2

Смс кредит на картку

Що робити, якщо терміново знадобилися кошти

Бувають ситуації в житті, що не вимагають зволікань. Коли трапилося щось екстрене, немає часу міркувати, у кого б з родичів позичити гроші, або в який банк завтра звернутися, щоб взяти позичку. На допомогу приходить приватне кредитування, спрощена процедура видачі якого робить його затребуваним серед усіх груп населення. Грошові проблеми не вибирають, кого й коли наздогнати, потрібно бути готовими до несподіваних поворотів і знати, куди звертатися по допомогу. Смс кредит оформляється блискавично й дозволяє обзавестися готівкою вже через хвилину після запиту.

Гроші на карту терміново за допомогою повідомлення видаються тим, хто вже кредитувався в установі та вчасно погасив боргові зобов'язання. Ця послуга – привілей для постійних клієнтів, що зарекомендували себе як надійні та сумлінні позичальники. Оформлення здійснюється без довідки і доходах.  Повторні позички видають без паспорта та ІПН, адже дані споживача вже є в базі компанії.

Як це працює?

Ви вже одного разу кредитувалися в мікрофінансовій конторі, умови вас повністю задовольнили і от знову прагнете скористатися позиковими коштами? Оформляючи повторну мікропозику через смс, не потрібно подавати заявку і указувати дані паспорту, індивідуального номера платника податків, контакти. Досить відправити sms з мобільного й дочекатися зарахування грошей. Приміром, вам потрібно 1500 гривень на 25 днів. Текст із утримуванням 1500*25 відправляйте на короткий номер, зазначений на сайті МФО.

Деякі мікрофінансові організації надають смс кредит на карту під чималий відсоток, адже легка доступність таких позик робить їх ризикованими. Тому послуга затребувана тільки при екстрених обставинах.

Як взяти мікропозичку новим клієнтам

Швидка мікропозика доступна повнолітнім споживачам, що не мають офіційного заробітку, з поганою кредитною історією. Щоб його одержати, потрібно на сайті порівняння вибрати оптимальні умови, попередньо зрівнявши тарифи всіх МФО. Ресурс порівняння – зручний і простий у використанні, дозволяє швидко підібрати підходящий варіант.

Визначившись із фірмою, відправляйте онлайн заявку на одержання коштів. Через хвилин десять (максимум п'ятнадцять) гроші будуть зараховані на банківську картку, реквізити якої ви вказали в анкеті. Усі особисті дані клієнта зберігаються в базі. При повторному кредитуванні можна взяти смс позику онлайн, не заповнюючи при цьому заявку.

Чи можна одержати кредит по смс вночі

Вам терміново знадобилися вільна готівка вночі, у вихідний або святковий день? Сервіс порівняння і МФО працюють 24/7, тому одержати потрібну суму можна в будь-який час. Головна умова – пам'ятати кінцеву дату внесення платежу й вчасно вносити оплату.

Кредит по смс: умови надання

Видається громадянам з 18 років, що проживають на території України. Оскільки процедура оформлення здійснюється за допомогою текстового повідомлення, не має значення, де в цей момент перебуває позичальник. Вам знадобиться тільки смартфон. Відправляйте з телефону запит і одержуйте необхідну суму вже через пару хвилин.

При повторних зверненнях найкраще відправляти запит не відразу, а через якийсь час після закриття попередньої мікропозички. Оптимально – через 7-10 днів. У цьому випадку ймовірність схвального вирішення складе 99%.

Смс позика з моментальним схваленням дозволяють отримати готівку в лічені хвилини. Опція зручна тим, що не потрібно витрачати час на реєстрацію, заповнення заявки. Досить відправити текстове повідомлення короткого змісту, щоб в один момент обзавестися грошима.

DMCA.com Protection Status