Мікрофінансова компанія Швидко Гроші (SGroshi): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Швидко Гроші (SGroshi): відгуки клієнтів і умови кредитування

Список фінансових проблем, які деякі громадяни не в змозі вирішити самостійно через відсутність власної грошової "подушки безпеки». Одним потрібно кредит на весілля, лікування, іншим на ремонт, купівлю нової техніки і так далі. І якщо на даний момент ваше фінансове становище не дозволяє «розгулятися», це не вирок. Мікрофінансові організації створені як раз для того, щоб допомагати вирішувати подібні питання.

Рішення взяти мікропозику щодня приймають сотні громадян України, адже це — найзручніший і найшвидший варіант отримання невеликої грошової суми на короткостроковий період. Подібні послуги пропонує безліч мікрофінансових організацій, надаючи гроші готівкою або на картку в режимі онлайн. Саме онлайн-кредитування користується найбільшою популярністю, оскільки дає можливість отримання грошей в будь-який час доби, не підлаштовуючись під графік роботи кредитних установ. Однак позики готівкою теж потрібні, адже не кожен житель України може користуватися цифровими пристроями для оформлення кредиту через Інтернет.

Тому «Швидко Гроші» надає два види послуг, щоб будь-який громадянин міг без проблем отримати фінансову допомогу в будь-якій зручній для нього формі. Відділення цієї компанії можна зустріти в багатьох містах країни. Від Львова до Харкова, від Одеси до Чернігова — мережа із більш ніж 200 офісів «Швидко Гроші» охоплює практично всю територію країни, роблячи мікрокредитування доступним для мільйонів людей.

Що запропонують «Швидко Гроші»?

При будь-якому варіанті отримання грошей позичальника цікавить розмір кредитування, відсоткова ставка та інші умови, які допоможуть визначитися з вибором кредитора. На сайті SGroshi можна дізнатися, що кожен охочий здатний оформити позику в розмірі від 600 до 10 тисяч гривень, незалежно від терміну співпраці. Тобто навіть при першому зверненні українець може взяти максимальну суму кредиту, а постійні клієнти, які успішно повернули попередні позики, можуть претендувати на ще більше підвищення ліміту.

Оформити заявку найпростіше на сайті, але при бажанні можна звернутися в один з численних офісів. Отримати гроші можна теж двома шляхами — готівкою або на картку. Наприклад, з якихось причин Ви не можете скористатися своєю кредитною карткою — втратили або минув термін її дії. В цьому випадку можна заповнити анкету на сайті, а за грошима прийти в найближче відділення.

Мікрокредити видаються клієнтам у віці від 18 до 60 років, у яких є трудовий дохід, паспорт та ІПН. Наявність банківської картки не є обов'язковою при отриманні готівки, але при оформленні кредиту онлайн переказ грошей може бути здійснений тільки на особисту картку позичальника.

Денна процентна ставка складає 2%, а річна APR, відповідно, — 730%. Термін повернення боргу обирається самостійно, в межах від 3 до 14 днів. При цьому допускається дострокове погашення кредиту або його продовження за умови оплати відсотків. Продовжувати період кредитування можна необмежену кількість разів, але компанія встановила максимальний термін погашення 3 роки, по закінченні якого позичальник вже не зможе скористатися пролонгацією.

Якщо клієнт не виконав своїх фінансових зобов'язань, МФО нараховує до основної суми боргу штрафні відсотки, розмір яких складає 2% в перший день прострочення, з подальшим збільшенням пені +2% на день.

При оформленні онлайн-позики переказ коштів на карту відбувається протягом 20 хвилин, надалі цей час скорочується, оскільки всі дані громадянина зберігаються в компанії та вже пройшли належну перевірку. До послуг клієнтів кредитора «Швидко Гроші» — особистий кабінет, в якому можна уточнити дату закінчення кредитного договору, заповнити заявку на наступну позику або здійснити оплату боргу. До речі, повертати кредитні кошти набагато зручніше саме через особистий кабінет, оскільки тут, на відміну від терміналів або банківських відділень, відсутні комісійні.

Що кажуть користувачі послуг?

Реклама рекламою, але що думають реальні клієнти про компанію «Швидко Гроші»? Відгуки, які можна знайти на спеціалізованих сайтах, мають два яскраво виражених полюси — позитивний та негативний. Одні позичальники дякують персоналу за чуйність та допомогу, інші скаржаться на хамство та здирство. Декому послуги кредитора допомогли вирішити життєві проблеми, іншим — створили нові.

Неважко здогадатися, що незадоволеними послугами мікрофінансової організації є особи, які з якихось причин не зуміли вчасно розплатитися з боргами. Звісно, нарахування штрафних відсотків призводить до лавиноподібного зростання заборгованості, тому, приймаючи рішення про звернення до МФО, слід зважити свої можливості та відмовитися від цього легкого способу отримання кредитних коштів, якщо Ви не впевнені в своїй платоспроможності.

Повернутися до списку МФО
DMCA.com Protection Status