Кредит на весілля в Україні

Банк або приватний кредитор – хто краще

Кредит на весілля – розповсюджена опція, якою користується величезна кількість громадян. Покрити всі весільні витрати самостійно дуже важко молодим людям, що тільки починають свій кар'єрний шлях. Та й той, хто добре заробляє, стикається із грошовими труднощами. Кільця, банкет, розміщення гостей, фотозйомка, вбрання, взуття – усе це задоволення не з дешевих. Взяти гроші в кредит можна в банку або МФО.

Цільовий кредит, наданий банком, видається на великі суми. Для його оформлення знадобиться зібрати цілий стос документів. Підтвердити своє матеріальне становище прийдеться не тільки за допомогою довідки про доходи, а й такими додатковими паперами як техпаспорт на авто, інше майно. Іноді може знадобитися застава або поручитель. Щоб одержати позичку, на оформлення доведеться витратити не один день.

Споживча позика для одруження можлива у випадку надання довідки про доходи, паперу із загсу, яка підтверджує, що скоро у вас відбудеться укладання шлюбу. На ухвалення рішення й видачу грошей банкірам знадобиться від 1 до 3 днів.

Кредитка Приватбанку – один з варіантів позики на весілля. Карта оформляється в банківському відділенні і припускає безкоштовне користування позиковими коштами в межах лімітованої кредитної лінії в строк до 55 днів. Оформлення картки займе від години до половини дня, адже потрібно викроїти час у робочий день, щоб прийти в офіс банку.

Швидким способом обзавестися додатковими коштами для торжества, вінчання, банкету в ресторані або покупки плаття або костюма є мікропозичка в мікрофінансовій конторі. Тут не потрібно надавати документи з місця роботи, на оформлення піде від десяти до п'ятнадцяти хвилин. Угода укладається онлайн, вам не доведеться витрачати час на оббивання банківських порогів.

Де зрівняти умови кредиторів

Весілля в кредит в Україні – популярна послуга, доступна на сайті порівняння кредитів. Наш ресурс регулярно відслідковує й обновляє актуальні пропозиції банків і МФО, щоб ви мали можливість оперативно зрівняти тарифи та вибрати кращий варіант кредитування.

Від моменту порівняння до того, як кошти зарахуються на карту, мине хвилин п'ятнадцять. Угода укладається з ноутбука, планшета або смартфона, де є доступ до інтернету. Гроші ви одержуєте саме в той момент, коли вони знадобилися.

Ситуація для прикладу. Втомилися шукати гідний ресторан, ви нарешті находите ідеальний варіант, не маючи при цьому по чистій випадковості готівки в гаманці. А заставу потрібно внести негайно. Не затьмарювати ж заміжжя тим, що єдиний гарний банкетний зал на вашу дату дістанеться комусь іншому! За допомогою смартфона зайдіть на сайт порівняння, відправте заявку на гроші в кредит на весілля і вже через п'ятнадцять хвилин отримаєте кошти на рахунок.

Для подачі запиту немає необхідності пред'являти стоси документації. Знадобиться тільки паспорт і індивідуальний номер платника податків. Заявку можуть відправляти жителі Києва та усіх інших українських міст.

Взяти кредит на весілля без довідки про доходи можуть повнолітні позичальники до 75 років у сумі до 20 тис. грн. під вигідні відсотки ( від 0%) строком до декількох місяців. Кошти видаються готівкою, що дозволяє покрити деякі розтрати. Процедура оформлення не займає більше п'яти-шести хвилин, мікропозику ви одержуєте вже через п'ятнадцять хвилин після подачі заявки. Спереду важлива подія? Візьміть мікрокредит у МФО, і нехай усе пройде на вищому рівні.

Видикредитів