Кредит на ремонт

Де видають позички

Ремонт іноді триває роками, адже облагородити житло й обновити інтер'єр – задоволення не з дешевих. Щоб ремонтні турботи не затьмарювали життя, хочеться зробити усе по-швидкому. Не завжди вистачає накопичених коштів, щоб купити нові меблі або поклеїти дорогі шпалери. Кредитування допоможе швидко впоратися із проблемами і нарешті втілити в реальність задумане. Кредит на ремонт можуть дати в банку. Це може бути цільова позика (на конкретні цілі, під заставу майна) і нецільовий ( без застави, готівкою). У першому випадку прийдеться зібрати величезну купу документів, довідок про доходи. У другому – доведеться чимало переплатити. Позики без забезпечення видаються під високі відсотки і є невигідними.

Дістати відсутні кошти можна в приватного кредитора. В Україні онлайн позика – популярна послуга, якою користуються багато хто. Гроші ви отримуйте миттєво, ставки невисокі. Відсоток нараховується щодня, тому при достроковому погашенні ви суттєво заощаджуєте. Чим менше користуєтеся мікрокредитом, тим менше платите.

Які документи знадобляться, щоб оформити кредит на ремонт квартири або будинку

У Києві, як і в інших містах, перебувають офіси багатьох мікрофінансових організацій. На щастя, споживачам не обов'язково їхати в представництво МФО для висновку угоди. Оформити онлайн заявку можна через інтернет, не виходячи з будинку, або, перебуваючи, приміром, у парку на прогулянці або суспільному транспорті.  Головне, щоб був доступ до всесвітньої павутини. 

При собі треба мати тільки паспорт і  індивідуальний номер платника податків. В анкеті вказується номер банківської карти, куди кредитор перелічить мікропозику. Готівку можна забрати в офісі фірми, але одержати її на карту набагато швидше і зручніше.

Де знайти кращі кредитні пропозиції, щоб одержати кредит на ремонт житла

Наш сайт порівняння кредитів зібрав кращі банківські та приватні пропозиції, щоб позичальникові було легше вибрати оптимальний варіант. Сервіс дає можливість швидко зрівняти відсоткові ставки кожної мікрофінансової компанії та моментально оформити кредитний договір.

Біля назви МФО зазначена коротка інформація про умови надання мікропозики. Визначившись із партнером, відправляйте анкету та очікуйте грошових надходжень на картку. Заявка розглядається протягом десяти, іноді п'ятнадцяти хвилин. Якщо споживач вказав достовірну інформацію, він гарантовано одержить кредит готівкою на ремонт автомобіля, техніки або чогось іншого.

Умови надання позички

Кредитуватися можуть громадяни, що проживають на території країни. Реєстрація не важлива, не має значення і місце навчання або роботи. МФО співробітничають із особами у віці від 18 до 75 років. Претендувати на мікрокредит можуть пенсіонери, інваліди, безробітні, студенти, мами в декреті, громадяни без прописки.

МФО не перевіряють позичальників на платоспроможність, головна умова – своєчасне повернення боргів. Багаторічний досвід довірчих відносин показав, що ті, хто кредитуються без застави, поручителів і довідок про доходи – сумлінні клієнти, що вчасно оплачують свої боргові зобов'язання.

Взяти кредит на ремонт – вигідний спосіб вирішити фінансові труднощі

Коли до здійснення мрії залишилося кілька кроків, а гроші закінчилися – не біда. Є ефективний спосіб покрити всі видатки – мікропозика готівкою. МФО надасть позичку за пару хвилин, і ви зможете розпоряджатися грошима на свій розсуд. Купити новий диван або поміняти вікно на кухні – рішення за вами.

Видикредитів