Мікрофінансова компанія Мілоан (Miloan): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Мілоан (Miloan): відгуки клієнтів і умови кредитування

Що робити, якщо ваша кредитна репутація не цілком бездоганна, а обставини вимагають термінових вливань у вигляді кредиту? Як переконати кредитора в тому, що новий кредит буде повернений в строк? Сподіватися на те, що низький кредитний рейтинг не приверне уваги працівників банку, не варто, оскільки кредит без перевірки кредитної історії в Україні отримати практично неможливо. А ось при зверненнях в мікрофінансові організації шанс на схвалення позики помітно зростає. До того ж своєчасне погашення боргу допоможе виправити КІ.

Мікрофінансова компанія Miloan видає швидкі кредити фізичним особам у режимі онлайн, що істотно економить час позичальника. Отримання грошей тут не пов'язане з будь-якими труднощами і не передбачає занадто суворих вимог до клієнта — якщо Ви досягли повноліття і маєте український паспорт, оформлення угоди триватиме лише декілька хвилин.

Спочатку слід зареєструватися на сайті, вказавши свої паспортні дані на українській мові, а також надати ідентифікаційний номер, електронну адресу та номер мобільного телефону, на який буде надіслане СМС-повідомлення з кодом для завершення реєстрації.

Переваги кредитних програм від Miloan

Умови отримання кредиту для нових і постійних клієнтів дещо відрізняються. Отже, перша мікропозика не може перевищувати 5000 гривень, але натомість вона видається практично безкоштовно — під 0%. До оплати береться символічна сума в розмірі 0,01% на день.

При подальшій співпраці з компанією відбувається поступове підвищення кредитних сум, а максимальний розмір кредитування становить 12 тисяч гривень і може бути виданий позичальникам тільки при 6 зверненні, після 5 своєчасно повернутих позик. Таким чином організація страхує свої гроші від ризику неповернення, видаючи неперевіреним людям менші суми, а сумлінним і відповідальним позичальникам — великі.

Термін угоди становить від 1 до 30 днів, але, якщо об'єктивні обставини завадять Вам повернути борг вчасно, компанія запропонує функцію пролонгації. Продовження можливе за умови повної сплати відсотків за попередній період, а повернути основну суму позики можна через 3, 7 або 15 днів у залежності від ваших фінансових можливостей.

Процентна ставка не має сталого значення, а залежить від розміру позику. На сайті Miloan кредит можна розрахувати за допомогою калькулятора. Пересуваючи повзунки, Ви можете вибрати суму й термін використання мікропозики, а калькулятор покаже підсумкову суму до оплати та кінцеву дату погашення боргу.

Своїм постійним користувачам МФО пропонує великі можливості для економії. Якщо оформити договір за промокодом, можна істотно знизити його підсумкову вартість. Отримати промокод можна різними способами, наприклад, у соцмережах, ЗМІ або за допомогою e-mail-розсилки. Є й індивідуальні промокоди для клієнтів Мілоан. Особистий кабінет, окрім надання інформації про виданий кредит, використовується й для сповіщення щодо проведення акцій. У цьому випадку надається особистий код, який можна використовувати для отримання більш дешевої мікропозики.

Як дізнатися більше?

Найкращий спосіб отримати перевірену інформацію про компанію Мілоан — відгуки клієнтів, які вже користувалися її послугами. На спеціалізованих сайтах, на форумах та в соцмережах завжди можна знайти як позитивні, так і негативні враження про діяльність тієї чи іншої мікрофінансової організації. Найчастіше користувачі хвалять Miloan за швидкий переказ грошей на карту та за надання знижок.

Але зустрічаються й українці, які невдоволені обслуговуванням — одні занадто довго чекали на схвалення заявки, інші неуважно прочитали кредитний договір, внаслідок чого пишуть обурені відгуки про несподівано великі відсотки, а треті, які отримали відмову, тим більше лають МФО. Тому при читанні негативних відгуків слід розуміти, чим викликане те чи інше невдоволення, адже нерідко люди самі винні у своїх проблемах.

Повернутися до списку МФО