Мікрофінансова компанія Манівео (Moneyveo): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Манівео (Moneyveo): відгуки клієнтів і умови кредитування

Позика на карту на електронний гаманець в 2019 році - це прогресивне рішення фінансових проблем, з якими людина, що звернулася за кредитом, не може впоратися своїми силами. Такий спосіб відрізняється не тільки простотою і швидкістю отримання необхідних грошей, але і більш зручними, в порівнянні з традиційним кредитуванням, умовами для позичальника.

Компанія Moneyveo — український кредитор, який першим у країні почав видавати швидкі онлайн-позики на нецільові витрати. Звернення сюди дозволяє оперативно вирішити грошові проблеми. Умови обслуговування клієнтів максимально лояльні й привабливі — немає ніякої потреби збирати довідки, шукати поручителя або вносити застави.

За час активної діяльності та надання позик у режимі онлайн Манівео зібрала навколо себе, без перебільшення, цілу «армію» шанувальників і клієнтів. А все тому, що сервіс постійно оновлюється й покращує кредитні умови.

Відсоткова ставка

Новим клієнтам доступне отримання кредиту в розмірі від 50 до 5000 гривень. Термін кредитування — від 1 до 30 днів. Перша позика видається під 0,01% щодня — більш вигідної умови на ринку не існує. Для постійних клієнтів сума позики може бути збільшена максимум до 15 000 гривень, але й розмір процентної ставки, починаючи з другої позики, збільшується. Втім, її можна знизити за допомогою промокоду, участі в акціях і умов програми лояльності.

Кому доступний

Подати заявку на отримання кредиту від мікрофінансової організації «Манівео» може кожен охочий громадянин України, який відповідає простим критеріям. Отже, слід мати:

 • діючий паспорт та ідентифікаційний номер;
 • особисту платіжну банківську карту;
 • активний телефонний номер і адресу електронної пошти;
 • вік від 18 до 90 років.

Лояльність компанії підтверджується тим, що вона не відмовляється від обслуговування навіть безробітних чи тих, хто не має офіційного працевлаштування. Більш того, позика може бути видана дівчині в декреті, студенту чи пенсіонеру. Отримати позитивну відповідь за заявкою можуть навіть люди з не найкращою кредитною історією.

Особливості компанії

Найкращий показник роботи «Манівео» — відгуки клієнтів. Саме вони дозволяють визначити основні переваги кредитора. До них можна віднести:

 • оформлення позики менш, ніж за 10 хвилин;
 • спрощену процедуру отримання кредиту;
 • прозорі умови кредитування;
 • доступну процентну ставку та повну відсутність додаткових комісій;
 • безпечність фінансових операцій та особистої інформації позичальників;
 • акції для всіх клієнтів і вигідну багатоступеневу програму лояльності;
 • цілодобову роботу;
 • грошові бонуси за залучення нових клієнтів;
 • можливість пролонгації термінів позики та надання триденного пільгового періоду при простроченні.

Крім того, компанія пропонує поповнення мобільного рахунку на 50 грн після першої виплаченої позики за умовами спеціальної акції.

Головний недолік — суттєве збільшення процентної ставки для клієнтів, які прострочили платіж.

Ліцензія

Компанія має офіційне свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, а також ліцензію, що дозволяє вести фінансово-кредитну діяльність та обслуговувати кредитів.

Надійність і стабільність роботи неодноразово підтверджена державними преміями, що обґрунтовує високий рівень довіри до мікрофінансової організації та її всеукраїнське визнання.

Оформлення й погашення кредиту

«Манівео» використовує в своїй діяльності власні технічні розробки, що дозволяють автоматизувати всі операції та надійно захистити персональні дані позичальників. Завдяки цьому процес оформлення заявки максимально спрощений та позбавлений бюрократичних формальностей. Для оформлення позики слід:

 • заповнити запропоновану форму заявки;
 • вказати необхідні особисті дані та дочекатися рішення системи (не більше хвилини, як заявлено);
 • отримати на вказану електронну пошту копію договору та поставити під ним електронний підпис.

Після цього кошти моментально зараховуються на банківську карту клієнта.

Отриманий в Moneyveo кредит можна гасити трьома способами:

 • через офіційний сайт Moneyveo: особистий кабінет позичальника чи без проходження авторизації;
 • в онлайн-режимі: за допомогою сервісів онлайн-платежів чи через Інтернет-банкінг;
 • офлайн: банківським переказом на реквізити компанії чи через термінали самообслуговування.

Контакти

Кредитор надає позичальникам можливість цілодобового звернення за допомогою фахівців. Співробітники контакт-центру завжди на зв'язку та готові відповісти. При цьому зв'язатися з ними можна різними способами: за телефоном служби підтримки, через онлайн-чат на сайті, за допомогою соціальних мереж і месенджерів.

Повернутися до списку МФО