Микрофинансовая компания Kredit Market (Кредит Маркет): отзывы клиентов и условия кредитования

Мікрофінансова компанія Kredit Market (Кредит Маркет): відгуки клієнтів і умови кредитування

Перевірена часом організація "Кредит Маркет» видає позики жителям столичного регіону, а також інших великих міст України з 2011 року. Широка популярність серед позичальників дозволила компанії збільшити кредитний портфель і, відповідно, суми до видачі.

МФО спрямована на довготривалу співпрацю, тому кредит без довідок і поручителів тут не отримати. Доступний ліміт залежить від обраної програми. Організація видає позики в розмірі від 1 000 до 500 000 грн фізичним особам без подання заставного майна. Автовласники можуть скористатися кредитними пропозиціями, надавши авто в заставу і не припиняючи користуватися ним.

Прийнятна процентна ставка, терміни кредитування від 6 до 60 місяців, а також привабливі акції чекають на всіх клієнтів.

Переваги співпраці

Kredit Market пропонує позичальникам асортимент пропозицій, основні з яких:

  • споживчий кредит готівкою (до 500 000 грн під 38,5% річних);
  • на онлайн-придбання (до 100 тисяч на карту);
  • для підприємців (до 100 тисяч);
  • під заставу машини (до 200 тис. грн, максимум 50% вартості машини).

Умови кредитування індивідуальні для кожної програми, але слід бути готовим до збору невеликого пакета документів. Кредит повертається рівними частинами щомісяця. Детальний опис кожної пропозиції та адреси відділень у вашому місті з'ясовуйте в розділі «Контакти» на веб-сайті kreditmarket.ua.

Онлайн-калькулятор допоможе зорієнтуватися в сумі виплати. Щоб отримати попереднє рішення, потрібно подати онлайн-заявку на позику через вхід у особистий кабінет.

Вигідні акції

Програма лояльності діє для постійних клієнтів. Кожна нова позика надається на більш вигідних умовах. Щоб взяти участь, потрібно просто виконувати договірні зобов'язання, не допускаючи прострочень.

Крім цього, МФО регулярно влаштовує акції з кредитування на купівлю побутової техніки певної марки в Інтернет-магазинах. У відповідному розділі сайту зазначені актуальні пропозиції та час закінчення дії знижки. Ніяких промокодів, просто перейдіть за відповідним посиланням для заповнення заявки. У цьому випадку відвідування відділення не вимагається.

Мінуси

З недоліків можна відзначити:

  • відсутність реальних відгуків клієнтів на сайті;
  • вікове обмеження від 21 року на купівлю техніки і від 23 років — на кредит готівкою;
  • необхідність збору документів.

Видача кредиту готівкою у відділенні обмежує коло осіб, які можуть скористатися послугами МФО. Однак її пропозиції набагато вигідніші, ніж позики від конкурентів у ситуації, коли потрібна велика сума.

Повернутися до списку МФО