Мікрофінансова компанія Містер Мані (MrMoney): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Містер Мані (MrMoney): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрокредити на карту - оптимальний спосіб вирішення якихось раптових фінансових проблем. Бракує кількох тисяч на товар, послугу або що-небудь інше? Просто оформляйте мікрокредит через Інтернет, і протягом часу, якого вистачить хіба що на приготування чашки кави, отримаєте на карту необхідні гроші.

Останнім часом все більше людей воліють звертатись за фінансовою допомогою, особливо за невеликою за розмірами, не в банки, а в МФО, які зазвичай працюють в онлайн-режимі. Однією з таких організацій є MrMoney. Пройдемось по її перевагам і недолікам.

Простота й оперативність

Головні переваги цієї мікрофінансової компанії. Для отримання позики онлайн знадобляться тільки паспорт, ідентифікаційний код і номер банківської карти. Ці дані зберігаються на сайті «Містер Мані», тому під час заходу в особистий кабінет за другою і подальшими мікропозиками їх не доведеться вводити заново.

Останнім часом деякі мікрофінансові організації почали вимагати фото з паспортом, відкритим на першій сторінці, для запобігання шахрайства. У «МістерМані» ця умова не є обов'язковою, але водночас збільшує шанси на схвалення заявки.

Оперативність обробки заявок і прийняття за ними рішень з подальшим переведенням коштів на карту дійсно вражає — весь процес триває біля 6–7 хвилин.

Левову частку цього часу забирає саме заповнення форми та введення потрібних даних.

Інші переваги

Компанія «Містер Мані» надає можливість як пролонгації кредиту, так і його дострокового погашення. В першому випадку оплатити доведеться лише відсотки, що «набігли», оплачувати «тіло» позики не треба. У другому випадку оплата відбувається тільки за дні фактичного користування кредитними коштами. Наприклад, взявши гроші на 10 днів і вирішивши віддати їх через тиждень, клієнт повинен буде погасити саму суму й відсотки, що «накапали» за 7 днів, що минули.

Цей кредитор готовий надавати позики багатьом, навіть тим, хто має заборгованості в інших подібних організаціях (крім випадків навмисної несплати). Основні вимоги до позичальника, крім документів, такі:

  • Вік від 18 до 55 років;
  • Громадянство України.

Компанія не вимагатиме підтвердження офіційного працевлаштування, їй не знадобляться застава чи поручителі для надання допомоги тому, хто підпадає під вищевказані вимоги. Цікавитися метою отримання коштів також ніхто не буде.

Недоліки

Почитавши, що пишуть користувачі Мережі, які залишають відгуки про «Містер Мані», можна виділити низку важливих мінусів цієї компанії:

  • Відсутність привілеїв для клієнтів-новачків. Деякі МФО надають першу позику під формальні 0,01% чи взагалі безкоштовно. Тут нічого такого немає;
  • Порівняно невелика максимально допустима сума першої позики — до 1200 гривень;

Відносно висока процентна ставка. Так, взявши 1000 грн. на тиждень, доведеться повернути аж 1150.

Повернутися до списку МФО