Мікрофінансова компанія Kredytor (Кредитор): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Kredytor (Кредитор): відгуки клієнтів і умови кредитування

Заставні кредити в ломбардах — це завжди ризик втратити майно в разі невиконання договірних зобов'язань. Не допустіть цього, користуючись послугами фінансової компанії «Кредитор». Вона пропонує позичальникам, які оформили заставні в мережі ломбардів «Скарбниця» чи «Свiжа Копiйка», отримати безготівковий кредит на погашення заборгованості.

ФК «Kredytor» надає цільові позики терміново без відмов і перевірок у відділеннях великих міст України. Для звернення треба надати паспорт та ID / CS коди договору. Сума кредитування визначається індивідуально.

Суть пропозицій компанії

Послуги цієї ФК можна порівняти з банківським перекредитуванням. Організація є посередником між ломбардом і позичальником. Згідно з умовами кредитування, скористатися її пропозиціями може будь-який повнолітній житель України, який уклав заставний договір з ломбардами-партнерами, а саме — «Скарбниця» та «Свіжа Копійка».

Вимогам кредитора відповідає більша частина потенційних клієнтів. Для оформлення позики на погашення боргу в ломбарді:

  • зверніться до відділення компанії у вашому місті з документом, що підтверджує особу (для позик понад 15 000 гривень обов'язковий паспорт);
  • надайте менеджеру ідентифікаційний код договору з ломбардом;
  • дочекайтеся рішення за вашою заявкою.

Мінімальна сума — вартість 1 дня користування позиковими коштами за договором з ломбардом. На офіційному сайті kredytor.com.ua надано список ломбардів, що беруть участь у програмі. Під час оформлення кредиту кожен користувач отримує персональний логін і пароль для входу в особистий кабінет. Тут можна контролювати терміни платежів, а також сплачувати позику, прив'язавши карту будь-якого банку України.

Виникли додаткові питання? Задайте їх менеджеру за телефоном або через форму зворотного зв'язку в розділі «Контакти».

Які недоліки?

Пропозиції компанії орієнтовані виключно на позичальників ломбардів, що обмежує коло осіб, зацікавлених у отриманні мікрокредитів.

На сайті відсутня інформація про активну програму лояльності чи акції з промокодом на отримання знижки. Можна припустити, що організація поки що знаходиться на стадії розвитку.

Також на сайті відсутні відгуки клієнтів, що позбавляє потенційних клієнтів можливості оцінити вигоду пропозицій та вивчити досвід попередніх користувачів послуг.

Повернутися до списку МФО