2

Мікрокредити та мікропозики онлайн на карту

Що таке мікропозики

У Києві та в усіх інших містах мікрокредитування сьогодні набуває все більшу популярність і є затребуваним серед усіх категорій населення. По своїй суті це один з видів кредитів, який видається на короткий строк ( як правило, 30-60 днів) у сумі не більше 15-20 тис. грн. Популярністю користуються позички на кілька тисяч гривень, віддати які можна протягом 20-30 днів. Мікропозики примітні тим, що одержати їх можна швидко (15-20 хвилин). Гроші надходять на карту або клієнт забирає готівку в офісі кредитора. Онлайн кредит вважається зручною послугою, адже подати запит на позичку, можна не виходячи з будинку, за допомогою інтернету.

Чому б не взяти кошти в банку

Традиційне банківське кредитування залишається на сьогоднішній день актуальним, коли справа стосується більших сум і цільового призначення. Автокредитування, іпотека, ін. Якщо гроші знадобилися терміново в розмірі до 20 тис. грн., можна взяти їх у мікрофінансовій установі, де за 15 хв. оформлять позичку. До того ж, тут не зажадають стоси довідок і документів, що підтверджують високий рівень доходів, не потрібно надавати майно як предмет застави, немає необхідності залучати родичів, щоб ті виступили поручителями.

Буває, грошей не вистачає саму малість (докинути пари тисяч на покупку техніки або заплатити за комуналку). У цьому випадку гарним виходом із ситуації стане мікрокредит у приватних конторах.

Куди подати заявку онлайн, щоб дістати додаткові кошти

Щоб напевно бути впевненими, що умови співробітництва з мікрофінансовою організацією вас повністю задовольнять, і в майбутньому не виникне ніяких питань, краще заздалегідь детально ознайомитися з тарифами й особливостями діяльності тієї або іншої структури.

Скористайтеся спеціалізованим сервісом, який порівнює умови кращих МФО, що функціонують в Україні.За допомогою даного ресурсу ви зможете серед десятка фірм вибрати підходящю, додати їх у порівняльний список і вже там докладно зіставити вигоди кожної.

Скільки часу займає процедура

Взяти микропозику– справа декількох хвилин. Від моменту порівняння умов приватних кредиторів до того, як гроші надійдуть на рахунок – пройде не більше п'ятнадцяти хвилин. Оперативність – одне з незаперечних достоїнств діяльності МФО.

Хвилини дві-три знадобиться, щоб вивчити інформацію про тарифи, хвилин 5-6 піде на заповнення анкети, ще через хвилину кредитний договір прийде на електронну пошту, пару миттєвостей на ознайомлення (угода на відміну від банківського не таке деталізоване). Після того, як ви підтвердили, що ознайомлені з договором – протягом декількох хвилин кошти будуть перераховані на банківську карту, яку ви вказали в заявці. У цілому, щоб все оформити, знадобиться не більше десяти-п'ятнадцяти хвилин, що дуже зручно в умовах постійного тимчасового дефіциту.

Мікрокредит: імовірність схвалення

Практично всі, хто подає заявки, одержують позитивну відповідь і вже через кілька секунд можуть користуватися позиковими коштами. МФО здійснюють перевірку клієнтів поверхово, без поглиблення в деталі. Для них головне, щоб борг вчасно був погашений.

Мікропозика на картудоступний тим, кому гроші знадобилися в цю хвилину. Безробітні, пенсіонери, особи з обмеженими можливостями, домогосподарки, громадяни із зіпсованою КІ, студенти, ін. категорії можуть розраховувати на стовідсоткове схвалення. Щоб не одержати відмову, слід в анкеті вказувати достовірну інформацію про себе, не допускаючи помилок.

Дістати кошти без відмови можна навіть уночі. Сервіс-порівняння, як і МФО, працює 24/7, що дозволяє визначитися із кредитором у будь-який час доби, у дні національних свят і т.д.

Мікропозики онлайн – оперативність і зручність видачі

Коли немає часу думати, де дістати гроші, є гарний спосіб, що вирішує тимчасові утруднення. Скориставшись послугою «сервіс-порівняння кредитів», ви за пару секунд можете вибрати оптимальні умови мікрокредитування в тієї або іншій приватній фірмі й у лічену мить вже витрачати позикову суму на свій розсуд.

DMCA.com Protection Status