2

Кредит в Конотопі

Як по-швидкому позичити без тяганини

Плануєте влаштувати торжество, а вартість банкету в ресторані виявилася занадто високою? Приїхали в незнайоме місто, а ціни на готель не ті, на які розраховували? Скористайтеся такою послугою як кредит у Конотопі і оформляйте позичку на особисті витрати через пару хвилин. Тепер не потрібно зчитати дні до наступних грошових надходжень, кошти до зарплати можна взяти в мікрофінансовій конторі.

Гроші на карту швидко доступний повнолітнім громадянам і не вимагає від позичальників надання гір документації. Принцип роботи МФО базується на довірчих відносинах зі споживачами, тому оформити мікропозичку може кожний, у кого виникли непередбачені труднощі. За умови своєчасного погашення боргу вам не доведеться переплачувати, платіть тільки відсотки за користування.

Відсоткові ставки

Швидкі мікрокредити без довідки про доходи – це підвищений ризик для фінансового співтовариства. І хоч до клієнтів не висуваються тверді вимоги, відсоток за користування позиковими коштами деяким може здатися високим. На ділі все трохи інакше.

Тим, хто кредитується вперше, надається можливість взяти кредит у Конотопі під 0% у день строком до одного календарного місяця. Доступні суми: від 500 до 10 тис. грн. Постійні клієнти можуть одержати мікропозичку в розмірі до 20 тис. грн. на строк більш місяця під 1,2-2%. Враховуючи короткостроковість мікрокредитів, невеликі суми і лояльні вимоги – відсоткові ставки цілком аргументовані.

Що знадобиться для оформлення онлайн

Немає часу ходити в банк і шукати підходящу кредитну програму? Наш сайт порівняння відслідковує кращі пропозиції кредиторів, щоб ви могли вигідно прокредітоваться та отримати гроші на карту вже через 15 хвилин після подачі заявки. У запиті потрібно вказати паспортні дані, ІПН, ніякі інші документи не знадобляться. Терміново потрібна мікропозика? Візьміть його в МФО й вирішите проблеми моментально.

DMCA.com Protection Status