Мікрофінансова компанія КошелОК (KoshelOK): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія КошелОК (KoshelOK): відгуки клієнтів і умови кредитування

Кількість людей, які звертаються за мікрокредитом в Україні, росте і росте. Ці послуги дійсно виручають в потрібний момент. А головне - мікрофінансові компанії нерідко видають кредит з чорним списком, тобто якщо раніше позичальник мав деякі проблеми з виплатами.

Мікрофінансова організація KoshelOK діє на фінансовому ринку України з 2018-го року, посиливши тут конкуренцію своєю присутністю. МФО стверджує, що видає мікропозики протягом 15 хвилин після подачі заявки, під адекватні відсотки і з мінімальними вимогами до кандидатури. Чи так це насправді?

Процес отримання грошей

Нічого не звичайного процес подачі заявки та отримання позики на особисту банківську карту тут із себе не представляє. Потрібні ті ж паспорт + ІПН, що і в інших компаніях, також треба мати при собі мобільний телефон та електронну пошту.

За допомогою онлайн-калькулятора слід визначитися з сумою і терміном кредитування, потім ознайомитися з підсумковою сумою переплати, і, якщо все влаштовує, натиснути «отримати кредит».

Далі заповнюйте форму анкети, уникаючи помилок і неправдивих даних. Надсилайте заявку на розгляд і чекайте на подальші інструкції.

Що потрібно для можливості кредитування?

«КошелОК» вирізняється лояльним ставленням до студентів і пенсіонерів, а тому віковий діапазон тут дуже широкий — від 18 до 75 років.

Що стосується кредитної історії, то тут навряд чи видадуть позику людині, яка має огріхи в минулих виплатах боргів. Про це навіть сказано на сторінці найчастіших запитань і відповідей:

Звісно ж, банківська карта, на яку планується отримати кошти, повинна бути саме вашою — перекази грошей на користь третіх осіб не здійснюються.

І ще один нюанс — видача коштів недоступна для тих, хто вже має активний кредит в «Кошельку».

Чим приваблива?

По-перше, цілком адекватною процентною ставкою — 1,68% на день. По-друге, можливістю користування кредитом до 2 місяців при повторних зверненнях, тоді як чимало МФО надають послуги терміном максимум до 30 днів. Перший кредит — до 2500 гривень, але в подальшому, за умови успішного погашення, кредитний ліміт зростатиме аж до 10000 гривень.

Крім того, кредитор працює абсолютно прозоро, ніяких прихованих платежів і умов у договорі немає, а особисті дані позичальників зберігаються в недоступності для третіх осіб.

Ще одна перевага — відразу 4 варіанти погашення боргу: за допомогою сайту «Кошелок» (особистий кабінет), каси банку, терміналу самообслуговування і мобільного додатку будь-якого банку.

Недоліки

Оскільки компанія тільки недавно на ринку, про МФО «Кошелок» відгуки поки що відсутні. Однак і без них можна визначити її головні недоліки. Це, в першу чергу, відсутність будь-яких спеціальних / акційних / бонусних пропозицій — на знижку розраховувати не доводиться ні новим, ні постійним клієнтам. Крім того, обмеження на суми позик виглядають досить-таки жорсткими. Наприклад, на 7000 гривень можна розраховувати тільки при 7-му зверненні. Це пояснюється необхідністю встановити довірчі відносини з клієнтами.

Повернутися до списку МФО