Мікрофінансова компанія Позичка (Pozichka): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Позичка (Pozichka): відгуки клієнтів і умови кредитування

Ситуація, коли терміново потрібні гроші, а їх у наявності немає, може застати зненацька кожного з нас. Непоганим шляхом виходу з неї буде позичення коштів у якої-небудь мікрофінансової організації (МФО).

Ті, хто одного разу прострочив повернення грошей, іноді бояться, що тепер вони стануть «персонами нон-грата» для будь-яких фінансових організацій, включаючи МФО, але це не так. Виправлення кредитної історії часто не є обов'язковою процедурою, а наявності паспорта, ідентифікаційного коду та банківської карти, як правило, цілком достатньо для отримання позики в Мережі.

Останнім часом багато людей вважають за краще вибирати компанію «Позичка» і навіть залишають про неї позитивні відгуки в Мережі. Розберемося в основних причинах.

Широкі можливості

Перший кредит «Позичка» дозволяє брати на суму від 250 до 4000 гривень. Онлайн-калькулятор на сайті допоможе розрахувати суму, яку слід буде повернути за підсумком співпраці, залежно від терміну кредитування та його розміру. Наприклад, взявши 2000 гривень на 14 днів, людина повинна буде повернути 2490 грн після закінчення терміну. Стандартна відсоткова ставка складає 1,75% на день.

Для отримання грошей онлайн слід вказати свій мобільний номер, на який компанія надішле СМС із зазначенням пароля. У процесі реєстрації особистого кабінету буде запитано цей пароль, після чого слід заповнити анкету й зачекати близько 5 хвилин, поки заявка буде розглянута і схвалена. Оперативність — один із головних козирів кредитора.

Наступні кредити будуть доступні в розмірі від 4000 до 15000 грн. Для отримання другого і більш пізнього кредиту слід авторизуватися в особистому кабінеті на сайті «Позички».

Кроки назустріч при поверненні грошей

Способів повернення отриманих коштів у клієнта 4:

  • За допомогою банківської платіжної картки;
  • За допомогою мережі терміналів самообслуговування;
  • Через відділення АТ «Ощадбанк»;
  • Через відділення будь-якого іншого українського банку.

Варто пам'ятати, що доступно дострокове погашення, і відсотки в такому випадку нараховуються тільки за ті дні користування кредитними коштами, які минули на момент здійснення дострокової виплати. Пролонгація також допускається, але її термін не може перевищувати період користування позикою.

Система лояльності

Будь-який клієнт, який хоча б раз скористався послугами компанії, автоматично стає учасником системи лояльності.

У систему лояльності входять:

  • Можливість збільшення максимальної суми до 15000;
  • Промокоди на знижки;
  • Грошові бонуси за залучення друзів.

Промокоди дають можливість істотно заощадити при отриманні грошей, згідно з поточною акцією. Інформація про актуальні акції завжди доступна на офіційному сайті та у спільнотах кредитора в соціальних мережах.

Програма «Онлайн друзі Pozichka» дозволяє отримувати бонусні бали, які потім конвертуються в гроші, за залучення нових користувачів послуг. Для участі в програмі слід оформити позику, отримати промокод з особистим ідентифікатором та розповісти своїм друзям про кредитора із зазначенням промокоду.

За кожного користувача, який оформив угоду через ідентифікатор, перший клієнт отримує 50 грн бонусом. Другий позичальник привів третього — заробив 50 грн, а перший — 25. Третій привів четвертого — отримав 50 грн, другий — 25, а перший — 15. Таким чином, найперший клієнт, який стоїть на початку цього ланцюжка, може заробляти гроші за залучення людей, яких він навіть не знає особисто.

Повернутися до списку МФО
DMCA.com Protection Status