Мікрофінансова компанія Пейпонг (Paypong): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Пейпонг (Paypong): відгуки клієнтів і умови кредитування

Для того, щоб позичити гроші, тепер не потрібно надавати довідку про доходи, вказувати місце роботи або турбуватися про заставу та поручителів. Ринок Інтернет-кредитування в Україні - це доступний кредит для інвалідів, студентів, пенсіонерів та інших фізичних осіб, які навряд чи могли б розраховувати на фінансову допомогу при зверненні в банк.

Компанія «Пей Понг» готова вирішувати фінансові питання й проблеми населення замість банків або ломбардів. В її асортименті — онлайн-позика на картку клієнта, переказ грошей між різними рахунками та можливість оплати багатьох послуг — від мобільного зв'язку й Інтернету до послуг з охорони. Розглянемо весь «асортимент» сервісу докладніше.

Кредит онлайн

Позика в онлайн-режимі доступна кожному громадянину України віком від 21 років при наявності у нього паспорта, ІПН, української банківської карти, електронної пошти та номеру мобільного телефону. Процес оформлення заявки та її схвалення триватиме не більше 20 хвилин. На сайті повідомляється, що близько 92% поданих заявок було схвалено.

«Пейпонг» для першого разу дає шанс взяти до 2000 гривень терміном до 30 днів. Онлайн-калькулятор на сайті компанії дозволяє розрахувати кінцеву суму в залежності від розміру виданої позики та її терміну. Наприклад, взявши 1500 гривень на 14 днів, отримувач кредиту повинен буде повернути 1760 грн. Стандартна відсоткова ставка складає 1,5% на день.

Пролонгація допускається на термін до 30 днів. Для цього треба лише погасити відсотки, що «набігли» за боргом.

Погашення заборгованості можливе через:

  • банківські каси (процес зарахування коштів може тривати до 3-х робочих днів, у залежності від режиму роботи обраного банку);
  • термінали самообслуговування (процес зарахування коштів також може тривати до 3-х робочих днів, але частіше проходить набагато швидше);
  • особистий кабінет, який стає доступним на сайті «Пейпонг» після проходження процедури реєстрації.

Переказ грошей між рахунками

Досить незвична для таких МФО можливість, котру часто відзначають клієнти, які пишуть відгуки про «Пейпонг». Щоб випробувати її, слід зайти у розділ «Переказ з картки на картку», після чого заповнити поля з номером карти відправника та сумою платежу. Доведеться ввести ще й такі дані, як термін дії та CVV. З даних карти одержувача потрібен тільки її номер.

Завершивши введення своїх даних і даних одержувача, слід вибрати метод сповіщення (через СМС або ел. пошту) та клацнути «Здійснити переказ». Година — максимальний заявлений термін зарахування грошей на рахунок одержувача.

Оплата послуг

«Пейпонг» дозволяє клієнтам оплачувати:

  • Мобільний зв'язок (будь-який український оператор) та Інтернет (будь-який український провайдер);
  • Послуги роумінгу та IP-телефонії;
  • Кабельне ТВ;
  • Платежі комунальні;
  • Концертні квитки;
  • Квитки на літаки, автобуси, потяги тощо.

Звісно, позику на картку можна взяти й для особистих потреб — від лікування до бажання зробити подарунок, при цьому «Пейпонг» не цікавитиметься метою отримання коштів і в будь-якому випадку гарантує конфіденційність та безпеку всіх зазначених клієнтом даних.

Повернутися до списку МФО
DMCA.com Protection Status