2

Гроші під відсотки в Україні

Де позичити

Іноді трапляються ситуації, коли можливості не настільки великі, щоб покрити всі необхідні видатки. Часто відбуваються події, яких ніхто не очікував, вони вимагають капіталовкладення. Приміром, вийшла з ладу побутова техніка, зламався автомобіль, без якого не можна здійснювати бізнес процеси, потрібно дороге медичне обстеження і т.д. Єдиним варіантом є гроші під відсотки, які можна взяти в банку або у фіз. особи.

Коли немає часу і можливостей (погана КІ, судимість) оформити банківську позичку, можна взяти кредит на карту в МФО, де не зажадають виписку з рахунку, документи з місця роботи, не вплине на позитивну відповідь і зіпсована фінансова репутація. 

Позички під розписку

Часто в інтернеті можна зустріти оголошення наступного змісту « позичаємо гроші». Як правило, такі пропозиції пишуть приватні позикодавці, що надають кредити під більші відсотки. Звичайно до послуг лихварів прибігають громадяни з поганий КІ и низьким кредитним рейтингом, які не можуть взяти гроші під відсотки в банку. Тут потрібно бути гранично уважними і детально вивчити умови договору або грамотно скласти розписку, яка засвідчується нотаріально і має юридичну чинність. У випадку несплати по боргових зобов'язаннях позикодавець має право стягнути заборгованості в судовому порядку.

Кредит від приватної особи

Коли терміново знадобилися кошти, люди судорожно починають шукати того, хто може надати таку послугу. На просторах інтернету існує маса пропозицій від інвесторів, готових видати позичку.

Схема роботи таких кредиторів наступна. Позикодавці дають вам у борг свої кошти на строк, приміром, 3 місяця. Строго в призначену дату позичальник зобов'язано внести оплату, а якщо ні, то будуть нараховані штрафи. Найчастіше, позичити гроші від приватних осіб вдається лише під більші відсотки, розмір яких може досягати до 500% річних. Здоровий глузд повинен вам підказати – потрібно шукати альтернативні варіанти, адже можна уникнути такої непід'ємної для більшості переплати. 

Мікрофінансові контори – відмінна альтернатива по доступних тарифах

Навіть якщо жодне банківська установа не прагне з вами співробітничати, не варто кидатися на перші зустрічні пропозиції від приватної особи. Вони займаються справжнім здирством, слід добре обміркувати всі сторони таких фінансових відносин.

Відмінною альтернативою є гроші в борг під відсотки, які дають МФО. Умови їх співробітництва прозорі й перебувають у відкритому доступі. Коли виникає термінова необхідність у фінансових ресурсах, мікрофінансові співтовариства видадуть потрібну суму готівкою практично в момент звернення. Тут не проводять поглиблені перевірки позичальників, не вимагають стосу документів. Для того щоб кошти надійшли на карту, треба мати паспорт і код.

Де порівняти пропозиції МФО, що видають позику грошей під відсотки

Наш сайт порівняння зібрав в одному місці кращі МФО, перевірені і надійні, які видадуть кошти протягом п'ятнадцяти хвилин. Ви можете серед десятка пропозицій вибрати найбільш підходяще для вас і відразу подати заявку в онлайн режимі. Позитивна відповідь надійде через пару митей, а ще через хвилин 5-10 необхідна сума буде зарахована на ваш рахунок.

Кому можуть позичати МФО

Взяти позику під відсотки можуть усі повнолітні громадяни країни, незалежно від місця проживання, роботи, соціального статусу, КІ, фінансової репутації. Найважливіша умова надання мікропозички – своєчасне повернення.

DMCA.com Protection Status