Мікрофінансова компанія Море грошей (MGroshi): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Море грошей (MGroshi): відгуки клієнтів і умови кредитування

Щоб взяти кредит в банку без офіційного працевлаштування, вам доведеться знайти відповідальних поручителів або надати заставу у вигляді будинку, квартири або автотранспортного засобу. Але є й інша можливість - Ви можете оформити кредит без поручителів і без заставного майна, якщо зверніться в одну з мікрофінансових організацій. Звичайно, на велику суму розраховувати не варто, але зате Ви зможете отримувати гроші швидко, в будь-який час дня і ночі, та ще й не виходячи з дому.

Автоматична видача кредитних коштів у режимі онлайн дозволяє оперативно вирішувати чимало проблем, які потребують додаткового фінансування. Сьогодні такі послуги надають сотні компаній, однак запропоновані ними умови не завжди однаково вигідні для позичальника. Тому навіть при гострій потребі в грошах не варто поспішати, приймаючи пропозицію від першої-ліпшої МФО, — краще витратити декілька зайвих хвилин на пошук кредитора з більш вигідними умовами, чим потім мати справу з величезною переплатою. Чимало з них роблять значні знижки новим клієнтам, тому є сенс скористатися такими пропозиціями.

Розглянемо умови кредитування у мікрофінансовій організації «Море грошей» — можливо, саме вона стане вашим оптимальним варіантом при виборі кредитора.

Що запропонують в MGroshi?

На сайті MGroshi можна отримати всю необхідну інформацію про отримання мікропозики. Отже, для нових позичальників умови виглядають наступним чином:

  • сума позики — від 500 до 4000 гривень;
  • відсоткова ставка — лише 0,8% на день, тобто 292,8% на рік;
  • термін погашення боргу — від 5 до 65 днів.

Якщо Ви приймете рішення співпрацювати з цією компанією й надалі, вам будуть доступні грошові кошти в сумі до 15000 гривень, проте процентна ставка для постійних клієнтів зростає до 1,6% на день або 585,6% річних. Повернути борг можна достроково, а за потреби можна продовжити дію договору, сплативши відсотки за минулий період. Максимальний термін використання кредитних коштів — 365 днів, після цього функція пролонгації не діє.

Клієнтом може стати будь-який житель України у віці від 18 років, для оформлення заявки знадобиться тільки паспорт та ІПН, а довідки про розмір доходу чи про офіційне працевлаштування не потрібні.

На сайті «Море грошей» кредит можна попередньо розрахувати на калькуляторі — це допоможе вам уникнути складних самостійних розрахунків і дозволить з точністю до копійки дізнатися суму боргу ще до оформлення заявки. Слід сказати, що зазначена на калькуляторі сума є остаточною — ніяких додаткових комісій та страховок оплачувати не доведеться.

Після реєстрації клієнт отримає в «Море грошей» особистий кабінет, в якому є широкі можливості для управління, наприклад, тут можна оформити заявку, продовжити дію кредиту, сплатити борг, внести зміни в особисті дані, отримати інформацію про активні акції та бонуси. В компанії часто проводяться розіграші цінних призів, нараховуються бонусні бали, діє партнерська програма, а іноді проводяться акції з видачі безвідсоткових позик.

Відгуки про сервіс

Що може найкраще розповісти про переваги й недоліки «Море грошей»? Відгуки клієнтів — головний індикатор популярності сервісу, оскільки з них можна почерпнути чимало цінної інформації. Деякі позичальники скаржаться на складність оформлення заявки і занадто довге очікування рішення за кредитом. Щоправда, адміністрація пояснює такі затримки проведенням технічних робіт на сайті. А на питання в заявці вам доведеться відповідати тільки один раз — в подальшому ця процедура займе набагато менше часу, оскільки вся інформація про позичальника зберігається на сайті та вже пройшла перевірку.

Повернутися до списку МФО