Мікрофінансова компанія Kachay (Качай Гроші): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Kachay (Качай Гроші): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрокредитування давно стало звичним способом поповнення гаманця для багатьох жителів нашої держави. Дійсно, за допомогою МФО можна миттєво розв'язати майже будь-які побутові проблеми, пов'язані з нестачею готівки: закінчити ремонт, купити сезонне взуття, оплатити лікування чи комунальний борг. Щоб стати власником потрібної суми, знадобиться лише кілька хвилин. Не вірите? Давайте поглянемо, як це працює, на прикладі мікрофінансової організації «Качай Гроші».

Якщо вашої зарплати не вистачає для вирішення нагальних проблем, зайдіть на сайт kachay.com.ua. Перше, що кидається в очі кожному відвідувачу цього сервісу — онлайн-калькулятор. Він потрібен для підрахунку тієї суми, яку Ви повинні будете повернути кредитору. Отже, Ви обираєте розмір позики від 500 до 10000 гривень і встановлюєте повзунок на позначці, що відповідає даті погашення боргу. На це позичальникові дається від 5 до 30 днів. Калькулятор сам полічить загальний розмір боргу і покаже точну дату його погашення.

Якщо Ви вперше берете експрес-кредит онлайн на карту в цій компанії, напевно помітите вкрай незначний розмір процентної ставки. Це тому, що компанія заохочує нових клієнтів участю в програмі лояльності, що передбачає всього 0,01% на сплату позики.

До речі, якщо почитати відгуки клієнтів, можна встановити, що акції зі зниження оплати тут не рідкість. Зокрема, використання промокоду допоможе отримати суттєву економію. Умови кредитування для постійних клієнтів дещо відрізняються, наприклад, максимальна сума позики поетапно зростає до 15000 гривень. Разом з кредитним лімітом змінюється й розмір процентної ставки:

  • під час другого звернення клієнта доступно 12000 грн під 1,8% на день;
  • під час третього — 13000 грн під 1,7%;
  • під час четвертого — 14000 грн під 1,6%;
  • під час п'ятого — 15000 грн під 1,5%.

Вам знадобиться мати вхід у особистий кабінет. Для цього треба зареєструватися, зазначивши номер мобільного чи електронну адресу та придумавши надійний пароль. Особистий кабінет — зручне місце для оплати боргу та виконання деяких інших дій. Наприклад, тут можна продовжити кредит або сплатити його достроково.

Контакти техпідтримки, вказані на сайті, допоможуть отримати кваліфіковану консультацію за будь-якими питаннями, пов'язаними з оформленням заявки.

Повернутися до списку МФО