2

Кредит студентам

Хто допоможе із грошима

Між заняттями учні вищих навчальних закладів і училищ намагаються підробити, щоб мати гроші на розваги, побачення, освітні курси, канцелярію і т.д. Часто стипендії й тимчасового заробітку не вистачає на всі потреби. А отут ще друзі запропонували поїхати на вікенд і потрібно терміново оплатити тур. Просити в батьків вже не дозволяє гордість і совість. Кредит студентам нададуть приватні організації, діяльність яких користується небувалим попитом серед молоді.

Гроші в кредит – реальний шанс оплатити невідкладні рахунки сьогодні, а віддати позику можна через місяць, коли видадуть зарплату за підробіток або нарахують стипендіальні. Одержати мікропозику учням дуже навіть реально, причому робиться це буквально за п'ятнадцять хвилин. Мікрофінансові установи позичають не тільки тим, хто вчиться, а і пенсіонерам, домогосподаркам, особам з обмеженими можливостями, безробітним, громадянам без реєстрації. Основна умова – повноліття позичальника і його абсолютна впевненість у тому, що він вчасно погасить боргові зобов'язання.

Як вибрати надійну фірму, яка надасть позику студентам

Визначитися з майбутнім фінансовим партнером і швидко оформити угоду допоможе наш сайт порівняння. Ресурс порівнює актуальні пропозиції МФО, ведучих діяльність на території країни. Порівнявши всі параметри і вибравши оптимальний варіант позички – заповнюйте онлайн заявку і через десять, максимум п'ятнадцять хвилин, розпоряджайтеся грошима так, як вважаєте потрібним.

Процедура оформлення та підписання угоди здійснюється в інтернеті, що дозволяє одержати студентський кредит, не виходячи з будинку або офісу. Подати запит можна, навіть перебуваючи на лекції або в транспорті по дорозі в інститут. Головне щоб під рукою був смартфон або планшет з доступом до всесвітньої павутини.

Які документи зажадають кредитори

На відміну від банківського кредитування, мікрофінансові компанії вимагають мінімальний набір документів і дотримання декількох умов. Для оформлення кредиту для студентів знадобиться український паспорт, ІПН, номер банківської картки та мобільного. Позичальник повинен проживати на території країни, вчасно сплачувати борг, бути повнолітнім. Не потрібно пред'являти додаткові документи, такі як довідка з місця навчань або роботи. 

Ціль діяльності мікрофінансових контор – доступність кредитов для всіх. Тому до молодих людей, які навчаються у вузах, висуваються такі ж умови, як і до працюючих споживачів.

Переваги співробітництва із МФО

Кредит студентам без роботи доступний 24/7. Обзавестися додатковими коштами ви можете в будь-який час, перебуваючи в будь-якій точці країни. Досить зрівняти умови приватних фірм на сервісі порівняння і вибрати підходящі кредитні умови. Тут немає бюрократичних процедур при подачі запиту, знадобиться кілька хвилин, щоб одержати мікропозику на карту. Новачки можуть розраховувати на мінімальні відсоткові ставки.

DMCA.com Protection Status