Кредити і позики боржникам

Прострочення – не вирок, одержати нову позичку реально

Грошові безладдя часто не терплять зволікань, адже іноді додаткові гроші можуть врятувати не тільки неприємну ситуацію, а людське життя. Приміром, коли хтось із рідних потрапив у лікарню у важкому стані або елементарно не вистачає грошей на їжу в поточному місяці, тому що затримують зарплату. Вийти з положення допоможе кредитування, от тільки хто видасть позичку, якщо вже є проблемна позика, по якій існують прострочення? Позика боржникам видадуть у мікрофінансовій конторі.

Приватні кредитори ведуть активну діяльність в Україні, засновуючи свою спрощену процедуру видачі готівки на довірчих відносинах з позичальниками. Дістати швидко гроші – реально, слід відправити онлайн заявку та одержати необхідну суму вже через п'ятнадцять хвилин. А щоб у поспіху не заплутатися в численних кредитних пропозиціях і вибрати дійсно вигідне співробітництво – відвідаєте сайт порівняння, що відслідковує кращі програми від провідних банків і МФО.

Чи може неплатник звернутися за новою позичкою в банк

Одержати новий кредит боржникам у банку нереально. По-перше, коли є прострочення, жоден банкір не піде назустріч, адже для кредитора важливо мінімізувати всі ймовірні ризики й у жодному разі не позбутися власних ресурсів. По-друге, якщо немає відкритих позик, але в громадянина зіпсована фінансова історія – позичити в банку буде дуже важко. Знадобиться всіма можливими способами доводити платоспроможність, збирати купу документації, витрачати на це багато часу й у результаті є висока ймовірність одержання відмови.

У ситуації, коли кошти потрібні терміново, йти в банк не має ніякого змісту. Тим більше що як би не намагалися, одержати готівку практично нереально. Інша справа – мікрофінансова компанія. Кредити та позики боржникам видають за спрощеною схемою, проводячи лише поверхневу перевірку клієнтів.

Як укласти договір через інтернет

У кожного споживача є можливість, не виходячи з будинку або офісу, укласти кредитний договір і одержати на карту готівку швидко, без нудотних розпитів і нервування. Зробити це просто. На сайті порівняння вводьте в спеціальному полі потрібну Вам суму та строк кредитування. Перед вами висвітиться перелік МФО, готових надати мікропозики по заданих параметрах. До того ж, біля кожного найменування видно короткі умови надання послуги, що дуже зручно та заощаджує час.

Визначившись із майбутнім партнером, натискайте на відповідну клавішу. Заповнюйте заявку у вікні, яке відкрилося. Після відправлення запиту, протягом декількох хвилин на електронну пошту прийде договір, ознайомившись із пунктами якого, підтвердьте свою згоду на оформлення угоди. Через десять-п'ятнадцять хвилин гроші надійдуть на картку, реквізити якої ви вказали в анкеті.

Як не одержати відмову в терміновому кредиті боржникові

Заповнюючи заявку, будьте гранично уважні. У запиті не допускаються помилки. Слід вказувати тільки правдиву інформацію, без викривлень і перебільшення. Для зниження ймовірності відмови краще надати дані в тому виді, у якому вони є. Це буде свідчити про чесність і порядності позичальника. 

Оформити кредит терміново боржникам можна на будь-які цілі, не треба звітувати за кожну витрачену гривню. Однак слід пам'ятати про важливий момент – сплачувати борг треба в чітко встановлений строк. Мікропозички видаються готівкою протягом короткого часу, що дозволяє вирішити грошові труднощі тоді, коли вони тільки виникли.

Видикредитів