Мікрофінансова компанія Компаньйон Фінанс (KF.ua): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Компаньйон Фінанс (KF.ua): відгуки клієнтів і умови кредитування

Ситуація, коли терміново потрібні гроші, а взяти їх ніде, може трапитися з багатьма. І звертатися в банк чи ломбард у 2018 році — у вік Інтернет-кредитування — вже не актуально. Однією з численних МФО, що займаються наданням кредитів онлайн, є Компаньйон Фінанс, і відгуки про неї, на відміну від багатьох інших компаній, здебільшого позитивні. Чим же ця МФО приваблює клієнтів?

Процентна ставка

Власне, це і є головним критерієм оцінювання будь-якої МФО. У Компаньйон Фінанс оформити перший кредит через особистий кабінет можна під суто формальні 0,01% на день. Максимальний термін — 65 днів. Візьмемо, наприклад, 1000 грн і 30 днів на їх повернення. Виходить, що клієнт-новачок буде повинен повернути 1003 грн., тобто 3 грн переплати. Базова процентна ставка при цьому складає 1,85% на день.

Різноманітність послуг

У KF є 4 види послуг: «стандартний», «зручний», «пенсійний» і «SMS-кредит». У кожного з них — свої переваги.

Наприклад, «зручна» позика передбачає знижену ставку під час пролонгації, можливість оформлення угоди на більш тривалий термін і дострокове внесення платежів за кредитом рівними частинами.

«Пенсійна» позика доступна у відділеннях компанії за наявності пенсійного посвідчення. Її характеризує спрощена система отримання, максимальна сума до 7000 грн, тривалий термін (від 65 днів) і можливість продовження зі збереженням позитивної кредитної історії.

«SMS-кредит» пропонується постійним клієнтам з уже доданою банківською картою в особистому кабінеті. Основні переваги — моментальне оформлення за допомогою мобільного телефону і, при потребі, дострокове погашення з оплатою тільки фактично нарахованих відсотків.

«Стандартна» позика пропонується всім клієнтам через сайт kf.ua. Сума варіюється від 500 до 15 000 грн, оплачуються фактично нараховані відсотки у розмірі 1,85% на день.

KF прагне догоджати своїм клієнтам, а тому заявки розглядаються в найкоротші терміни — схвалення і отримання грошей займає приблизно стільки ж часу, скільки приготування чашки кави.

Акції

Компаньйон Фінанс регулярно проводить різноманітні акції. Наприклад, з 01.03.2018 по 31.10.2018 проводилася акція, головним призом у якій був автомобіль.

Умови участі були простими — слід мати кредит, оформлений в акційний період на 5+ днів. Приймали участь і закриті договори з терміном користування коштами більш ніж 5 днів, які на момент розіграшу не були прострочені більш ніж на 1 день. Переможець визначався за допомогою сервісу random.org, що повністю відкидає можливість фальсифікації результатів.

З 05.09.2018 по 31.10.2018 діяла акція «Приведи друга». Коли новий користувач при отриманні позикових грошей вказував чийсь номер телефону, обидва отримували 50 грн на мобільний рахунок як бонус.

Повернутися до списку МФО