Мікрофінансова компанія Лоані (Loany): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Лоані (Loany): відгуки клієнтів і умови кредитування

Розвиток комп'ютерних технологій непомітно, але невідворотно змінило наше життя. Можливість спілкуватися з друзями з різних країн, замовляти товари в кредит через Інтернет, оформляти онлайн-позики - ще пару десятиліть тому все це здавалося фантастикою. Але вже сьогодні кожен з вас може в будь-який час доби заповнити заявку на отримання грошей на сайті однієї з мікрофінансових організацій, і через кілька хвилин стати володарем необхідної суми.
Проблема може виникнути тільки з поверненням боргу, тому вибір кредитора повинен базуватися не на рекламних закликах, а на ретельному аналізі і точному розрахунку.

Чимало українських МФО не замислюються над унікалізацією своїх послуг і не хочуть виділятися на тлі сотень інших кредиторів, встановлюючи шаблонні умови для своїх клієнтів. У деякому сенсі така позиція зрозуміла — що перевірено і дає результат, те варто використовувати, але сучасного користувача послуг таким не здивуєш. Київська мікрокредитна організація Loany розуміє і приймає це, у зв'язку з чим пропонує нетипове кредитування для своїх нових і постійних клієнтів.

Як бачимо, навіть онлайн-калькулятор тут не схожий на ті, що можна побачити на інших подібних сайтах. Він розділений на дві половинки — в першій Ви зможете розрахувати сумарні відсотки і суму до оплати за умовами «термінової позики», в другій — за умовами «розумної позики». Слід детальніше розібратися в перевагах кожного з варіантів.

Дві різних послуги від одного кредитора

Потрібні гроші швидко і немає часу збирати документи? Скористайтеся послугою «термінова позика». Ви зможете взяти від 1000 до 6000 гривень на термін від 1 до 30 днів. Якщо у вас низький кредитний рейтинг або ж взагалі відсутній, вам буде нараховуватися плата за послуги в розмірі 0,9% щодня. При наявності високого рейтингу процентна ставка складе 0,6%. Приємно, що при частковому погашенні кредиту ставка буде розраховуватися виходячи із залишку заборгованості, а не всього тіла позики.

Знизити й без того мізерну плату за фінансову допомогу компанії покликана «розумна позика» — всього 0,5% на день для не найкращої кредитної історії та 0,3% на день при ідеальній КІ. Кредитний ліміт буде обмежений сумою в 25 000 грн, а користуватися такою послугою можна від 1 до 12 місяців.

Щоб наочніше зрозуміти, скільки доведеться переплачувати, уявімо 2 ситуації. Перша: ви раніше ніколи не вдавалися до кредитування та хочете позичити 5000 грн на 15 днів. В кінці терміну ви переплатите всього 450 гривень. Друга ситуація: вам потрібно 8 тис. грн. на 3 місяці. За 3 платежі ви заплатите в сумі на 1548.49 грн більше, ніж взяли.

Програма лояльності та бонусів

Проте не кожен клієнт «Лоані» може розраховувати на схвалення за умовами «розумної позики». Для цього слід мати бездоганний рейтинг або досвід співпраці з цією організацією. Отже, щоб брати тут до 25000 UAH терміном до 1 року, потрібно своєчасно погасити декілька «термінових» позик, щоб ваш кредитний ліміт досяг 6K грн. З цього моменту ви зможете перейти на новий рівень кредитування в «Лоані». Особистий кабінет, наданий вам після реєстрації, дозволить відстежувати рух ліміту в ту чи іншу сторону.

Ще одна цікава пропозиція — оплата відсотків і тіла кредиту за рахунок бонусних балів. Окрім того, такі бали дозволяють оплачувати комісії за опцію продовження терміну дії кредиту, тим самим уникаючи нарахування штрафів.

Якщо у вас немає можливості ідентифікувати себе через BankID, заробляйте бали за своєчасне погашення кредиту або за рахунок проходження тесту на фінансову грамотність на офіційному сайті компанії.

Вимоги й обмеження

Мікрофінансова компанія надає фінансову підтримку громадянам України, яким уже виповнилося 18 років, але ще не виповнилося 66. Крім зони АТО й АР Крим, користуватися всіма перевагами співпраці з МФО можуть жителі будь-якого регіону нашої країни. Як завжди, потенційному клієнтові потрібен мобільний номер, електронна пошта і платіжна картка будь-якого банку України.

Якщо у вас уже є непогашені позики в інших компаніях, Loany, скоріш за все, не стане відмовляти вам. Однак отримати тут 2 і більше кредитів паралельно не можна.

Переваги та недоліки

Виділимо єдиним списком найбільш значущі переваги компанії та причини для звернення за грошима саме сюди:      низька ставка за всіма видами послуг;

  1. високі суми й тривалі терміни кредитування;
  2. зручний онлайн-процес оформлення угоди;
  3. бонусна програма;
  4. відстрочка оплати;
  5. перерахунок відсотків за залишком боргу при частковій оплаті;
  6. наявність фінансових порад на сайті.

Разом з усіма перевагами «Лоані», відгуки клієнтів інколи відзначають некомпетентність операторів, величезні відсотки при затримці оплати, необґрунтовані відмови постійним клієнтам.

Повернутися до списку МФО