2

Кредит під низький відсоток

Набридло оббивати пороги банку? Є альтернативне кредитування

Коли справа стосується покупки автомобіля або майна, при цьому особистих коштів катастрофічно не вистачає – без банківського кредитування отут точно не обійтися. А от коли потрібні готівка на лікування, відпочинок або оплату комуналки – швидкий кредит стане справжньою знахідкою. Таке кредитування надають мікрофінансові установи. Вони видадуть позику без зайвої паперової тяганини, не зажадають довідки про доходи, застави та поручительства. Кредит під низький відсоток – цілком реальна опція, вдатися до якої легко, не треба навіть виходити з будинку. При цьому ви не згаєте купу часу на спілкування з банківськими службовцями, не будете збирати купу документів і гарантовано одержите необхідні в цей момент гроші.

Чи дійсно приватніи позички такі дешеві

Люди, що не зустрічаються з послугами приватних кредиторів, можуть говорити, що це дорого. На практиці це не так. Насправді позичальники кредитуються під мізерні ставки, особливо це стосується тих, хто позичає вперше. Деякі мікрофінансові установи кредитують по 0% або 0,01%. Це незначна відсоткова ставка, яка практично не відчутна при погашенні боргу.

Приміром, Вам видали мікрокредит під низький відсоток на 2 000 грн. При мінімальній ставці 0% через місяць ви повертаєте тільки те, що взяли. Наступне кредитування буде здійснюватися на інших умовах ( від 1,2-1,5% у день). Припустимі суми: для першої позички від 500 до 3-4 тис. грн. Існують компанії, що пропонують позичити під малий тариф суми до 10 тис. грн., а іноді до 20 тис. грн. Строк кредитування: від 1 до 30 днів. Позичальники, що є постійними клієнтами організації, мають більше вигід і можуть користуватися позикою під низький відсоток протягом двох і більше місяців.

Як оформити невеликий мікрокредит без бюрократичної тяганини

Якщо гроші потрібні готівкою і терміново, слід скористатися послугами МФО. Вони пропонують клієнтам вигідне співробітництво, яке має на увазі застосування незначного відсоткового показника. Мікрокредит доступний 24/7 для повнолітніх громадян, які є платоспроможними позичальниками. Позика видається в онлайн режимі під невисокий відсоток.

Скористайтеся зручним сервісом, який порівнює умови всіх МФО та банків, вибирайте кращі кредитні програми. Зрівнявши тарифну політику і умови надання мікрокредиту, заповнюйте заявку в онлайн режимі. Кредитний договір прийде на електронну пошту через дві-три хвилини. Уважно прочитайте всі пункти, підтвердьте свою згоду на угоду і очікуйте зарахування мікропозики під низький відсоток. Кошти опиняться на карті вже через десять хвилин.

Оформити спожкредит без довідок і поручителів, без бюрократії та збору маси паперів можна моментально, навіть посередині ночі. Сервіс порівняння і мікрофінансові фірми працюють без вихідних. Автоматизований режим роботи дозволяє видавати кошти саме в той момент, коли людей у них найбільше потребує.

Кого кредитують

Позика на карту з маленьким відсотком доступний громадянам у віці від 18 до 75 років. Це граничні вікові показники. Деякі МФО кредитують тільки тих, хто досяг 21 року та осіб, не старше 65 років. Стати позичальниками мікрофінансових установ можуть споживачі без офіційного працевлаштування, люди з обмеженими можливостями, громадяни без паспорта, прописки, студенти та пенсіонери. Не має значення місце проживання. Заявка подається через інтернет, що дає можливість оформити її з будь-якої точки країни.

DMCA.com Protection Status