Мікрофінансова компанія Квік Мані (QuickMoney): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Квік Мані (QuickMoney): відгуки клієнтів і умови кредитування

Більшість кредиторів відмовляється надавати кредити особам, ледь досягли повноліття, що не зовсім доцільно, оскільки в 18 років людина вже має повну цивільну дієздатність. Саме тому такі організації, як МФО, готові надавати кредит онлайн з 18 років. Відмінний варіант, наприклад, для студентів.

Термінові мікропозики в режимі онлайн нерідко є найдієвішою допомогою при нестачі власних грошей. Дійсно, лише за декілька хвилин Ви можете стати володарем досить великої суми, яка допоможе розв'язати ту чи іншу проблему. Компанія QMoney обіцяє вирішити фінансові проблеми своїх клієнтів лише за 8 хвилин, не вимагаючи взамін надання поручителів або заставного майна. Гроші, видані позичальнику, можуть бути витрачені на будь-які цілі, від придбання якогось товару до організації весілля або ювілею.

Взяти мікропозику в цій компанії може будь-який повнолітній громадянин України, незалежно від місця проживання, оскільки оформлення кредиту здійснюється в режимі онлайн, а гроші надходять до позичальника шляхом переказу на будь-яку банківську карту.

Переваги отримання позик в компанії «КВІК МАНІ»

Залежно від вашого «стажу» співпраці з компанією, «КВІК МАНІ» запропонує різні умови кредитування. Наприклад, новачки можуть розраховувати на кредит у розмірі від 50 до 3000 гривень, тоді як постійним клієнтам доступні суми до 10000 грн. Крім того, для «старожилів» час розгляду заявки скорочується до 1 хвилини, оскільки інформація про таких позичальників вже пройшла скорингову перевірку і не вимагає додаткової верифікації.

Денна процентна ставка становить 1,75%, що дорівнює 638,75% на рік, але для новачків передбачена спеціальна програма, що дозволяє оформити мікропозику в сумі до 500 грн лише під 0,01% на день. Повернути кредит потрібно в строк до 65 днів, але компанія дозволяє продовжувати кредитний договір необмежену кількість разів за умови оплати відсотків за попередній період.

У разі якщо позичальник не повернув борг і не скористався функцією пролонгації, через день після настання прострочення кредитор починає нарахування пені в розмірі 2,75% на добу до повного погашення заборгованості.

Процес оформлення позики не відрізняється складністю і складається лише з 4-х етапів:

1)      визначтеся з розміром кредиту;

2)      заповніть заявку, вказавши в ній реквізити своєї банківської картки;

3)      дочекайтеся відповіді від кредитора і підпишіть кредитний договір, використовуючи спеціальний код, який було надіслано на ваш мобільний телефон;

4)      отримайте гроші в найближчому банкоматі або використовуйте їх для онлайн-покупок.

Цілодобовий режим роботи, низька процентна ставка новачкам, відсутність прихованих комісій та моментальне отримання фінансової допомоги — такі переваги надає своїм клієнтам компанія «КВІК МАНІ».

Особистий кабінет — ще одна перевага компанії, що підвищує комфорт обслуговування клієнтів. В особистому кабінеті можна ознайомитися з поточним станом свого кредиту, уточнити дату закінчення кредитного договору, погасити борг безпосередньо з банківської карти або продовжити дію кредиту на потрібний період.

Що кажуть клієнти про свого кредитора?

Спеціалізовані ресурси, форуми та групи в соціальних мережах — основні джерела отримання реальної інформації про мікрофінансову організацію «КВІК МАНІ». Відгуки вдячних і незадоволених клієнтів найкраще вкажуть на плюси та мінуси співпраці з цим кредитором.

Отже, багато користувачів відзначають швидке та якісне обслуговування, доступну вартість кредиту, оперативну допомогу в екстрених ситуаціях. Однак серед тих, хто з тих чи інших причин допустив прострочення у виплаті позики, можна почути протилежні думки, наприклад, є скарги на невпинні дзвінки боржникам, не дуже ввічливе спілкування і звинувачення в завищеній вартості кредиту.

Повернутися до списку МФО