Мікрофінансова компанія Мега Гроші (MegaGroshi): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Мега Гроші (MegaGroshi): відгуки клієнтів і умови кредитування

Ще вчора в гаманці дзвінко дзвеніли монети і приємно шаруділи банкноти, а вже сьогодні там гуляє вітер? Не найгірше, що могло статися. Чи не турбуйте рідних нав'язливими проханнями, коли можна взяти кредит онлайн на карту не виходячи з дому, без великих переплат.

З розвитком онлайн-кредитування банки, ломбарди і навіть «офісні» МФО поступово відходять на другий план, поступаючись дорогою компаніям з такими ж послугами, але цілком і повністю зосередженими в Інтернеті. Яскравим прикладом такої компанії є «Мега Гроші». Розглянемо її переваги й недоліки, почавши з перших.

Умови першого кредиту

Перший кредитний договір користувача з цією МФК укладається на дуже вигідних умовах — позика видається під 0,01% на день, її максимальна сума — 3000 гривень, а максимальний термін — 27 днів. Онлайн-калькулятор на головній сторінці сайту дозволить розрахувати, що в такому разі до оплати буде нараховано 3008 гривень — тобто переплата становитиме лише 8 грн.

Швидкість та відсутність зайвої бюрократії

Розуміючи, що гроші іноді потрібні в максимально стислі терміни, тут готові надавати їх протягом 15 хвилин у випадку першого звернення і до 7 хвилин — в разі оформлення заявки через особистий кабінет «Мега Гроші» з уже збереженими даними про позичальника.

Для звернення до «МегаГроші» знадобиться:

  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний код;
  • Номер мобільного телефону;
  • Номер банківської карти.

Присутність клієнта в офісі не вимагається, отримати гроші можна з будь-якої точки України, де є доступ до Мережі. Застава й поручителі також не знадобляться. Крім того, ця організація не відмовляє у фінансовій допомозі особам, які мають активну угоду в іншій МФК, якщо там немає факту прострочення платежу.

Увага до потреб клієнта

Позичальникові доступна як пролонгація, так і дострокове погашення заборгованості. При пролонгації:

  • є можливість відстрочити дату погашення заборгованості на 7, 15 або 30 діб. Розмір комісії залежить від терміну та розміру кредиту;
  • негативна кредитна історія не загрожує;
  • продовжувати угоду можна необмежену кількість разів протягом року.

При достроковому погашенні оплата нараховується на основі суми боргу й терміну фактичного користування отриманими коштами.

Акції

Зрідка компанія проводить акції, що дозволяє отримувати промокод на знижку за процентною ставкою. Аж до 99%. Також до Дня знань тут розігрувалися різні шкільне приладдя.

Мінуси

Вивчаючи відгуки про компанію «Мега Гроші», можна виділити не тільки її переваги, але й суттєві недоліки. Таких, на думку багатьох клієнтів, два:

  1. Висока процентна ставка на другу й подальші позики — 1,8%. Користувачі справедливо відзначають, що можна знайти відсотки й кращі. На перший кредитний договір це, зрозуміло, не поширюється.
  2. Багато вимог до особистості клієнта. Крім стандартного віку 18+ та громадянства України, компанія, наприклад, вимагає, щоб позичальник не був військовослужбовцем.
Повернутися до списку МФО