Мікрофінансова компанія МайКредіт (MyCredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія МайКредіт (MyCredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Створити фінансову «подушку безпеки» вдається далеко не завжди. Ті, хто живе від зарплати до зарплати чи від пенсії до пенсії, зазвичай не відкладають гроші, і в разі форс-мажорних ситуацій просто змушені їх позичати. Але брати гроші в банку або здавати речі в ломбард вже не так актуально...

Багато людей побоюються брати кредити або мати взагалі будь-які боргові зобов'язання перед фінансовими організаціями. Але з mycredit.ua цього можна не боятися, адже ця МФО пропонує вигідну позику боржникам з можливістю пролонгації без будь-яких штрафних санкцій.

За відносно невеликою сумою краще звернутися в компанію типу «Май Кредит» і ось чому.

Ставлення до нових клієнтів

Для новачків передбачена відсоткова ставка 0,01%. Залежно від суми позики й терміну, на який вона взята, ставка може дещо змінюватися. Наприклад, взявши 1000 гривень на тиждень, позичальник повинен буде повернути рівно ту ж суму. Але якщо позичальникові знадобляться, приміром, 3000 гривень на 30 днів (максимально допустимі сума й термін при першому зверненні) — віддати доведеться 3009 гривень, що теж, звісно, зовсім небагато.

«МайКредіт» схвалює в середньому 4 з 5 нових заявок, так що шанс на отримання позики складає близько 80% для нових клієнтів. При цьому кредитні кошти можна отримати без довідки про доходи, без поручителя і без заставного майна, маючи не найкращу кредитну історію, тільки номер паспорта й ІПН при собі. Не потрібні навіть скани документів. Отримати гроші онлайн можуть студенти, пенсіонери та інваліди, а також будь-які інші категорії населення.

Ставлення до постійних користувачів послуг

Відгуки постійних клієнтів про «МайКредіт» говорять самі за себе — компанія дорожить ними й прагне покращувати для них умови позики. Наприклад, тут діє програма лояльності "Улюблений клієнт". Всі її учасники отримують такі переваги:

  • Знижки до 20% на оформлення кредитних договорів;
  • Зростання максимальної суми до 10 000 грн;
  • Автопідтвердження заявок з можливістю моментально отримати гроші на карту.

Для участі в програмі варто зайти в особистий кабінет на сайті Mycredit і активувати її. Щоб стати прямим учасником, треба оформляти угоди терміном як мінімум на 3 дні і вчасно погашати заборгованість без прострочення.

Інші переваги й недоліки

Однією з основних переваг «МайКредіт», окрім відсоткової ставки, є простота і швидкість видачі коштів. Компанія надає позики онлайн в усіх регіонах України (крім зони АТО), для отримання грошей знадобиться особиста банківська картка. Близько 20 хвилин часу потрібно для того, щоб заявку схвалили та здійснили переказ коштів.

Для зручності користувачів МФО розробила мобільний додаток, що дозволяє подати заявку, керувати активним боргом зі свого смартфона за спрощеною схемою, а також отримувати 35% знижки! Додаток доступний для Android-пристроїв в Google Play.

Серед недоліків у своїх відгуках українці відзначають необґрунтовані відмови (навіть при наявності досвіду співпраці), односторонню зміну умов договору та проблеми зі своєчасним внесенням даних у кредитну історію, через що вона може зіпсуватися.

Повернутися до списку МФО