2

Нові мікропозики в Україні: що змінилося

Сьогодні можливість взяти кредит онлайн на картку доступна практично кожному повнолітньому громадянинові. Мінімум документів, високий відсоток схвалення – це стало найпростішим способом вирішувати фінансові проблеми. Що ще потрібно знати про нові мікропозики в Україні, щоб користатися із цієї можливості максимально ефективно?

Хто сьогодні видає гроші в кредит?

Порівняно недавно такі невеликі позички видавали тільки МФО. Такі компанії спеціалізувалися винятково на короткострокових, невеликих сумах. Сьогодні ця послуга доступна і клієнтам деяких банків. Однак у другому випадку важливо мати гарну кредитну історію, репутацію активного, сумлінного клієнта. Для мікрофінансових організацій досить паспорта, коду.

Щоб скоротити час пошуку існуючих пропозицій, досить просто скористатися нашими послугами. Ви відразу бачите пропозиції всіх банків, МФО з їхніми умовами, акціями. Більше ніякого стомлюючого пошуку через інформаційно-пошукові системи – все перед вами в зручній для порівняння формі.

Який механізм роботи онлайн сервісів?

Нові мікрокредити видаються за декілька хвилин. Самі оперативні дозволяють взяти гроші за 20-30 хвилин. Уся процедура зводиться до простого переліку дій:

  • Вибір необхідної суми позики, терміну на головній сторінці;
  • Заповнення анкети-заявки;
  • Очікування рішення про видачу коштів – не більш півгодини;
  • Ознайомлення з умовами і підтвердження угоди;
  • Одержання переведення на картковий рахунок у банку.

 При цьому нові позики на карту при першому зверненні можуть видаватися повністю без відсотків. При використанні нашого сервісу час скоротиться ще більше – ви відразу бачите кращі пропозиції і вибираєте те, яке максимально вас влаштовує по строках і іншим умовам.

На що звертати увагу при виборі МФО?

Не завжди безкоштовна перша позика означає найнижчі відсотки по позичках. Нові сервіси онлайн кредитування можуть пропонувати ставки з великими знижками при повторному зверненні, установлюючи максимум тільки при зверненні в четвертий, п'ятий або навіть шостий раз. Якщо плануєте часто звертатися багаторазово за позиками, подивіться саме на максимальний відсоток.

Наш сервіс пропонує можливість відразу зрівняти умови різних банків і буквально за 15 хвилин підібрати і оформити заявку на підходящу позичку. Не потрібно витрачати по кілька годин на пошук і ознайомлення з кожним онлайн-сервісом і банком, порівнювати різні сайти і шукати особливі пропозиції – ми зробили це замість вас. Вам залишиться тільки зробити вибір на користь найбільш підходящої пропозиції.

DMCA.com Protection Status