Де отримати кредит готівкою - SRAVNI

Де отримати кредит готівкою?

Взяти кредит готівкою найпростіше в мікрофінансової організації. Банки не завжди готові видати гроші в борг клієнту на руки, вважаючи за краще оформляти карту і переводити кошти на неї. Зараз офіси МФО розташовані в кожному населеному пункті, а в великих містах відділення буквально на кожному кроці.
Кредит готівкою видається на тих же умовах, на яких мікрофінансові організації видають позику на карту. Тільки в такому випадку у позичальника з'являється два варіанти: особисто відвідати офіс компанії або заповнити анкету на їхньому сайті. Подивитися актуальні пропозиції з низькою процентною ставкою можете через наш сервіс «СРАВНІ». Для цього виберіть суму, на яку хочете взяти кредит онлайн готівкою, термін і виберіть зі списку кращу пропозицію.

Умови отримання кредиту готівкою в МФО

За останні роки ринок швидких позик подвоїв обсяги - половина з цих позик була надана готівковими коштами. Мікрофінансові організації готові надати гроші в борг на будь-які цілі з мінімальним переліком документів (вистачить паспорта та ІПН). Часто для нових клієнтів МФО можуть видати кредит готівкою в Україні з процентною ставкою 0,01%. Сума такої позики звичайно до 4 000 гривень. Якщо позичальник поверне її в строк, то йому стануть доступні великі суми, але вже щодо основної відсоткової ставки, яка становить 1-2% на добу. Середня переплата за місяць становить 45%.

Отримати кредит готівкою без довідок з такою відсотковою ставкою зможуть люди з поганою кредитною історією, без офіційного місця роботи і з судимістю. Фінансові ризики закладені в відсотки, що нараховуються за позикою.

Як отримати кредит готівкою?

Сервіс «SRAVNI» допоможе зробити це швидко і безпечно. На електронному калькуляторі виберіть, на яку суму і термін хочете взяти кредит готівкою, після чого натисніть кнопку «Взяти гроші». Перед вами відкриється список з доступними пропозиціями. Іноді позичальника може автоматично переадресувати на сайт МФО, якщо сервіс зможе самостійно вибрати оптимальний варіант.

Коли перед вами відкриється форма, введіть наступну інформацію:

 • ПІБ;
 • місто, вулицю і номер будинку / квартири;
 • номер та серію паспорта;
 • ІПН;
 • місце роботи або інше джерело доходу;
 • надішліть заявку;
 • чекайте рішення і дайте відповідь на дзвінок оператора при необхідності.

Під час розмови повідомте йому, що хочете отримати грошовий кредит готівкою. Співробітник МФО запропонує відвідати найближчий офіс, де вам видадуть гроші. В основному, робочий день починається о 8:00 і закачується в 20:00. При отриманні коштів буде потрібно підписати договір, в якому буде вказана відсоткова ставка, дата повернення позики, умови продовження та інше - настійно рекомендуємо ознайомитися з ним перед тим, як взяти кредит готівкою.

Як повернути позику?

Щоб погасити кредит готівкою в Україні буде потрібно відвідати офіс і слідувати вказівкам співробітника МФО або увійти в особистий кабінет на сайті компанії. Там знайдіть кнопку «Погасити» і перейдіть на платіжну сторінку. Вкажіть дані своєї банківської картки та підтвердіть операцію по СМС. Після дочекайтеся обробки і повідомлення про те, що платіж успішно проведено. Ви також отримаєте повідомлення на електронну пошту і за номером телефону.
Якщо в установлений строк закрити грошовий кредит готівкою не вийшло, тоді є можливість його продовжити. В особистому кабінеті знайдіть кнопку «Пролонгація» або «Продовження» (вона зазвичай знаходиться біля кнопки «Погасити»). Потім за допомогою повзунка виберіть кількість днів, на яку хочете збільшити термін кредитування і перейдіть до сплати. Залежно від МФО можна продовжити на день, тиждень або якийсь певний термін за правилами компанії.

Наприклад, якщо ви взяли кредит готівкою на 1 000 гривень зі ставкою 1,7% на добу, то за кожен день продовження буде потрібно заплатити 17 гривень.
Якщо термін кредиту готівкою скінчився і ви не погасили його онлайн або в офісі, то додатково до процентної ставки буде нарахована пеня. Її розмір вказується в договорі. Зазвичай в діапазоні 1,5-2%. Це означає, що за позикою в 1 000 гривень в день буде нараховуватися 17 (основна відсоткова ставка) + 20 (пеня), з чого отримуємо 37 гривень на добу. Тому вчасно сплачуйте або продовжуєте кредит, щоб уникнути нарахування штрафів.

Переваги швидкого кредитування готівкою

Сервіс «SRAVNI» допоможе знайти кращі пропозиції і питання, де взяти кредит готівкою, перестане цікавити.

Розберемо переваги отримання позики в МФО:

 • мінімум документів - не потрібні довідки про доходи і відсутня паперова тяганина;
 • гроші всім - погана кредитна історія, студент, безробітний - неважливо. У більшості випадків мікрокредит буде схвалений;
 • не потрібен заставу і поручителі;
 • перша позика під 0,01%;
 • заяву можна оформити в будь-якому місці онлайн.

Користуйтеся сервісом «СРАВНІ» і отримуйте кредити готівкою швидко і безпечно. Підберемо потрібні для вас пропозиції і представимо їх у зручному списку.

Повернутися до списку статей
DMCA.com Protection Status