Мікрофінансова компанія Топ Кредит (TopCredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Топ Кредит (TopCredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Найбільш швидка і зручна форма кредиту - це мікро кредит онлайн на карту без відмови з наданням мінімального пакета документів. Але при цьому без довідки про доходи, зазначення місця роботи, застави та поручителів, на простих і вигідних для клієнтів умовах.

Останнім часом ринок мікрокредитування в Україні розвивається швидко. Зростає попит, а з ним і пропозиція, яку він народжує. Люди, які живуть від зарплати до зарплати, просто змушені звертатися до послуг МФО в разі виникнення будь-якої форс-мажорної ситуації, на яку не розрахований їхній бюджет. Досить часто за отриманням кредитних грошей вони звертаються саме в Top Credit. Так чому ж?

Іноді буває, що гроші потрібні дуже терміново, внаслідок настання екстреної ситуації. В TopCredit це розуміють, а тому економлять і свій час, і час клієнтів. Процес отримання позики, включаючи заповнення заявки, реєстрацію і вхід в особистий кабінет сайту «Топ Кредит», відбувається в рамках однієї години. Скани паспорта та ІПН збільшують шанси, але не є обов'язковими умовами — досить досягти повноліття, мати номер телефону й карту будь-якого українського банку. У такому випадку користувач послуг отримує гроші на свою карту протягом 15 хвилин, не виходячи з дому чи офісу в будь-якому куточку України.

Вигоди

В «Топ Кредит» позики видаються під 1,9% на день, а їхній максимальний розмір становить 15 000 гривень (3 000 при першому зверненні). При цьому компанія надає можливості:

  • пролонгації за умови оплати фактично нарахованих відсотків без оплати самого «тіла» позики. Відмінністю TopCredit від багатьох інших МФО є те, що пролонгація доступна на будь-який термін;
  • часткового погашення, коли відсотки за користування нараховуються на залишок тіла кредиту, після його неповного погашення;
  • дострокового погашення без комісії, коли відсотки нараховуються тільки за дні фактичного користування грошима. Компанія гарантує відсутність прихованих комісій та інших «підводних каменів», які часто зустрічаються в деяких МФО.

Безпека даних також гарантується компанією, але це вже варто віднести до наступного розділу.

Інші переваги

Почитавши відгуки про «Топ Кредит», ви зможете помітити, що клієнти виокремлюють низку переваг, які відразу не впадають в очі, але виявляються вагомими. Наприклад, можливість отримання грошей на будь-яку карту: дебетову, кредитну, соціальну. При цьому безпеку даних користувача забезпечують такі світові лідери, як Visa, MasterCard, Platon і Comodo.

Позичальники «ТопКредит» також позитивно оцінюють те, що компанія не дивиться на кредитне минуле своїх клієнтів, не цікавиться цілями укладання угоди і надає гроші як офіційно, так і неофіційно працюючим громадянам без застави й поручителів.

Повернутися до списку МФО