Мікрофінансова компанія Смарт Кредит (SmartCredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Смарт Кредит (SmartCredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Кредит онлайн на карту і СМС-кредит - ось два щодо нових типу кредитування, які поступово і при цьому досить успішно витісняють його традиційні види. Необхідності в паперовій тяганині, бюрократичному пеклу і нервування у чергах більше немає. Отримати потрібні гроші тепер можна за лічені хвилини.

Щоб не відчувати матеріальну скруту, все більше українців вдається до послуг мікрофінансових організацій. Особливою популярністю користуються сервіси, які видають позики на карту в режимі онлайн, що значно зручніше, ніж звичне отримання готівки у відділеннях МФО. Тому компанія SmartCredit розробила програму онлайн-кредитування, скористатись якою можуть всі охочі, незалежно від цілей та причин звернення за мікропозикою.

Під час подачі заявки слід вказати свої паспортні дані, номер мобільного телефону, а також місце роботи, неофіційне чи офіційне. Цієї інформації вистачить, щоб будь-який повнолітній громадянин міг стати клієнтом компанії та поправити своє скрутне фінансове становище.

Доброзичливі умови кредитування

Особливістю компанії «Смарт Кредит» є видача позик на суворо визначений термін — 15 днів. Це зручно для осіб, які отримують аванс та зарплатню в конкретні числа місяця. Якщо виникла потреба в грошах, можна оформити кредит, а з найближчої виплати спокійно погасити борг. На жаль, іноді трапляються проблеми з затримкою зарплати, та й не всі роботодавці платять своїм працівникам два рази на місяць, тому при виникненні труднощів з оплатою кредиту можна скористатися функцією пролонгації. Така послуга передбачає продовження кредитного договору ще на 15 днів, однак попередньо слід сплатити відсотки за минулий період. Якщо водночас з відсотками клієнт сплатить частину тіла кредиту, зможе продовжувати дію договору необмежену кількість разів.

Сума кредиту обирається позичальником на основі власних потреб, але має свої мінімальні та максимальні рамки в межах від 500 до 10000 гривень. При цьому нараховується процентна ставка в розмірі 2% на день, тому перед оформленням кредиту рекомендується скористатися онлайн-калькулятором і проаналізувати свої доходи — чи дозволять вони вчасно повернути таку суму.

Втім, постійні клієнти можуть розраховувати на особливі умови. Якщо позичальник довів своє відповідальне ставлення до погашення як мінімум 2 кредитів, компанія Smart Credit запропонує йому участь у програмі лояльності, що передбачає більш вигідні та більш економні умови, серед яких — підвищення кредитного ліміту. Крім того, таким клієнтам видаються спеціальні пластикові картки з індивідуальним номером. Видача мікрокредитів на цю карту здійснюється за зниженою процентною ставкою.

Серед інших переваг компанії SmartCredit — особистий кабінет, де клієнти можуть отримувати інформацію за активним кредитом, дізнаватися про знижки й інші бонуси, які запропонує їм кредитор. Крім онлайн-кредитів на карту компанія видає й готівку, щоправда, її відділення є лише в кількох містах: в Києві, Кременчуці, Львові, Полтаві й Херсоні.

Як отримати достовірну інформацію?

Мають рацію ті клієнти, які не надто довіряють рекламним обіцянкам, воліючи отримувати відомості з більш надійних джерел. Існує тільки один спосіб дізнатись більше про «Смарт кредит» — відгуки тих людей, хто вже брав кредити в цій мікрофінансовій організації.

Отже, як саме відгукуються клієнти про свого кредитора? Чимало користувачів Інтернету залишають на спеціалізованих сервісах похвальні коментарі, відзначаючи оперативність та зручність отримання грошових коштів. Однак зустрічаються й «лайливі» відгуки, які зазвичай пишуть люди, котрі допустили прострочення платежу та не зуміли скористатися пролонгацією кредиту.

Повернутися до списку МФО