Кредит для інвалідів

Банк або мікрофінансова установа

У законодавстві немає ні слова про неможливість кредитування людей, що мають серйозні проблеми зі здоров'ям. Але це не міняє того факту, що банкіри неохоче співробітничають із цією категорією населення. Одержати банківську позичку вкрай складно, це займає купу часу. Принизливі розпити й презирливі погляди співробітників взагалі позбавляють якої-небудь надії, псують настрій. Кредит для інвалідів (люди з обмеженими можливостями ) видадуть приватні кредитори, для яких не має значення соціальний статус позичальника, рівень його доходів. МФО працюють в інтернет режимі, що дуже актуально для 1-й групи, 2-й групи інвалідності, коли пересуватися самостійно вкрай важко або неможливо взагалі.

Коли виникла гостра необхідність у коштах у тих, хто не має високих заробітків і не може надати довідку з місця роботи, слід звернутися за допомогою до приватного кредитора. Оформивши заявку в інтернеті й заповнивши всі поля коректно, без помилок і вірогідно – ви маєте гарні шанси одержати гроші на карту онлайн швидко і без бюрократії.

Як серед десятка пропозицій вибрати найбільш вигідне

Кредит готівкою інвалідамвидають багато приватних фірм.Відсоткові ставки в кожного кредитора відрізняються. Щоб вибрати оптимальний варіант, не потрібно відвідувати десяток офіційних веб-сторінок МФО, досить зайти на сайт порівняння кредитів, де регулярно відслідковуються актуальні кредитні програми. Ресурс дозволяє за пару хвилин зрівняти умови всіх мікрофінансових контор і взяти мікропозику у лічені хвилини. Це зручна опція, коли людина терміново потребує коштів, адже за допомогою порталу їх можна дістати моментально, при цьому не треба виходити з дому.

Яка сума кредиту для інвалідів доступна

Існують деякі обмеження по сумах позики. Тим, хто кредитується вперше, доступні позички в розмірі до 5 тис. грн. Рідко, але можливо оформити до 10 тис. грн. Для постійних клієнтів ліміти збільшені – до 20 тис. грн. Деякі мікрофінансові фірми можуть видавати й більше. Строк кредитування: від 1 до 30 днів (тим, хто бере мікропозику у другий раз, пропонують кредитні періоди до 62 днів і більш).

Для новачків діють пільгові умови кредитування. Взяти кредит для інвалідів 3 групи (і інших груп) можна під 0,01% у день, а іноді й під 0%. Наступні мікрокредити – 1,2-2% у день. Вигідні тарифи часто пропонують у період новорічних і деяких національних свят. Претендувати на мікропозичку можуть повнолітні громадяни у віці до 65 (іноді до 75) років.

Що потрібно для одержання миттєвого мікрокредиту

Пенсія не скоро, а потрібно купити ліки або оплатити комунальні платежі? Отримайте моментальний спожкредит на банківську картку та забудьте на час про проблеми. Для одержання необхідної суми знадобиться зробити пару простих маніпуляцій в інтернеті. Зрівняти умови кредиторів, вибрати підходящого партнера, заповнити онлайн заявку, відправити її та очікувати надходжень на рахунок. В анкеті потрібно вказати дані паспорти, ІПН, реквізити карти, виданої на ім'я позичальника, контакти. Крім мінімального пакета документів, картки, інтернету й мобільного телефону нічого більше не знадобиться.

Щоб вирішити фінансові труднощі Вам не потрібно витрачати сили й час на поїздки в представництво кредитної компанії. Люди з обмеженими можливостями можуть укласти угоду в інтернет режимі й дістати позикові кошти вже через двадцять хвилин після подачі запиту. Кредит пенсіонерам інвалідам доступний онлайн цілодобово.

Видикредитів