2

Кредити без застави за пару хвилин

Як миттєво взяти позичку

У динамічному життєвому ритмі кожна хвилина на вагу золота. Коли планується покупка техніки, подорож або дороге медичне обслуговування й на це не вистачає коштів, потрібно подумати про те, щоб оформити кредит. От тільки не хочеться витрачати час на малоприємне спілкування з банкірами, які можуть відмовити у видачі. У результаті ви згаєте купу часу, а гроші на потреби так і не дістанете. Замість того щоб псувати собі нерви, слід звернутися до приватного кредитора, який видасть швидку позику без застави через інтернет. Принцип миттєвих кредитів – у відсутності задатку, Вам видадуть позичку за п'ять хвилин і не зажадають ніяких документів, крім паспорта та ІПН.

Де зрівняти умови кредиторів

Коли виникла потреба в кредитуванні, потрібно визначитися з фінансовим партнером, від його репутації й благонадійності залежить ваше подальше матеріальне становище. Сайт порівняння створений для того, щоб користувач у лічені хвилини зміг зрівняти тарифну політику кожної мікрофінансової контори і визначитися із кредитними програмами. Ресурс допомагає оформити онлайн заявку і терміново одержати гроші в борг без застави, поручництва і довідок про доходи.

Як здійснюється процедура видачі безстанового кредиту

Вибравши найкращу пропозицію, переходьте на офіційну веб-сторінку МФО і заповнюйте заявку, де вказуйте паспортні дані, індивідуальний податковий номер, електронну пошту, контакти, реквізити карти, зареєстрованої на ім'я позичальника в одному з банків України. У наступні кілька хвилин очікуйте відповіді та одержуйте гроші на карту. Час, затрачуване на подачу заяви і одержання мікропозички, становить десять, максимум п'ятнадцять хвилин.

Взяти кредит без застави можуть повнолітні громадяни, що проживають у Києві та інших містах. Головна умова вигідного співробітництва – своєчасне погашення боргових зобов'язань. Мікрокредит видається фізичним особам, що перебувають у статусі пенсіонера, безробітного, інваліда, студента.

Вартість послуги спожкредитования

Порівнюючи кожну окрему пропозицію мікрофінансових установ, ви побачите різні процентні показники на мікрокредити. Ставка залежить від тарифної політики конкретної фірми. Найчастіше тим, хто бере кредит онлайн без застави вперше, пропонують або безпроцентні ставки, або тарифи в розмірі 0,01% у день. Плата за користування позиченими грошима нараховується щодня, тому погасивши мікропозику достроково, ви реально заощадите.

Швидкий мікрокредит доступний до 10 тис. грн. строком на 30 днів. Ліміти збільшуються за бажанням клієнта за умови, що він вже кредитувався в даній організації та зарекомендував себе як чесний і сумлінний платник. Кредит готівкою без застави дозволяє обзавестися додатковими коштами саме в той момент, коли вони знадобилися в терміновому порядку.

Чому мікрокредити популярні

Споживач заощаджує час, адже не потрібно їхати у відділення банку. Для того щоб необхідна сума виявилася в кишені, не потрібно збирати купу документів. Про рішення про видачу стає відомо вже через кілька митей після подачі запиту. Клієнт самостійно вибирає кредитний період і розмір позикових коштів.

Основний фактор, що впливає на популярність послуги – відсутність вимог з боку позикодавця про надання підтверджувальних дохід документів, заставного майна. Кредит без застави та поручителів дозволяє поліпшити погану КІ тим, у кого вона зіпсована, за умови своєчасного погашення боргу.

DMCA.com Protection Status