Мікрофінансова компанія Монетка (Monetka): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Монетка (Monetka): відгуки клієнтів і умови кредитування

А ви знаєте, де можна взяти кредит без застави? Вам напевно не хочеться присвячувати у свої особисті кредитні відносини знайомих і родичів. Чи не доведеться, адже існує одна вельми цікава МФО.

Компанія Monetka веде свою діяльність на українському кредитному ринку починаючи з літа 2017-го року. Однак говорити про її ненадійність, у зв'язку з відносною «молодістю», годі й говорити — ніяких скарг про шахрайство пред'явлено не було. Так що залишається вивчити умови надання послуг і визначитися, підходять вони вам чи ні.

Кому видають кредити?

Щоб мати можливість користуватися грошима кредитора, необхідно бути громадянином України з наявністю паспорта, мати 18 і більше років, також мати у своєму розпорядженні власну банківську картку, активний номер телефону. Як бачимо, все по стандарту.

У будь-якому випадку, процес подачі заявки триває лише кілька хвилин, так що навіть у разі відмови багато часу даремно витрачено не буде.

Процес оформлення і умови

Спочатку слід обрати бажані умови угоди на кредитному калькуляторі, де, до речі, відразу ж можна ознайомитися з остаточним розміром оплати послуг. Також тут можна ввести промокод, який надається деяким клієнтам для більш вигідного кредитування.

У запропонованій формі заявки введіть всі потрібні дані (ІПН теж знадобиться) і підтвердіть факт володіння зазначеною карткою за допомогою перевірочного коду. Після підписання електронного договору гроші будуть практично моментально переведені за вказаними особистими реквізитами.

«Монетка» надає до 3000 грн під час першого звернення і поступово збільшує доступну суму для повторних звернень. Оформляти угоду можна строком від 3 до 30 днів. Доступна можливість пролонгації договору за допомогою особистого кабінету «Монетки». Водночас у кількості можливих пролонгацій позичальник не обмежений. Відсоткова ставка єдина для всіх — 1,5% на день, що, в принципі, виправдовує ризики МФО.

Плюси і мінуси

Крім опції продовження договору, компанія може похвалитися цілодобовою роботою сервісу (подати заявку можна в будь-який час доби, включаючи вихідні), чесним договором (ніяких прихованих умов і платежів немає), обробкою заявок за лічені хвилини, швидким переказом коштів на банківську карту (причому без різниці, з яким банком ви співпрацюєте).

Оскільки про сервіс «Монетка» відгуки поки що відсутні через нетривалий термін його діяльності на ринку, доведеться самим розібратись у головних недоліках послуг.

Мабуть, найголовніший — відсутність привілеїв для перших звернень. Якщо в багатьох інших кредитних організаціях пропонуються особливі умови для залучення користувачів послуг, то тут таких нема.

Похвалити МФО можна хоча б за те, що при затримці оплати до 3 днів відсотки не нараховуються. Однак якщо і за цей час ви не віддасте борг, доведеться заплатити 7,5% від суми позики за ті 3 дні (по 2,5% на день), а також тепер щодня нараховуватиметься підвищена ставка — 2,5% на день. Тому, якщо з грошима дійсно скрутно, краще за все оформити пролонгацію, уникнувши таким чином серйозних проблем.

Повернутися до списку МФО