Мікрофінансова компанія МайВалет (MyWallet): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія МайВалет (MyWallet): відгуки клієнтів і умови кредитування

Непрацюючим або працюючим неофіційно людям важко отримати позику, так як далеко не всі кредитори дозволяють взяти кредит без довідки про доходи. Втім, традиційне кредитування в Україні неухильно здає позиції, поступаючись місцем молодому, швидкому і цілком вигідним онлайн-кредитування від численних МФО.

Раптове захворювання, поломка техніки, ДТП — далеко не повний перелік ситуацій, на які може не вистачити грошей в скромному і розпланованому бюджеті. А саме такі бюджети, на жаль, властиві для більшості українців. За матеріальною підмогою деякі з них звертаються саме в «МайВалет». Розберемося, чому.

Умови кредитування

Найголовніша та очевидна причина. Мало хто відмовиться взяти кредит під 0,01% на день. Насправді, такі відсотки — лише формальність, яка ніяк не зможе завдати шкоди гаманцеві позичальника. Розрахувати підсумкову суму, яку необхідно буде погасити, можна за допомогою онлайн-калькулятора на головній сторінці сайту.

Залежати вона буде від двох умов — терміну (від 5 до 30 днів) і розміру «тіла» позики (від 100 до 4000 гривень під час першого кредиту, до 7000 — під час другого, до 10000 — під час третього, до 13000 — під час четвертого та до 15000 — під час п'ятого). Процентна ставка для всіх кредитів починаючи з другого включно — 1,6% на день.

Оперативність та мінімум вимог

Компанія MyWallet береже свій та чужий час. Тому оформлення, розгляд і схвалення заявки триватиме до 20 хвилин. Відзначимо, що постійні клієнти, які беруть мікропозику через особистий кабінет на сайті «МайВалет», отримують її ще швидше.

Вимоги до позичальника:

  • Громадянство України;
  • Вік від 18 до 65 років;
  • Наявність банківської картки будь-якого банку України або рахунку в ньому;
  • Наявність активного номера мобільного телефону.

Як бачимо, вимоги вельми узагальнені, під них підпадає переважна більшість людей, які звертаються сюди.

Для отримання мікрокредиту знадобляться:

  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний код;
  • Банківська картка;
  • Доступ в Інтернет.

В «МайВаллет» не вимагають підтвердження офіційного працевлаштування, так що отримати кредит зможе навіть непрацююча людина (або якщо працює неофіційно). Крім того, компанія ніколи не цікавиться метою отримання коштів.

Отримати позику можна в будь-якій точці України, де є доступ до Мережі. Підписується кредитний договір в електронному варіанті, так що ніякі офіси або відділення компанії відвідувати не доведеться.

Як і левова частка інших мікрофінансових організацій, «МайВаллет» допускає можливість пролонгації кредиту або її дострокового — як повного, так і часткового — погашення.

Недоліки

Читаючи відгуки про «МайВалет», можна наштовхнутися не тільки на позитивні коментарі з приводу вищевказаних переваг, але й невдоволення певними мінусами компанії. Деяких користувачів, наприклад, не влаштовує вимога надавати фото з паспортом в руці. Інші вважають, що процентна ставка за другим і подальшими кредитами надто висока і можна знайти дешевші послуги. Декому не подобається, що компанія не працює в режимі 24/7.

Повернутися до списку МФО