Де взяти кредит на квартиру? - SRAVNI

Де взяти кредит на квартиру?

Квартирні питання оточують нас з самого дитинства, коли батьки нас постійно перевозили з одного місця на інше, змінюючи договори оренди. Це не дивно, бо ціни на квадратні метри можуть шокувати навіть заможні сім'ї, які вирішили придбати житло. Взагалі, мати свою квартиру– це мрія кожного громадянина України, яка залишається мрією довгі роки. Це питання особливо актуальне серед молодих людей, які одружилися та мають бажання з’їхати від батьківського дому і жити самостійним життям. Що роблять у ситуації, коли хочеться, але не виходить у фінансовому плані? Звісно, рішення взяти гроші в кредит на квартиру приходить одразу, коли мова йде про дефіцит коштів, а питання потрібно вирішувати у найближчий час. Тим паче, в Україні існує багато спеціальних програм бля молодих сімей, які дозволяють взяти необхідну суму під низький відсоток та на спрощених умовах.

Краще купити чи орендувати житло?

Оренда майна у хазяїна являється вимушеною мірою, якщо у вас немає своєї квартири, а кредит у банку не дають. Ви просто шукаєте відповідне оголошення, складаєте угоду з орендодавцем та сплачуєте йому певну суму за кожен прожитий місяць. Чому ж люди намагаються все-таки купити житло, не звертаючи увагу на чималі відсотки?

Недоліки оренди майна:

 • щомісячна оплата, яка ніколи вам не повернеться;
 • можуть виселити у будь-який момент без причини;
 • за кожне пошкодження інтер’єру та побутової техніки ви повинні розрахуватися;
 • вас можуть обманути та здати не свою квартиру і ви залишитесь без грошей;
 • часті зміни адреси проживання з різних причин (підвищення ціни та інші);
 • деякі власники можуть навідуватись у непередбачений момент для перевірки майна.

Це далеко не усі недоліки, але цього достатньо, щоб побачити усі негативні сторони оренди. Саме тому квартира в кредит в Україні являється достатньо розповсюдженою послугою.

Коротко про іпотеку

Іпотека, або кредит на житло молодим сім'ям можна отримати майже у кожному українському банку. Великий плюс такої послуги – це помісячна оплата, яка синхронізується з отриманням зарплатні та не б’є по кишені. Придбані квартири для молодих сімей у Києві у кредит повністю належать власнику, незважаючи на те, що вони ще не сплачені повністю. Житло може використовуватися без обмежень у плані проживання та надання його в оренду.

Кредитне житло не можна:

 • продавати та розмінювати;
 • залишати у якості застави в ломбарді;
 • ремонтувати з розширенням квадратних метрів;
 • виконувати інші операції, пов'язані з купівлею або продажем.

Насправді, ці обмеження ніяк не відображаються на якості життя, тому молода сім’я може насолоджуватись володінням власного майна з перспективою повної оплати на найближче майбутнє.  

Кредиті на квартиру наділяють не тільки правами, але й обов’язками перед кредитором. Кожен місяць ви зобов’язані вносити платіж, причому без прострочок. Якщо ви забули або не змогли перерахувати кошти, вам нарахують штраф у встановленому розмірі. При ігноруванні усіх спроб банку зв’язатись з вами, іпотека анулюється та вас швидко виселять з власного дому. Ці моменти краще заздалегідь продумати та мати запасний варіант, щоб не опинитись на вулиці. У кредитному договорі чітко прописані умови, терміни та обов'язки.

Міфи про іпотеку

Міф 1 – невигідно та занадто дорого. Якщо ви вирішили взяти квартиру на виплату, то вам дійсно потрібно буде переплатити певну суму, в залежності від відсоткової ставки. Але, враховуючи інфляцію та постійне подорожчання майна, ви можете залишитися навіть у плюсі. Також, чим більший перший внесок, тим менше вам потрібно сплатити процентів.

Міф 2 – дуже довго. Насправді, якщо взяти іпотеку не на 25, а на 15 років, то це не дуже велика дистанція. Чим більший щомісячний платіж та перший внесок, тим швидше ви розрахуєтесь з банком.

Міф 3 – обман. Здебільшого обман зі сторони банку – це неуважність самого клієнта, який не повністю ознайомився з умовами договору. Кожна дія зі сторони кредитора регулюється державною владою, особливо коли мова йде про іпотеку.

Де взяти гроші на погашення кредиту?

Часто буває так, що оформлені квартири у кредит виплачуються нестабільно та з певними затримками, що призводить до штрафів та інших неприємних ситуацій. Комусь затримують зарплату, а хтось взагалі звільнився та тимчасово не працює. Щоб запобігти цьому, ви можете звернутись до мікрофінансової організації та отримати гроші на погашення щомісячного платежу по іпотеці. На головній сторінці сервісу підбору «SRAVNI» ви можете знайти найкращі пропозиції мікрокредитування без перевірки кредитної історії. Час на отримання грошей – до 30 хвилин.

Переваги швидкої позики:

 • потрібен лише паспорт та код;
 • кошти зараховуються на банківську картку;
 • оформлення протягом 30 хвилин;
 • не потрібні довідки про доходи;
 • схвалення по кредиту у 99% випадків;
 • послуги в МФО без вихідних та цілодобово.

Кредитний брокер «СРАВНІ» допоможе вам з пошуком МФО та оформлення кредиту. Ви можете бути спокійними, бо через одну годину отримаєте гроші для погашення кредиту на житло.

Пільговий кредит для молодої сім'ї

Квартира для молодої сім'ї в Україні не являється проблемою, тому що є спеціальний державний фонд, робота якого направлена на підтримання нових родин у питанні забезпечення майном.

Яка сім’я вважається молодою та кому надаються пільгові умови кредитування:

 • чоловік та дружина у віці до 35 років;
 • неповна родина, коли один з батьків виховує неповнолітню дитину.

Згідно з умовами програми, квартира на виплату у Львові з поганою кредитною історією надається на термін 30 років. Перший внесок складає всього 6% що дуже актуально при наявності фінансових проблем. Після отримання коштів родина може витратити їх не тільки на купівлю житла, але й на будівництво свого дому. Відсоткова ставка у річних не перевищує 3%, а це найнижчі показники серед усіх кредитних пропозицій на ринку. Якщо у сім'ї з'явилася дитина, договір передбачає виплату субсидії.

Які недоліки пільгового кредиту на житло:

 1. Надається не кожній родині в Україні. Якщо у вашій квартирі достатньо місця для проживання, а це 6 метрів квадратних на одну особу, тоді вам можуть відмовити.
 2. Великий інтерес зі сторони клієнтів. Пропозиція має певну кількість місць, тому якщо до банку звернеться багатодітна сім'я, то перевага буде надана саме їм.
 3. Якщо мінімальний платіж буде перевищувати 50% фактичного доходу, то ви отримаєте статус неплатоспроможного позичальника.

Де в Україні можна взяти кредит на житло?

Де краще взяти кредит на житло, щоб не відмовили? Усі розуміють, що придбання квартири являється у більшості випадків вимушеною дією, але для банків важливо, щоб клієнт був платоспроможним та міг без проблем виконувати фінансові зобов'язання кожен місяць. Саме тому, потрібно добре підготуватись перед зустріччю з кредитором. Довідка про доходи та постійне місце роботи значно підвищує ваші шанси. Відсутність поганої кредитної історії також зіграє свою роль, бо перераховані показники напряму впливають на рішення банку.  Якщо ви не знаєте, де взяти гроші на житло та як оформити позику на погашення кредиту, звертайтесь до спеціалістів «СРАВНІ» та отримайте повну інформацію.

Повернутися до списку статей
DMCA.com Protection Status