Мікрофінансова компанія Smartiway (Смартівей): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Smartiway (Смартівей): відгуки клієнтів і умови кредитування

Smartiway — унікальний сервіс з видачі онлайн-кредитів, що являє собою мобільний додаток для смартфонів. Існує й сайт цієї компанії — smartiway.com.ua, однак він призначений лише для скачування програми, а не для оформлення заявок.

Максимальна сума кредиту становить тут 150 000 гривень, однак вона доступна лише для клієнтів, які неодноразово повертали в зазначені терміни дрібніші позики.

Для нових клієнтів є свої переваги — нульова процентна ставка і 100 гривень на рахунок за реєстрацію в рамках програми лояльності. Надалі відсотки нараховуються за фіксованою ставкою 1,19% на добу. Умови кредитування містять цілодобову можливість оформлення заявки з будь-якого населеного пункту України, а також низькі вимоги до клієнта.

У «Смартівей», як і в інших МФО, можна взяти кредит без офіційного доходу, без застави та поручителів. Відгуки клієнтів підтверджують, що гроші може отримати будь-який повнолітній громадянин України, який надасть паспортні дані та ІПН. Для оформлення кредиту потрібно мати лише смартфон з виходом у Інтернет та банківську карту, яка належить особисто позичальнику.

А чи є якісь акції? Якщо позичальник приведе свого друга, то одразу після отримання ним кредиту і позичальник, і його друг отримають по 100 грн. В даний момент інших знижок і бонусів не передбачено, також відсутня можливість отримати зниження процентної ставки за промокодом.

Виникли питання? Можете скористатися контактами компанії для зв'язку зі службою підтримки. Отримати консультацію можна за телефоном або після письмового звернення на електронну адресу кредитора.

Після реєстрації клієнтам надається особистий кабінет, вхід у який захищено паролем. Тут зручно відстежувати всі дані про кредит, дату повернення боргу чи суму залишку. До речі, якщо клієнт не зміг своєчасно повернути позику, він може перенести дату погашення на інший термін — у цій компанії можна скористатися пролонгацією навіть при простроченні (щоденна пеня при простроченнях становить 2,39%). Така послуга дозволить уникнути нарахування штрафних відсотків і внесення негативних відомостей в кредитну історію.

До недоліків сервісу можна зарахувати неможливість подання заявки через сайт. Смартфон може зламатися, розрядитися, загубитись, і у клієнта не буде альтернативної можливості для подання заявки.

Повернутися до списку МФО