Мікрофінансова компанія ОнКредіт (OnCredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія ОнКредіт (OnCredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Потрібен кредит на ремонт в будинку? Смартфон раптово перестав реагувати на натискання? Мамина улюблена плита почала бити струмом? Банк і ломбард - не кращий вихід у вашій ситуації.

Онлайн-послуги мікрофінансових організацій змогли вирішити головну проблему позичальника — пошук швидких грошей з мінімальними зусиллями. Компанія OnCredit також надає допомогу українцям в режимі онлайн, пропонує доступні мікропозики практично всім охочим. Ніяких особливих вимог до позичальника кредитодавець не висуває — оформлення кредиту можливо для осіб у віці від 18 до 70 років, потрібно мати паспорт громадянина України та банківську карту, на яку й буде переведена потрібна сума.

Компанія обслуговує клієнтів цілодобово, що дозволяє отримувати насамперед своєчасну допомогу.

Прозорі умови та швидке оформлення

Щоб стати позичальником, слід пройти реєстрацію на сайті «ОнКредіт». Особистий кабінет, який є у кожного зареєстрованого користувача, має достатній функціонал для виконання всіх потрібних дій. Наприклад, тут можна оформити заявку, уточнити дату закінчення кредитного договору, змінити пароль або реквізити банківської картки, продовжити кредит на потрібний термін або здійснити оплату боргу.

Після заповнення заявки з вами зв'язується менеджер, який повідомляє про прийняте рішення щодо перерахування кредиту. Якщо рішення позитивне, позичальнику пропонується підписати кредитний договір за допомогою SMS-коду, після чого впродовж 15 хвилин на його карту надійде необхідна сума.

Для новачків діє обмеження кредитного ліміту — перша позика не може перевищувати 3000 гривень. Зате в подальшому можливості розширюються — можна отримати суму від 500 до 15000 гривень, в залежності від своїх потреб. За користування кредитними коштами нараховується процентна ставка з розрахунку 1,9% на день. Термін дії угоди клієнт вибирає самостійно, але цей період не може перевищувати 65 днів.

Для продовження кредитного договору слід сплатити вже нараховані відсотки, після чого дається ще 10 днів на повернення боргу. Користуватися послугою пролонгації можна необмежену кількість разів, лише сплачуючи відсотки за минулі 10 днів.

У «ОнКредіт» передбачені штрафні санкції для тих, хто не встиг вчасно повернути борг або не зміг з якихось причин скористатися пролонгацією кредиту. В цьому випадку до основної суми боргу щодня нараховується 1% пені на весь час до повного погашення мікропозики. Також при тривалій невиплаті компанія залишає за собою право звернутися в судову інстанцію або передати стягнення боргу третім особам.

Погашення може бути виконано одним із 4 способів:

Де взяти реальну інформацію про компанію

Тисячі українців вже скористалися послугами «ОнКредіт» — їхні відгуки допоможуть вам скласти правильне враження про діяльність кредитора і прийняти зважене рішення про позику. Чимало позичальників, котрі залишають свої відгуки на форумах, спеціалізованих сайтах або в соціальних мережах, відзначають оперативну роботу компанії, зрозумілі й прості умови кредитування, але також їх засмучує відсутність акційних пропозицій або іншої можливості отримання знижок.

Зустрічаються й негативні думки, які, зокрема, лунають і від недобросовісних позичальників, які не зуміли виконати свої кредитні зобов'язання вчасно або ж взагалі. Їхні скарги стосуються великих штрафних нарахувань, частих дзвінків від представників компанії чи передачі боргу колекторам.

Повернутися до списку МФО