частина будь-якого кредитування – це вибір достойної організації, яка не обманить та буде виконувати свої обіцянки згідно договору. Щоб не натрапити на недобросовісних кредиторів, скористайтеся послугами нашого сервісу «SRAVNI». Ми працюємо над тим, щоб ваші кошти були у безпеці.

Як взяти позику на весілля?

Щоб отримати гроші на картку, вам потрібно трохи підготуватися. Визначте суму, яка вам необхідна та термін, за який ви без проблем можете дістати гроші та розрахуватися з кредитором. Після цього зайдіть на головну сторінку сервісу «SRAVNI» та вкажіть ці дані у відповідні поля.

Далі схема оформлення доволі проста:

 1. Після отримання відповіді від автоматичної системи підбору позики, зайдіть на сайт МФО та зареєструйте особистий кабінет.
 2. За допомогою мобільного телефона потрібно підтвердити обліковий запис.
 3. Завантажте копії паспорту та ідентифікаційного коду на сайт.
 4. Прикріпіть банківську картку, якою ви користуєтесь кожен день.
 5. Після отримання електронного договору уважно прочитайте його. Якщо вам щось не зрозуміло, зверніться до спеціалістів МФО.
 6. Як тільки від вас прийде підтвердження (по SMS), на рахунок прийдуть гроші у сумі, яка прописана у договорі.

Буквально через годину ви вже зможете витрачати гроші на купівлю весільного торту та багатьох інших речей, без яких така подія не може відбутися. У цілому кредитор з МФО не цікавиться, куди саме витратите кошти, бо це повністю ваша справа.

Як погасити весільний кредит?

Якщо ви взяли онлайн кредит на весілля та у вас з'явилася нагода погасити його раніше оговореного терміну, скористуйтеся одним із запропонованих варіантів:

 • платіж у власному кабінеті МФО;
 • готівкою через касу банку;
 • готівкою через термінал самообслуговування;
 • електронними грошима (webmoney, omaney та інші);
 • у офісі мікрофінансової організації (готівка, картка).

Перший по списку спосіб найзручніший, бо у вас буде мінімальна комісія та швидке зарахування. Щодо банківського переказу (через касу або мобільний додаток), він може затримуватися на вихідних та не доходити до отримувача. У ситуації з мікрокредитом, зайві 1-2 дні можуть стати причиною серйозної прострочки. Саме тому, краще заздалегідь піклуватися про грошові перекази кредитору.

Як підвищити шанси на схвалення заявки по кредиту?

Незважаючи на лояльність усіх МФО до своїх клієнтів, як і будь-яка інша фінансова організація вона намагається знизити ризики по максимуму. Тому, якщо ви надто проблемний позичальник, кошти вам не дадуть. Але, де взяти гроші на весілля, щоб заявку не відхилили?

Мікрофінансові організації розуміють, що у плани підготовки на весілля відмова по кредиту точно не входить, тому вам потрібно притримуватись наступних правил:

 1. Не вказуйте надто велику суму, особливо якщо ви новий клієнт.
 2. Беріть стільки, щоб ви могли 100% розрахуватись.
 3. Заповнюйте анкету важно та без помилок.
 4. Користуйтеся тільки своїм паспортом при оформлені.
 5. Мінімізуйте термін кредитування.
 6. Для великої суми можна вказати дані про роботу.

Сервіс підбору позик на весілля «СРАВНІ» завжди охоче допоможе вам знайти найкращі умови кредитування від перевірених МФО. У нас ви отримуєте тільки актуальну інформацію та співпрацюєте з ліцензійними кредиторами. Якщо виникли питання, звертайтесь до наших спеціалістів.

Повернутися до списку статей
DMCA.com Protection Status