Мікрофінансова компанія Швидко займ (Shvidkozaim): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Швидко займ (Shvidkozaim): відгуки клієнтів і умови кредитування

Щоб розв'язати раптові фінансові труднощі, не потрібно звертатися в банк чи турбувати знайомих надокучливими проханнями, досить зайти в найближче відділення мікрофінансової організації «Швидко займ» і стати власником потрібної грошової суми.

Задумали гарненько відпочити, але грошей не вистачає? Кредит на відпочинок, який готова надати МФО shvidkozaim.com.ua, може допомогти у втіленні цього бажання. А найголовніше - позика буде надана максимально швидко, через Інтернет, при цьому його умови досить щадні.

Мережа відділень компанії охоплює вісім областей України. Жителі цих регіонів можуть отримати швидку допомогу у вигляді невеликих мікропозик, про особливості оформлення яких Ви зараз і дізнаєтесь.

Як отримати гроші в «Швидко займ»?

На відміну від безлічі інших МФО України, в цій компанії відсутня послуга онлайн-кредитування, тому гроші можна отримати тільки готівкою в найближчому відділенні. Щоправда, оформити заявку можна кількома способами, наприклад, заповнити анкету на сайті чи зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті ShvidkoZaim.

Вимоги до клієнтів у цій організації обмежуються як віковими рамками, так і місцем проживання — вік позичальника не повинен бути меншим, ніж 18, і більше, ніж 70 років, а крім того, слід мати реєстрацію в тих регіонах, де працюють відділення кредитора.

Умови видачі першого та наступних кредитів дещо відрізняються. Отже, при першому зверненні клієнт отримає гроші на наступних умовах:

  • розмір фінансової допомоги може становити від 400 до 3000 гривень;
  • розмір процентної ставки — 2% на день, при цьому в перші три дні відсотки не нараховуються;
  • термін кредитування встановлюється самим клієнтом, у межах від 1 до 30 днів;
  • можливе дострокове чи часткове погашення боргу, а також доступна пролонгація договору на термін до 15 днів за сплати поточних відсотків;
  • мікропозика на цих умовах не надається громадянам пенсійного віку.

При наступних зверненнях зберігаються всі перераховані вище умови, крім надання безвідсоткового періоду. Крім того, термін погашення боргу обмежується не 30, а 20 днями. Цей варіант кредитування доступний всім громадянам, які відповідають вимогам кредитора, в тому числі пенсіонерам, вік яких не перевищує 70 років. Відповідальним позичальникам, котрі своєчасно сплатили як мінімум чотири позики, ліміт може бути підвищено до 5000 гривень. У разі утворення заборгованості нараховується пеня в розмірі 1% на день на всю суму боргу.

Для оформлення угоди потрібен паспорт громадянина України та ідентифікаційний код, а підприємці повинні додатково надати свідоцтво про реєстрацію ПП. Пенсіонерам, крім паспорта та ІПН, слід мати при собі пенсійне посвідчення. Після оформлення заявки у відділенні, на сайті чи по телефону позичальник повинен підписати договір, і протягом 20 хвилин йому буде вручена готівка. При повторному зверненні гроші можна забрати вже через 5 хвилин після схвалення заявки.

В цій МФО часто проводяться акції, приурочені до того чи іншого свята. У ці дні можна оформити кредит за зниженими тарифами чи отримати безвідсотковий період використання кредитних коштів. Є у клієнтів компанії «Швидко займ» і особистий кабінет, в якому можна отримувати всю інформацію про актуальні кредитні пропозиції і терміни проведення акційних програм.

Досвід клієнтів

Як відомо, найкраще дізнаватися інформацію з першоджерел, тому на допомогу потенційним позичальникам кредитора «Швидко займ» — відгуки тих клієнтів, які вже користувалися його послугами. В Інтернеті можна зустріти чимало позитивних відгуків про компанію, але серед них зустрічаються й негативні коментарі. Наприклад, найчастіша ситуація — клієнт сплатив борг через термінал самообслуговування, а потім дізнається про наявність заборгованості. Проблема полягає в тому, що такі люди не враховують розмір комісії, яка стягується при використанні терміналу. В результаті на рахунок кредитора надходить менша сума, через що й виникають подібні неприємності.

Повернутися до списку МФО
DMCA.com Protection Status