2

Кредит пенсіонерам

Де взяти мікрокредит

Люди похилого віку, незважаючи на похилі роки й хвороби, вважаються перспективними позичальниками. Завдяки великому життєвому досвіду та консервативному вихованню вони більш відповідально ставляться до взятих на себе зобов'язанням, усі платежі відбуваються вчасно, прострочення для них взагалі немислимі. Але якщо подивитися на це з боку позикодавців, для яких втрати прибутку і власних резервів відіграє немаловажну роль, кредит пенсіонерам є не дуже прибутковим заходом.

У таких споживачів часто є проблеми зі здоров'ям, у чинність років ризик тяжких захворювань і навіть смерті значно збільшується. Тому банкіри, незважаючи на наявність спеціальних програм для тих, хто вийшов на пенсію, не особливо прагнуть співробітничати із цією соціальною групою. Позики хоч і надаються, але на це доводиться витрачати масу часу, нервів, збирати величезну кількість паперів. До того ж кредит для пенсіонерів у вигляді паперових купюр у банку точно не нададуть, а лише прокредитують цільовий напрямок, зажадають у якості застави майно і поручництво.

Щоб уникнути паперової тяганини, нервування й не витратити безцільно пари днів, у випадку, коли терміново знадобилися кошти, можна звернутися до структур, що видають мікропозики в день звернення, по привабливих тарифах для новачків, на короткий період. Пенсійний кредит видається готівкою, і ви можете розпоряджатися грошима на свій розсуд. Не треба ні перед ким звітувати за кожну витрачену копійку.

Як знайти гідного партнера

Наш портал пропонує зручний сервіс порівняння кредитов, які надають вітчизняні банки й мікрофінансові співтовариства. Ресурс простий у використанні. Прописавши у відповідному рядку необхідну суму і період, ви побачите список актуальних пропозицій від компаній, ведучих офіційну діяльність на території України. Усі фірми пройшли ретельну перевірку і зарекомендували себе як надійні й сумлінні організації.

Біля кожної МФО зазначені відсоткові ставки, мінімальні й максимальні строки кредитування, вікові обмеження. Звичайно частки контори видають готівку громадянам до 65 років, але є і ті, у кого віковий поріг збільшений до 75 років.

Як швидко оформити заявку

Ознайомившись із параметрами надання мікропозички, приступайте до заповнення заявки на сайті тієї МФО, умови співробітництва якої вас повністю влаштовують. В анкеті потрібно заповнити кілька полів, де вказуються паспортні, контактні дані, індивідуальний податковий номер, банківську картку. Протягом двох-трьох хвилин на електронну пошту прийде договір. Підтвердивши свою згоду на його умови, гроші надійдуть на карту практично моментально.

Уся процедура оформлення кредиту пенсіонерам займає від десяти до п'ятнадцяти хвилин. У будь-який момент, коли виникла гостра потреба в додаткових фінансових ресурсах, можна на нашому сайті підібрати вигідний для вас варіант і одержати готівку відразу ж.

При цьому немає необхідності вистоювати в довгих чергах, у надії одержати професійну консультацію банкірів, не потрібно навіть виходити з будинку, щоб оформити кредит пенсіонерам без поручителів. Досить за допомогою сервісу порівняння визначитися із кредитором і укласти з ним угоду в лічені секунди.

Кому надається позичка

Щоб обзавестися грошима, які поліпшать положення і допоможуть впоратися з тимчасовими труднощами, потрібно бути жителем України, попадати у вікові рамки від 18 до 75 років, мати паспорт, ІПН, смартфон або комп'ютер, доступ до інтернету і точну впевненість у тому, що зможете вчасно погасити заборгованість. У Києві та багатьох інших містах можна забрати готівку в офісі МФО, однак краще дістати кошти на карту, адже для цього не прийдеться залишати свою зону комфорту.

Завдяки роботі нашого порталу, де кожний може в одну мить зрівняти діючі тарифні плани мікрофінансових компаній, отримати позики для пенсіонерів стало ще простіше. Це займе всього пару хвилин, заповітна сума опиниться в кишені в самий короткий час.

DMCA.com Protection Status